0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

SKU1: 1014906

کرم ضد آفتاب اسپکترام پروتکت مناسب بزرگسالان و کودکان Pharmaceris SPF50

Pharmaceris S Spectrum Protect Sunscreen For Adults And Children SPF50 50ml

4.6
43
  • 5 38
  • 4 2
  • 3 0
  • 2 0
  • 1 3
شمارهٔ مجوز:
1522312581507840
ثبت امتیاز:
‎998,000 تومان
تخفیف خورد، خبرم کن
پرداخت اقساطی با اسنپ‌پی: 4 قسط ماهیانه ‎249,500 تومان (بدون کارمزد)

با خرید این محصول چقدر سود می‌کنم؟

- ٪10 تخفیف بُن‌های اُردمی: ‎99,800 تومان (راهنمای بُن تخفیف)

- ٪5 بُن‌ هدیه برای خرید بعدی: ‎49,900 تومان

سود کل: ‎149,700 تومان
معرفی کوتاه:

کرم ضدآفتاب طیف گسترده با SPF50 اسپکترام پروتکت Pharmaceris محصولی برای بزرگ‌سالان و کودکان با محافظت بالا در برابر اشعه‌های خورشید است. این محصول چربی پوست را تنظیم می‌کند و خواص ضدآب و ضدلک دارد. کرم ضدآفتاب «اسپکترام پروتکت» نسل جدید کرم ضدآفتاب محبوب «هیدرولیپید» فارماسریز محسوب می‌شود.

وزن واحد: 60 گرم
تاریخ انقضا: 2026/3/1

کرم ضد آفتاب طیف گسترده با SPF50 اسپکترام پروتکت Pharmaceris به کمک تکنولوژی مدرن و استفاده از فیلترهای طیف گسترده، از پوست در تمامی سطوح محافظت می‌کند. این محصول از پوست صورت و بدن در مقابل آسیب اشعه‌های UVB ،UVA و HEV محافظت می‌کند و آسیب‌های اشعه مادون قرمز (IR) را کاهش می‌دهد.

همچنین، این ضدآفتاب سیستم ایمنی پوست را تقویت می‌کند، علائم ناخوشایندی (مثل التهاب، سوختگی، قرمزی، بی‌رنگ شدن پوست، اگزما، لک و واکنش‌های آلرژیک) که در اثر مواجهه با آفتاب ایجاد می‌شوند را کاهش می‌دهد، پوست را مرطوب، تغذیه و بازسازی می‌کند و خشکی و حساسیت آن را کاهش می‌دهد. کرم ضدآفتاب «اسپکترام پروتکت» نسل جدید کرم ضدآفتاب محبوب «هیدرولیپید» فارماسریز محسوب می‌شود.

ضدآفتاب اسپکترام پروتکت، به‌خاطر داشتن +SPF50 و مقاومت بالا در برابر آب و تعریق، برای ورزش‌کارها، افرادی که زیاد عرق می‌کنند و یا کسانی که در مناطق شرجی زندگی می‌کنند، بسیار مناسب است. بعلاوه، این مقاومت زیاد باعث شده که این ضدآفتاب به یک گزینهٔ عالی برای قبل از میکاپ تبدیل شود؛ چون با جلوگیری از تعریق زیاد و چرب‌شدن بیش از حد پوست، ماندگاری میکاپ را افزایش می‌دهد.

ویژگی‌ها:

- ضدآفتابی طیف‌گسترده با محافظت بسیار زیاد در برابر اشعه‌های HEV ،UVB ،UVA (نور آبی) و IR (اشعهٔ مادون قرمز)؛
- تنظیم‌کنندهٔ عملکرد غدد تولید سبوم؛
- مقاوم در برابر آب و تعریق؛
- تقویت‌کنندهٔ سیستم ایمنی بدن؛
- کاهش‌دهندهٔ التهاب، سوختگی، قرمزی، اگزما، لک و واکنش‌های آلرژیک؛
- مناسب پوست‌های حساس و مستعد آلرژی و لک؛
- مناسب پوست کودکان و نوزادان بیشتر از ۶ ماه؛
- حاوی شی باتر و ویتامین E

Pharmaceris S Spectrum Protect Sunscreen For Adults And Children SPF50 50ml

بافت ضدآفتاب:

ضدآفتاب‌ها با بافت‌ها و غلظت‌های متفاوتی عرضه می‌شوند؛ بعضی از آن‌ها برپایهٔ آب هستند و بافت رقیق‌تری دارند، بعضی‌ها دارای بافت کرمی و غلیظ‌تری هستند، برخی استیکی هستند و بافت جامد دارند و... که هر کدام ویژگی‌ها، مزایا و طرف‌داران خاص خود را دارند. بافت ضدآفتاب اسپکترام پروتکت فارماسریز «کرمی» است.

