0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

SKU1: 10004pur

ست قاشق و چنگال با محفظه نگهدارنده Pur

Pur Spoon And Fork Set With Holder

4
1
  • 5 0
  • 4 1
  • 3 0
  • 2 0
  • 1 0
شماره مجوز بهداشت:
1188410120966361
ثبت امتیاز:

ناموجود

معرفی کوتاه:

ست قاشق و چنگال با محفظه نگهدارنده Pur، اندازه قاشق و چنگال مناسب جهت راحت در دهان قرار گرفتن کودک و دارای ظرف مخصوص جهت استریل ماندن قاشق چنگال است.

ست قاشق و چنگال با محفظه نگهدارنده Pur، با ابعاد و طراحی بسیار مناسب، در دست‌گیری آسان کودکان، با رنگ‌های زیبا و کودکانه می‌تواند یک همراه خوب کودک به هنگام غذا خوردن باشد. این محصول از مواد اولیه مرغوب و سازگار با مواد غذایی تولید شده و فاقد BPA می‌باشد. نکته مثبت دیگر این ست قاشق و چنگال پیور وجود ظرف مخصوص قاشق و چنگال است که به شما اجازه می‌دهد این قاشق و چنگال را همه جا با خود ببرید تا همیشه در دسترس کودک دلبندتان باشد. در نتیجه همیشه از بهداشتی ماندن آن‌ها مطمئن خواهید بود. می‌توانید برای شستشوی این ست از طبقه اول ماشین لباسشویی استفاده کنید. توجه داشته باشد تمامی اقلام مربوط به کودک، به خصوص اقلام مربوط به تغذیه را حتما قبل از اولین استفاده خوب بشویید تا ضدعفونی شود.

برند Pur | پور
اثرات -
ترکیبات‌ -
توضیحات عاری از هرگونه مواد مضر و سمی است.
منع مصرف موردی تاکنون گزارش نشده.
کشور صاحب برند انگلیس
تعداد کل دیدگاه‌ها: 0
تعداد کل امتیازها: 1
تعداد کل پاسخ‌ها:

در ازای ثبت دیدگاه برای محصولاتی که از اُردمی خریده‌اید، 15 بُن تخفیف و برای سایر محصولات، 5 بُن تخفیف به شما تعلق می‌گیرد. دیدگاه‌های حاوی عکس، در هر شرایطی، 30 بُن تخفیف برای شما به‌همراه خواهند داشت.

لطفاً برای ثبت دیدگاه و امتیاز