0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. کالایی برای مقایسه انتخاب نشده است.

%

شامپو درمان کننده شوره خشک Science

Science Dry Dandruff Shampoo


اولین امتیاز
را شما ثبت کنید.

شماره مجوز بهداشت:
1130254362885126
ثبت امتیاز:
‎185,000 تومان
+6 بُن تخفیف (راهنمای بُن تخفیف)

معرفی کوتاه

شامل ترکیبات ضد شوره و ضد قارچ زینک پیریتیون ۲٪ و پیروکتون اولامین بوده که در ابتدای هفته اول مصرف نتایج ثمر بخشی را بروز می دهد. عصاره های گیاهی بارهنگ، گل همیشه بهار، کاهو، بومادران، رازیانه، رازک، مرهم لیمو، داروش و روغن گل بابونه با داشتن ترکیباتی از جمله ویتامین های A ,C ,B1 ,B5 ,E ,K مواد معدنی و ... با خواص تسکین دهندگی و آرام بخشی، ضد باکتری، ضد قارچ، ضد خارش، ضد التهاب و پاک کننده و تقویت کننده پوست بوده که باعث بازگرداندن نرمی و طراوت مو و پوست سر شده و در نتیجه شوره را از بین می برد.

شوره خشک (Pitiriasis Simplex Capitis) یکی از شرایط نامطلوبی است که به شدت ظاهر و درخشندگی موی شما را به مخاطره می اندازد. این نوع شوره به صورت پوسته ای نازک به شکل پودری خاکستری و خشک ظاهر می شود که به طور مساوی روی سر پراکنده شده و به طور مشهود روی شانه ها و اطراف گردن می ریزند. شامپو و تونیک درمان کننده شوره خشک ساینس به سبب فرمولاسیون ویژه و دارا بودن ترکیباتی نظیر عصاره های گیاهی، مواد منقبض کننده، عناصر پاک کننده و ... باعث از بین رفتن شوره شده، وضعیت دفاعی پوست سر را بهبود بخشیده و اسیدیته آن را به حالت نرمال بر می گرداند.

نوع محصول شامپو
مورد استفاده شوره خشک, شوره شدید, ضد قارچ, پوست سر حساس و خارش‌دار و ملتهب
وزن -
حجم 200 ml
اثرات تسکین دهندگی و آرام بخشی، ضد باکتری، ضد قارچ، ضد خارش، ضد التهاب و پاک کننده و تقویت کننده پوست بوده که باعث بازگرداندن نرمی و طراوت مو و پوست سر شده و در نتیجه شوره را از بین می برد.
ترکیبات‌ شامل ترکیبات ضد شوره و ضد قارچ زینک پیریتیون ۲٪ و پیروکتون اولامین بوده که در ابتدای هفته اول مصرف نتایج ثمر بخشی را بروز می دهد. عصاره های گیاهی بارهنگ، گل همیشه بهار، کاهو، بومادران، رازیانه، رازک، مرهم لیمو، داروش و روغن گل بابونه
توضیحات دوره درمان این محصولات حداقل 2 تا 3 ماه بوده که شامل مصرف همزمان شامپو و تونیک می باشد.
منع مصرف موردی تا کنون گزارش نشده.
کشور صاحب برند ایتالیا
برند Science

موها را به شامپو آغشته نمائید و به آرامی ماساژ دهید (جهت عملکرد اجزای فعال) کف ۲ تا ۳ دقیقه روی سر باقی مانده سپس مو ها را آبکشی نمائید، دستورالعمل فوق را تا زمانی که شوره کنترل شود ۲ تا ۳ بار در هفته به مدت ۳ ماه تکرار کنید.

تعداد کل دیدگاه ها: 0
تعداد کل امتیازها: 0
تعداد کل پاسخ ها:

در ازای ثبت دیدگاه برای محصولاتی که از اُردمی خریده‌اید، ۳ بُن تخفیف و برای سایر محصولات، ۱ بُن تخفیف به شما تعلق می‌گیرد.

لطفاً برای ثبت دیدگاه و امتیاز،

درباره برند Science

مطالعات و پژوهش های کارشناسان متخصص شرکت Alifarma) ViVipharma) ایتالیا که طی ۳۰ سال گذشته در زمینه شناخت علمی و روش های نوین مراقبت و حفظ سلامتی مو صورت گرفته است بیانگر این واقعیت است که مراقبت از مو نه تنها باید شامل ویژگی زیبائی شناسی باشد، بلکه می بایست دیگر مشکلات جدی تر مو را که مربوط به سلامتی و تندرستی آن است، تضمین نماید. محصولات SCIENCE از نظر آرایشی و پوست شناسی، بالاترین کیفیت مطلوب مورد نیاز را داشته و به موها سلامت و طراوت می بخشد.

SCIENCE خدمات خود را با یک تست کامپیوتری که بینشی صحیح از مشکلات خاص مو از نظر بهداشتی و زیبایی و نیز درکی اساسی از ساختار پایه مو و تغییراتی که ممکن است مو در اثر فاکتورهای فیزیولوژیک و محیطی بروز دهد شروع می کند و فرآورده هایی نظیر SCIENCE را که شامل شامپو و تونیک می باشد همراه با مکمل های غذایی و ویتامینه همچون Glycovit ،Dermaforte ،Dermaseb را در درمان های با کیفیت بالا خصوصا با هدف پیشگیری و مراقبت از پوست سر و زیبائی مو عرضه می نماید.
علی رغم اینکه ممکن است اهداف علوم آرایشی و پوست شناسی کمی متفاوت باشند، لیکن فلسفه اساسی آنها مشابه بوده و هر کدام مکمل دیگری است. از جهت آرایشی توجه بر موهای سالم و زیبا متمرکز است در حالی که در علم پوست شناسی تاکید بر درمان است و هدف آن پیشگیری و درمان مشکلات مو و پوست سر می باشد. پیوند علم آرایشی و پوست شناسی به روش جدید پایه ریزی شده است به نام تریکولوژی علمی SCIENCE که علم SCIENCE پاسخی روشن به درخواست روز افزون و فراگیر عمومی برای مشاوره های مربوط به مشکلات و عوارض خاص مو بوده و شیوه ای مناسب جهت برخورداری از موهایی زیبا و سالم می باشد.

محصولات مشابه
شامپو پالمینکس Eviderm
شامپو اکتیو رفرش GLYNT

شامپو اکتیو رفرش GLYNT

‎148,000 تومان
شامپو رزماری ضد موخوره Cliven
شامپو کرم محرک آنافاز DUCRAY
شامپو ضد زردی Ice Cream Inebrya
شامپو ضد ريزش مو (کافرون) Ditron
شامپو ضد شوره گل لادن KLORANE
شامپو موهای رنگ یا دکلره شده Ice Cream Inebrya