اصلاح یک دیدگاه نادرست دربارهٔ بافت ضدآفتاب‌ها:

متأسفانه در سال‌های اخیر، بنا به دلایل تجاری، یک تصور نه‌چندان درست ایجاد شده که ضدآفتاب‌های برپایهٔ آب و رقیق‌تر لزوماً بهتر از سایر انواع ضدآفتاب‌ها هستند و به‌دنبال این نگرش، برخی از مصرف‌کنندگان با معیار قراردادن بافت ضدآفتاب‌های برپایهٔ آب (و بدون درنظرگرفتن سایر خواص ضدآفتاب‌ها)، ضدآفتاب‌های کرمی را در مقایسه با ضدآفتاب‌های برپایهٔ آب، سنگین تلقی می‌کنند؛ درحالی‌که بافت «کرم ضدآفتاب اسپکترام پروتکت فارماسریز» بسیار سبک است.

کرم ضدآفتاب «اسپکترام پروتکت»، نسل جدید و تکامل‌یافتهٔ کرم ضدآفتاب «هیدرولیپید» فارماسریز هست و جالب است بدانید که ضدآفتاب «هیدرولیپید» با بافتی کرمی، مشابه بافت ضدآفتاب «اسپکترام پروتکت»، محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرد که می‌توانید نظرات خریداران این محصول را از طریق این لینک ملاحظه نمایید.

برخوردار از فیلترهای فیزیکی و شیمیایی:

در ترکیبات بعضی از ضدآفتاب‌ها از فیلترهای مینرال (یا فیزیکی) و در برخی دیگر از فیلترهای شیمیایی و در دستهٔ سوم از فیلترهای فیزیکی و شیمیایی استفاده می‌شود که هر کدام ویژگی‌‌ها و خواص متفاوتی دارند. «کرم ضدآفتاب اسپکترام پروتکت فارماسریز» در ترکیبات منحصربه‌فرد خود، هم‌زمان از مزایای فیلترهای فیزیکی و شیمیایی بهره می‌برد که علاوه‌بر محافظت حداکثری از پوست در برابر طیف گستردهٔ اشعه‌های مضر آفتاب (شامل UVB ،UVA HEV و IR)، برای حساس‌ترین پوست‌ها (حتی پوست نوزادان بالای ۶ ماه) نیز مناسب و کاملاً ایمن است.

رنگ ضدآفتاب:

«کرم ضدآفتاب اسپکترام پروتکت فارماسریز» بی‌رنگ است، اما به‌دلیل برخورداری از ترکیبات خاص و فیلتر‌های پیشرفته‌ای که به‌عنوان لایهٔ محافظتی در برابر هر ۴ نوع اشعهٔ مضر آفتاب عمل می‌کنند، ممکن است پس از استفاده از این ضدآفتاب، رنگ پوست بعضی از افراد در ابتدا کمی سفیدتر به‌نظر برسد که کاملاً‌ طبیعی و موقتی است و به‌معنی جذب‌نشدن ضدآفتاب نیست. این ویژگی (کمی روشن‌شدن پوست) برای بسیاری از افراد خوشایند است، ولی برای افرادی که سفیدنشدن پوست را به سایر خواص حفاظتی و درمانیِ منحصربه‌فردِ این ضدآفتاب ترجیح بدهند، گزینه‌های مناسب دیگری نیز وجود دارد که طبیعتاً همهٔ این خواص را یکجا ندارند.

تست محصول:

 

آشنایی با اشعه‌های HEV ،UVB ،UVA و IR:

- اشعه UVA: اشعه UVA در مقایسه با UVB از طول موج بیشتری برخوردار است و می‌تواند به لایه میانی (درم) پوست نفوذ کند و سلول‌های عمیق‌تر پوست را تحت تاثیر قرار دهد. این اشعه حدود 95% از اشعه‌های اطراف ما را تشکیل می‌دهد و حتی از شیشه پنجره نیز عبور می‌کند و تاثیر آن در روز‌های بارانی و برفی دو برابر می‌شود. اشعه UVA به نام اشعه پیری نیز شناخته می‌شود، باعث آسیب غیر مستقیم به DNA پوست، ایجاد چین و چروک و در دراز مدت منجر به افزایش خطر ابتلا به سرطان پوست خواهد شد. طبق تحقیقات اشعه UVA نزدیک به خط استوا، در ارتفاع بالا‌تر، در طول تابستان و نزدیک به ظهر بسیار قوی‌تر است.

- اشعه UVB: اشعه UVB از اشعه UVA طول موج کوتاه‌تر و انرژی بیشتری دارد، از پنجره رد نمی‌شود و توسط ابرها فیلتر می‌شود. این اشعه به بیرونی‌ترین لایه پوست یعنی اپیدرم نفوذ می‌کند و مستقیما به DNA پوست آسیب می‌رساند. اشعه UVB تا حدود 95% توسط لایه اوزون جذب می‌شود، اما همان 5% باقیمانده منجر به آفتاب سوختگی می‌شود. این اشعه نیز احتمال ابتلا به سرطان پوست و تسریع در روند پیری را به همراه دارد.

