0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. کالایی برای مقایسه انتخاب نشده است.

%

کرم تغذیه‌کننده و تسکین‌دهنده بدن بادی ایکتیلیوم Pharmaceris

Pharmaceris Body-Ichtilium Soothing And Enriching Body Cream


اولین امتیاز
را شما ثبت کنید.

ثبت امتیاز:

Special Price ‎254,200 تومان

قیمت عادی: ‎339,000 تومان

٪25

معرفی کوتاه

کرم تغذیه‌کننده و تسکین‌دهنده بدن بادی ایکتیلیوم، اپیدرم را به‌حالت طبیعی برمی‌گرداند. پوست را آرام و خارش را کنترل می‌نماید. به‌آرامی‌لایه‌های کراتین انباشته شده سطحی اپیدرم را برمی‌دارد و لطافت و ظاهری زیبا و سالم را به پوست هدیه می‌کند. دوره بازسازی اپیدرم را طولانی کرده و باعث بهبود تغذیه پوست می‌شود.

ویژگی‌های این محصول:

• مغذی؛

• تسکین‌دهنده؛

• کنترل خارش؛

• 82درصد مرطوب‌کننده؛

• 88درصد نرم و صاف‌کننده پوست.

نوع مرطوب کننده بدن کرم
وزن -
حجم -
نوع پوست انواع پوست
منع مصرف موردی تاکنون گزارش نشده.
توضیحات -
کشور صاحب برند لهستان
برند Pharmaceris
این محصول را روی پوست تمیز بدن، هر صبح و شب استفاده کنید. به‌منظور افزایش کارایی محصول، ‌علاوه‌بر پاک‌سازی روزانه سر و بدن، از ژل پیوری ایکتیلیوم و فرمول ویژه ایکتیلیکس فورت سری P فارماسریز نیز استفاده کنید.
تعداد کل دیدگاه ها: 0
تعداد کل امتیازها: 0
تعداد کل پاسخ ها:

در ازای ثبت دیدگاه برای محصولاتی که از اُردمی خریده‌اید، ۳ بُن تخفیف و برای سایر محصولات، ۱ بُن تخفیف به شما تعلق می‌گیرد.

لطفاً برای ثبت دیدگاه و امتیاز،

درباره برند Pharmaceris

برند لهستانی فارماسریز لوازم آرایشی درمانی ایمنی تولید می‌‌‌‌کند که هدف ویژه آن برآوردن نیازهای مراقبت از پوست است و به درمان مشکلات متداول پوستی کمک می‌‌‌‌کند.

این محصولات توسط یک تیم از کارشناسان تولید می‌‌‌‌شود که راه‌حل‌‌‌‌های پوست شناسی را با فرمول‌‌‌‌های آرایشی پیشرفته ترکیب می‌‌‌‌کنند و روش‌‌‌‌هایی برای حل مشکلات پوستی سخت درمان ارائه می‌‌‌‌نمایند.

Pharmaceris logo

این روش‌‌‌‌ها به 13 خط تولید تقسیم می‌‌‌‌شوند و به ایجاد برنامه‌‌‌‌های جامع مراقبت از پوست با ایمنی و اثرگذاری زیاد می‌‌‌‌پردازند. تمامی فرمول‌‌‌‌ها از لحاظ پوست شناسی روی بیمارانی که از اینگونه مشکلات پوستی رنج می‌‌‌‌برند تست می‌‌‌‌شوند که این تست‌‌‌‌ها در موسسات تحقیقاتی و بیمارستان‌‌‌‌های مستقل اجرا می‌‌‌‌شوند. لوازم آرایشی درمانی فارماسریز عاری از پارابن، رنگ، مواد آلرژی زا، صابون و مواد عطری و بدون سدیم لورت سولفات و سدیم لورل اتیل سولفات هستند.

فارماسریز یک برند قابل اطمینان

میلیون‌‌‌‌ها مشتری وفادار و راضی تا کنون محصولات ایمن و موثر برند فارماسریز را تایید کرده‌‌‌‌اند. همچنین این برند مورد تایید متخصصان دارویی همچون پوست شناسان، پزشکان اطفال، داروسازان، متخصصان زنان و مامایی هستند که این محصولات را برای بیماران خود تجویز می‌‌‌‌‌کنند.

لوازم آرایشی درمانی تخصصی فارماسریز تا کنون جوایز و امتیازات ارزنده‌‌‌‌ای، هم در بازارهای لهستان و هم خارج از آن را کسب کرده است.