- اشعه مادون قرمز (IR): اشعه مادون قرمز جزو امواج گرمایی است که ما آن را در زندگی روزمره به شکل گرما احساس می‌کنیم. میزان زیادی (65%) از این اشعه به لایه‌های درم و اپیدرم پوست نفوذ می‌کند و به بافت‌های زیرجلدی می‌رسد. اشعه مادون قرمز برای کلاژن مضر است زیرا میزان آنزیم ماتریکس متالوپروتئیناز 1 که تخریب کننده کلاژن است را افزایش می‌دهد. این اشعه همچنین منجر به تسهیل فرآیند پیری می‌گردد و می‌تواند آسـیب میتوکندریایی ناشی از رادیکال‌های آزاد را افزایش دهد. اشعه مادون قرمز قادر به ایجاد سوختگی‌های نسبتاً شدید و بیماری‌های پوستی است که به دلیل مواجهه طولانی با گرمای ناشی از IR ایجاد می‌شوند.

Pharmaceris S Spectrum Protect Sunscreen For Adults And Children SPF50 50ml

- نور آبی (HEV): نور مرئی خورشید حدود 50% از کل تشعشعات خورشیدی را تشکیل می‌دهد و به عنوان نور آبی شناخته می‌شود. این اشعه علاوه‌بر نور خورشید، در صفحه نمایش‌های دیجیتال مثل تلویزیون، مانیتور، تلفن همراه و لامپ‌های LED و فلورسنت نیز وجود دارد. این اشعه علاوه بر آسیب به چشم، اثرات نامطلوبی هم روی پوست دارد؛ مواردی مثل ایجاد استرس اکسیداتیو ناشی از افزایش رادیکال‌های آزاد، تخریب آنتی‌اکسیدان‌ها و تیره شدن رنگدانه‌های پوست، ایجاد و افزایش نقاط و لک‌های تیره، تغییر در لیپیدهای لایه شاخی پوست، اختلال در عملکرد سد دفاعی پوست و در نتیجه تخریب کلاژن و الاستین و ایجاد چروک.

Pharmaceris S Spectrum Protect Sunscreen For Adults And Children SPF50 50ml

یکی از ویژگی‌های مهم این محصول ضد آب بودن آن است. این ضد آفتاب در اثر برخورد با آب و تعریق از بین نمی‌رود و اثر خود را از دست نمی‌دهد و در نتیجه مناسب شنا است. و از آنجا که یک محصول دوستدار اقیانوس (Ocean Friendly) است از ترکیباتی ساخته شده است که برای محیط زیست بی‌خطر هستند و به آب دریاها و اقیانوس‌ها و موجودات آبزی آسیبی نمی‌رسانند.

ترکیبات کلیدی:

- antileuDNAprotect:
از سیستم ایمنی پوست محافظت می‌کند، مانع از آزادسازی عوامل ایجاد التهاب می‌شود که در اثر مواجهه با عوامل خارجی رهاسازی می‌شوند، واکنش‌های التهابی ناخواسته که در اثر مواجهه با خورشید ایجاد می‌شوند را کاهش می‌دهد، مثل آزردگی، خارش، قرمزی، اریتما و از بین رفتن رنگ پوست.

- فیلترهای طیف گسترده:
محافظت در برابر اشعه‌های خورشیدی HEV ،UVB ،UVA و IR

- شی باتر:
این ماده ساختاری شبیه چربی‌های طبیعی پوست دارد و تسکین دهنده و تغذیه کننده لایه اپیدرم است.

- ویتامین E:
نقش این ویتامین محافظت از پوست در برابر عوامل مهاجم خارجی، مرطوب کنندگی و افزایش فرآیند بازسازی پوست است.

روش مصرف:

- کرم را ۲۰ تا ۳۰ دقیقه قبل از مواجهه با آفتاب روی پوست صورت بمالید و آن را هر دو ساعت یا پس از هر بار حمام یا شنا تمدید نمایید.
- مناسب مصرف روزانه برای مراقبت از پوست.

به یاد داشته باشید:

- برای محافظت مطلوب از پوست، این کرم را باید به‌اندازه دو میلی‌گرم بر سانتی‌مترمربع (معادل ۶ قاشق چای‌خوری یا تقریباً ۳۶ گرم) روی بدن یک فرد بزرگ‌سال مصرف کنید. استفادهٔ کمتر از آن منجر به کاهش حفاظت از پوست در برابر آفتاب می‌شود. هر دو ساعت، پس از خشک‌کردن با حوله، شنا و تعریق حتماً آن را تمدید کنید.
- قرارگرفتن بیش از حد در معرض نور خورشید می‌تواند برای سلامتی خطر جدی به‌دنبال داشته باشد. از این رو، از مواجههٔ بیش از حد با نور آفتاب پرهیز کنید و در ساعات تابش بیشتر خورشید، از محصولاتی با فیلترهای قوی استفاده کنید.
- محصولات ضد آفتاب مراقبت ۱۰۰درصدی ایجاد نمی‌کنند.
- از قراردادن کودکان و اطفال در معرض نور مستقیم خورشید پرهیز کنید.

ایمنی و اثربخشی:

اثربخشی این محصول در یک آزمایشگاه مستقل و مرکز علم و تحقیقات دکتر ایرنا اریس، پس از دو هفته مصرف محصول، تایید شده و نتایج زیر را اثبات کرده است:
- حفاظت بسیار بالا در برابر اشعه‌های HEV ،UVB ،UVA و IR
- جلوگیری از خشک‌شدن پوست
- تسکین آزردگی‌های پوست
- تسکین خارش پوست
این محصول با شیوه‌های کاملاً سازگار با طبیعت تولید شده و برای محیط‌های آبی هم مناسب است.

سؤالات متداول:

۱. آیا کرم ضدآفتاب اسپکترام پروتکت فارماسریز برای پوست‌های چرب هم مناسب است؟

بله، «کرم ضدآفتاب اسپکترام پروتکت فارماسریز» برای انواع پوست مناسب است؛ به‌ویژه برای پوست‌های مختلط، نرمال، خشک و حساس. این ضدآفتاب فاقد چربی نیست، اما از جایی که عملکرد غدد چربی (سبوم) را تنظیم می‌کند، به افراد دارای پوست چرب هم توصیه می‌شود. در عین حال، اگر پوست شما خیلی چرب و مستعد آکنه است، برای احتیاط بیشتر، محصولات فاقد چربی را در اولویت پیشنهاد می‌دهیم.

۲. آیا کرم ضدآفتاب «اسپکترام پروتکت» همان کرم ضدآفتاب «هیدرولیپید» فارماسریز است که قبلاً در بازار وجود داشت؟

کرم ضدآفتاب «هیدرولیپید» فارماسریز، یکی از محبوب‌ترین ضدآفتاب‌های موجود در بازار بود که تولید آن توسط کمپانی فارماسریز متوقف شد. حالا این کمپانیِ لهستانی، کرم ضدآفتاب «اسپکترام پروتکت» را به‌عنوان نسل جدید کرم ضدآفتاب «هیدرولیپید» و تازه‌ترین محصول گروه S فارماسریز، با ترکیبات پیشرفته‌تر و خواص درمانیِ بیشتر، به‌عنوان جایگزین عرضه نموده است.

اسامی انگلیسی ترکیبات محصول: 

210810 Ingredients: Aqua (Water), Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol (nano), Dibutyl Adipate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Propanediol, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, C12-15 Alkyl Benzoate, Glycerin, Phenoxyethyl Caprylate, Potassium Cetyl Phosph ate, Cetyl Alcohol, 1,2-Hexanediol, Ethylhexyl Triazone, Allantoin, Lonicera Caprifolium (Honeysuckle) Flower Extract, Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower Extract, Laminaria Ochroleuca Extract, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Hydrogenated Dimer Dilinoleyl / Dimethylcarbonate Copolymer, Canola (Canola) Oil, Caprylic/ Capric Triglyceride, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Acrylates/C12-22 Alkyl Methacrylate Copolymer, Decyl Glucoside, Glyceryl Stearate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Carbonate,Chondrus Crispus (Carrageenan), Tocopheryl Acetate, Arginine, Coco-Glucoside, Tocopherol, Xanthan Gum, Propylene Glycol, Disodium Lauryl Sulfosuccinate.

نوع ضد آفتاب کرم
خاصیت ضد آفتاب ضدقرمزی, ضدلک
نوع پوست انواع پوست, کودک
حجم 50ml
SPF 50
کشور صاحب برند لهستان
کشور سازنده لهستان
منع مصرف موردی تاکنون گزارش نشده.
توضیحات مناسب مصرف روزانه برای مراقبت از پوست.
برند Pharmaceris | فارماسریز
کرم را ۲۰ تا ۳۰ دقیقه قبل از مواجهه با آفتاب روی پوست صورت بمالید و آن را هر دو ساعت یا پس از هر بار حمام یا شنا تمدید نمایید. این محصول برای مصرف روزانه کاملاً مناسب است.
تعداد کل دیدگاه‌ها: 38
تعداد کل امتیازها: 12
تعداد کل پاسخ‌ها:

دیدگاه‌های کاربران 43

در ازای ثبت دیدگاه برای محصولاتی که از اُردمی خریده‌اید، 15 بُن تخفیف و برای سایر محصولات، 5 بُن تخفیف به شما تعلق می‌گیرد. دیدگاه‌های حاوی عکس، در هر شرایطی، 30 بُن تخفیف برای شما به‌همراه خواهند داشت.

دیدگاه‌های برتر مثبت
دیدگاه توسط زهرا فرجی نژاد (ارسال‌شده در1402/8/5 | 13:28 ) (خریدار این محصول)

بار اولم بود این ضد آفتاب رو میخریدم یعنی بینظیرررره پوست من خشک و حساسه و اینکه خیلی کم رد سفیدی داره ولی بخاطر تمام خوبی هایی که داره اونو کاملاً میشه نادیده گرفت توی خریدش ذره ای شک نکنید فوق العاده اس
عکس جهت اینکه بدونید روی پوست چطوره

7 نفر از 7 نفر این دیدگاه را مفید دانسته‌اند.
گروه اُردمی (ارسال‌شده در 1402/8/6 | 19:30)

زهرای عزیز، بابت اینکه نظر و تجربهٔ ارزشمندتون رو دربارهٔ استفاده از «کرم ضدآفتاب اسپکترام پروتکت فارماسریز» این‌قدر دقیق و بی‌دریغ در اختیار ما و سایر کاربران قرار دادید، از شما صمیمانه سپاسگزاریم. باعث افتخار و خوشحالی ماست که این محصول تونسته تا این اندازه رضایت شما رو جلب کنه.

دیدگاه توسط مهناز (ارسال‌شده در1402/6/23 | 9:33 )

این کرم ضدآفتاب محشره محشر????????

5 نفر از 5 نفر این دیدگاه را مفید دانسته‌اند.
دیدگاه توسط فاطیما (ارسال‌شده در1402/7/6 | 16:11 ) (خریدار این محصول)

بهترین آنلاین شاپ مراقبت پوست هستید

5 نفر از 6 نفر این دیدگاه را مفید دانسته‌اند.
گروه اُردمی (ارسال‌شده در 1402/7/9 | 19:33)

باعث افتخارمونه که تونستیم رضایت شما رو جلب کنیم فاطیمای عزیز.

دیدگاه توسط مهنازهامونی (ارسال‌شده در1402/7/5 | 10:27 ) (خریدار این محصول)

فوق العاده س.همیشه ازین ضدآفتاب استفاده میکردم خیلی وقته کم شده بودممنون که مجددشارژشد

5 نفر از 6 نفر این دیدگاه را مفید دانسته‌اند.
دیدگاه‌های برتر منفی
دیدگاه توسط مینا دریایی (ارسال‌شده در1402/7/5 | 17:13 ) (خریدار این محصول)

خیلی سنگین هست و اثر سفیدی داره

2 نفر از 7 نفر این دیدگاه را مفید دانسته‌اند.
دیدگاه توسط سمیرا اسدی (ارسال‌شده در1402/8/28 | 8:04 ) (خریدار این محصول)

يه ضد آفتاب خيلي سنگين كه مثل گچ رو پوست آدم ميمونه. حتي بعد از مرطوب كننده هم زدم فايده اي نداشت. اصلا نميزاره پوست نفس بكشه. اصلا به هيچكس توصيه نميكنم.

0 نفر از 4 نفر این دیدگاه را مفید دانسته‌اند.
گروه اُردمی (ارسال‌شده در 1402/9/4 | 22:31)

سمیرای عزیز، ممنون از اینکه نظرتون رو با ما به‌اشتراک گذاشتید. همون‌طور که در صفحهٔ محصول هم توضیح داده شده، با توجه به اینکه «کرم ضدآفتاب اسپکترام پروتکت فارماسریز» دارای ترکیبات خاص و فیلتر‌های ایمن و پیشرفتهٔ شیمیایی و فیزیکی هست که به‌عنوان لایهٔ محافظتیِ قدرتمند در برابر هر ۴ نوع اشعهٔ مضر آفتاب (HEV ،UVB ،UVA و IR) عمل می‌کنن، ممکنه رنگ پوست بعضی از افراد رو در ابتدا کمی سفیدتر نشون بده که کاملاً‌ طبیعیه و به‌معنی سنگین‌بودن یا جذب‌نشدن ضدآفتاب نیست. احتمالاً می‌دونید که اکثر ضدآفتاب‌های فیزیکی (یا مینرال) از سایر برندهای معتبرِ دنیا هم در قبال ارائهٔ درجهٔ ایمنی و حفاظتیِ بیشتر، سطح پوست رو کمی سفید می‌کنند. در عوض، این ضدآفتاب‌ها نسبت به ضدآفتاب‌های شیمیایی (که زودجذب‌ترند) ایمن‌تر هستند؛ به‌طوری که حتی به خانم‌های باردار و شیرده که دارای حساسیت‌های بیشتری هستند هم این نوع ضدآفتاب‌ها (از جمله ضدآفتاب اسپکترام پروتکت فارماسریز) توصیه می‌شه. ضمناً این سطح از روشن‌شدن پوست برای بسیاری از افراد خوشاینده، ولی برای افرادی که سفیدنشدن پوست رو به سایر خواص حفاظتی و درمانیِ جامع و منحصربه‌فردِ این ضدآفتاب ترجیح بدن یا اولویت‌های دیگه‌ای داشته باشن، گزینه‌های مناسب دیگه‌ای هم وجود داره که البته همهٔ این خواص رو یکجا ندارن. در پایان، پیشنهاد می‌کنیم که قبل از استفاده از این محصول، از مرطوب‌کننده استفاده نکنید تا نتیجهٔ بهتری بگیرید.

سایر دیدگاه‌ها
(ارسال‌شده در) (خریدار این محصول)

عاااااالیست????بهترین ضدآفتابی که تابحال استفاده کردم باوجودکک ومک هایی که داشتم

6 نفر از 6 نفر این دیدگاه را مفید دانسته‌اند.
(ارسال‌شده در)

سلام، ضدافتاب فول وعالی هست وتو هوای گرم اصلا عرق نمیکنه

5 نفر از 6 نفر این دیدگاه را مفید دانسته‌اند.
(ارسال‌شده در)

این ضدآفتاب فوق العاده هست. من از قدیم مشتری هیدرولیپید بودم و حالا که اسپکترام اومده حتما سفارش میدم.

5 نفر از 6 نفر این دیدگاه را مفید دانسته‌اند.
(ارسال‌شده در)

ضد آفتاب بسيار خوبي هست و با پوست حساس من سازگاره

3 نفر از 3 نفر این دیدگاه را مفید دانسته‌اند.
(ارسال‌شده در)

بافت فوق العاده سبکی داره و سیف و مطمئنه

3 نفر از 3 نفر این دیدگاه را مفید دانسته‌اند.
(ارسال‌شده در)

بهترین ضد آفتاب دنیاااااااااا????

3 نفر از 3 نفر این دیدگاه را مفید دانسته‌اند.
(ارسال‌شده در)

این ضدآفتاب شاهکاره واقعا، بافت بسیار سبک و زودجذبی داره، اینقدر سیف و مطمئنه که برای حساس‌ترین پوست‌ها حتی پوست نوزاد مناسبه. فقط بعد از استفاده از این محصول، پوست ممکنه کمی روشن بشه که البته برای من خوشاینده ولی به افرادی که سفیدنشدن پوست براشون مهم‌تر از فاکتورهای حفاظتی و درمانی این محصول هست، توصیه‌ش نمی‌کنم؛ چون در واقع دلیل این سفیدی استفاده از ترکیبات و فیلترهای خاص و پیشرفته‌ای هست که باعث میشه این ضدآفتاب بیشترین حفاظت رو در برابر هر چهار نوع اشعه‌ مضر آفتاب از جمله نور مرئی و همینطور مادون قرمز داشته باشه در حالیکه اغلب ضدآفتاب‌ها اصلا چنین حفاظت کاملی رو ارائه نمیدن.

3 نفر از 3 نفر این دیدگاه را مفید دانسته‌اند.
(ارسال‌شده در)

این ضد افتاب فوق العاده ست من مدت هاست ازش استفاده میکنم

3 نفر از 3 نفر این دیدگاه را مفید دانسته‌اند.
(ارسال‌شده در)

من سال‌هاست که مصرف‌کننده و طرفدار پروپا قرص محصولات فارماسریز، به‌خصوص ضدآفتاب هیدرولیپید، هستم؛ ولی متاسفانه خیلی وقته نتونستم این ضدآفتاب فوق‌العاده رو جایی پیدا کنم. چه خوب که نسل جدیدشو آوردین ولی کاش زودتر میاوردینش من همین هفته قبل با قیمت ۱،۲۰۰،۰۰۰ تومن از یه آنلاین‌شاپ خریدم. با اینکه خیلی از کیفیتش راضیم ولی انصافاً قیمت شما خیلی مناسبه. من حتما دو تای دیگه سفارش میدم و امیدوارم که قیمتش حالاحالاها افزایش پیدا نکنه.

3 نفر از 3 نفر این دیدگاه را مفید دانسته‌اند.
(ارسال‌شده در)

با توجه به اهمیت ضدآفتاب توی روتین روزانه، همیشه سعی کردم از بهترین گزینه‌های موجود مناسب نوع پوستم (که مختلط رو به چرب هست) استفاده کنم و بین همه ضدآفتاب‌های باکیفیت خارجی، از «هیدرولیپید فارماسریز» و البته ورژن جدید و پیشرفته‌‌ترش یعنی «اسپکترام پروتکت فارماسریز» بیشترین میزان رضایت رو داشتم.

فوق‌العاده سبکه، چربی پوست رو تنظیم می‌کنه، ضدآب و تعریقه، بیشترین میزان محافظت از پوست رو در برابر طیف گسترده اشعه‌های خورشیدی داره و در یک کلام بی‌نظیره!

قبلاً این محصول رو از فروشگاه‌های خارجی و یا آنلاین‌شاپ‌های واسطه با قیمت بالاتر، هزینه ارسال سنگین و زمان انتظار طولانی (حدوداً دو هفته) سفارش می‌دادم و خوشحالم که منبعد می‌تونم از اردمی با شرایط مناسب‌تری تهیه‌ش کنم.

3 نفر از 3 نفر این دیدگاه را مفید دانسته‌اند.
(ارسال‌شده در)

این یه ضد آفتاب حرفه ایی هست و بهترین توی نوع خودش

2 نفر از 2 نفر این دیدگاه را مفید دانسته‌اند.
(ارسال‌شده در) (خریدار این محصول)

مدل قدیمیش روی پوستم پیل می شد ولی این مدل جدید بهتر روی پوستم می‌خوابه و بافت سبک تری داره.
یکم رد سفیدی داره که برای من خوشاینده و انگار یکی دو درجه پوستم رو روشن تر نشون میده.

2 نفر از 2 نفر این دیدگاه را مفید دانسته‌اند.
(ارسال‌شده در) (خریدار این محصول)

کیفیت این ضدآفتاب عالی هست حتی از قبل هم بهتر شده امیدوارم که مرتب شارژ بشه.

2 نفر از 2 نفر این دیدگاه را مفید دانسته‌اند.
(ارسال‌شده در)

یکی از بهترین ضدآفتابایی که توی کل عمرم استفاده کردم همینه واقعا
سنگین نیست اصلا زود جذب میشه پوستمو چرب نمیکنه خیالمم راحته تازه بعضی از لکای صورتم که مال آفتاب بود کمرنگ تر کرده
برای این هم که بعضیا میگن سفید میکنه والا سفیدیش اصلا نه زیاده نه قابل لمس
بیشتر مشخص میکنه یک لایه دفاعی اومده روی پوست تا آزار دهنده باشه
من که باشگاهم میرم این روی پوستمه اصلا نمیماسه

2 نفر از 2 نفر این دیدگاه را مفید دانسته‌اند.
(ارسال‌شده در) (خریدار این محصول)

این ضد آفتاب عالیه
من همیشه استفاده میکنم

2 نفر از 2 نفر این دیدگاه را مفید دانسته‌اند.
(ارسال‌شده در)

سلام لطفا این محصول با تخفیف بزارید????

1 نفر از 1 نفر این دیدگاه را مفید دانسته‌اند.
(ارسال‌شده در)

بین این محصول و ضدافتاب پروتکتیوش نمیدونم کدوم انتخاب کنم):

1 نفر از 1 نفر این دیدگاه را مفید دانسته‌اند.
(ارسال‌شده در)

همسر من پوست نرمال و به شدت حساسی داره، این ضدآفتاب در رفع قرمزی و آسیب‌پذیر بودن پوستش عالی عمل کرده و چون زمان زیادی پشت سیستم میشینه، از پوستش در برابر نور آبی محافظت میکنه و چروک‌های سطحی پوستش خیلی کمتر شده و مزیت خوبش اینه که میتونه دورچشم هم استفاده کنه.

1 نفر از 1 نفر این دیدگاه را مفید دانسته‌اند.
(ارسال‌شده در) (خریدار این محصول)

من دو ماه هست از این ضدآفتاب استفاده میکنم
سبک
زود جذب
صورت برق نمیوفته
برای پوست من ک خشک و پوسته هست خاصیت آبرسانیش خیلی خوبه

1 نفر از 1 نفر این دیدگاه را مفید دانسته‌اند.
(ارسال‌شده در) (خریدار این محصول)

سلام، وقت بخیر
من ضدآفتاب های مختلفی چه ایرانی و چه خارجی رو امتحان کردم و حتی با ایزدین دچار آکنه شدم، ولی بعدش این ضدآفتاب رو امتحان کردم و میتونم بگم باهاش دچار آکنه و جوش نمیشید.
( مگر اینکه یه روز صورتتون رو نشورید و بزارید طولانی مدت رو پوستتون بمونه، که اینطوری ممکنه پوستتون جوش بزنه ولی به صورت کلی از بقیه ضدآفتابای موجود بنظرم خیلی بهتره)

1 نفر از 1 نفر این دیدگاه را مفید دانسته‌اند.
(ارسال‌شده در)

سلام وقتتون بخیر.
من میخام این کرم ضد آفتاب تهیه کنم میخاستم ببینیم سفیدی ک ب پوست میده در چ حد و چند درجس؟؟
چون من این سفیدی خیلی خوشاینده برام روی پوستم و خیلی برام مهمه.
بخاطر اینکه از کرم پودر و کرمای رنگی نمیتونم استفاده کنم روی پوستم سنگین میشن و باعث جوش میشن.
با توجه به اینک هزینش نسبتا بالاس میخام مطمئن بشم از این موضوع.
ممنون میشم راهنماییم کنید.

1 نفر از 1 نفر این دیدگاه را مفید دانسته‌اند.
گروه اُردمی (ارسال‌شده در 1402/11/15 | 12:34)

سلام وقت شما بخیر. سفیدی کاملا طبیعی به پوستتون میده، نه در حدی که ظاهر ناخوشایندی ایجاد کنه، البته می‌تونید از طریق پیج OrdMe ویدئوی تست محصول رو مشاهد کنید.

(ارسال‌شده در)

این ضدآفتاب عالیه . از وقتی سیصد هزار تومان بود من از اردمی خرید داشتم . صورت رو نرم و مرطوب میکنه. سفیدک نمیزنه. پیل نمیشه . محافظتش در برابر آفتاب هم عالیه.

1 نفر از 1 نفر این دیدگاه را مفید دانسته‌اند.
گروه اُردمی (ارسال‌شده در 1402/11/5 | 14:12)

ممنون که نظر ارزشمندتون رو با ما و دیگر کاربران به‌اشتراک گذاشتید. به همراهی‌تون افتخار می‌کنیم فاطمهٔ عزیز.

(ارسال‌شده در) (خریدار این محصول)

ضدآفتاب بسیار عالی با حفاظت بسیار خوب

1 نفر از 1 نفر این دیدگاه را مفید دانسته‌اند.
(ارسال‌شده در) (خریدار این محصول)

بهترین ضدآفتابی بوده که تا حالا استفاده کردم و تا همیشه تمدیدش میکنم امیدوارم تا ابد اردمی جان موجود داشته باشه????????????

1 نفر از 1 نفر این دیدگاه را مفید دانسته‌اند.
(ارسال‌شده در) (خریدار این محصول)

کیفیت این ضد آفتاب فوق العاده اس
کک و مک هایی که از بچگیم در اثر نور آفتاب بوجود اومده بود رو خیلیییی کمرنگ کرده
سفیدیش هم اصلا اونقدر زیاده نیست که بعضی دوستان میگن
بیشتر مشخص میکنه که یک لایه دفاعی اومده روی پوست تا آزار دهنده باشه

1 نفر از 1 نفر این دیدگاه را مفید دانسته‌اند.
(ارسال‌شده در) (خریدار این محصول)

به پیشنهاد گیسو این ضدآفتاب رو تهیه کردم بسیار سبکه و آبرسانی فوق العاده ای داره، اولش کمی رد سفیدی داره که سریع جذب پوست میشه خاصیت روشن کنندگی داره ماته و جلوه زیبایی به پوست میده به جرات میتونم بگم بهترین ضدآفتابیه که تا حالا استفاده کردم قبلا ضدآفتابها ایرانی و خارجی زیادی استفاده کرده بودم و مشکلی که با اکثر اونها داشتم این بود که روی پوست برق مینداخت و بعد از چند ساعت استفاده پوستم کمی تیره میشد و احساس سنگینی داشت (پوست صورتم خشک و حساسه )اما این واقعا بی نظیره

1 نفر از 1 نفر این دیدگاه را مفید دانسته‌اند.
(ارسال‌شده در)

بهترین ضد آفتابیه که تا حالا استفاده کردم برایه پوست های مختلط خیلی جوابه
برای منی که پوست صورتم خیلی عرق میکنه بهترین گزینه س چون ضد آبه

1 نفر از 1 نفر این دیدگاه را مفید دانسته‌اند.
(ارسال‌شده در) (خریدار این محصول)

به توصیه دوستم خریدم خودش خیلی راضی بود مطمئنم که همینطوره وعالیه

1 نفر از 1 نفر این دیدگاه را مفید دانسته‌اند.
(ارسال‌شده در) (خریدار این محصول)

سلام وقت بخیر
من پوستم خشک و دهیتراته و حساس
اولین دفعه که اینو از اردمی خریدم شک داشتم خوب باشه ولی بعد استفاده انقد من رطوب کنندگی خوب داشت
و ارایش خوب میخوابید که واقعن دوست داشتنی شد
و دیگه هیچ ضد فتابی نخریدم با اینکه قیمت بالا داره ولی همینو مجدد برای خودم و خانواده خریدیم چون اثر خوبی داده مرسی اردمی

1 نفر از 1 نفر این دیدگاه را مفید دانسته‌اند.
(ارسال‌شده در) (خریدار این محصول)

این ضد افتاب واقعا فوق العاده است و کامل ترین نوع ضد افتاب هست که چهار تا از اشعه های مضر خورشید رو فیلتر میکنه.من کوهنوردی میکنم و حین کوهنوردی با اکثر ضد افتاب ها دچار التهاب و افتاب سوختگی میشدم ولی فارماسریز این مدلش واقعا عالیه در خریدش شک نکنید???????? ممنون از اردمی که این محصول کم یاب رو موجود کرد????

1 نفر از 1 نفر این دیدگاه را مفید دانسته‌اند.
(ارسال‌شده در) (خریدار این محصول)

من شد افتاب های زیادی رو تست کردم خصوصا که کوهنوردی انجام میدم و اکثر اوقات پوستم دچار سوختگی و التهاب میشد اما این ضد افتاب فوق العادس و فیلترهای قوی ک داره تقریبا کل اشعه های مضر خورشید رو براتون کاور میکنه کامل ترین ضد افتابی که داشتم بسیار سبک تنها ایرادش رد سفیدی کم اش هست که باتوجه به ویژگی های مثبتش قابل اغماضه در خریدش شک نکنید???? ممنون از اردمی که این ضد افتاب کم یاب رو شارژ کرد❤️

1 نفر از 1 نفر این دیدگاه را مفید دانسته‌اند.
(ارسال‌شده در) (خریدار این محصول)

عالیه محصولات فارماسریز بهترینن

1 نفر از 1 نفر این دیدگاه را مفید دانسته‌اند.

لطفاً برای ثبت دیدگاه و امتیاز

درباره برندPharmaceris

برند فارماسریز که در سال 1990 تاسیس شده است، یک برند آرایشی-درمانی است و توسط یک تیم متخصص محصولات حرفه‌ای و قابل اطمینان تولید می‌کند که به شکل ویژه‌ای به نیازهای پوست می‌پردازد و به درمان مشکلات شایع پوستی کمک می‌کند. این شرکت برای بهینه سازی فرمول محصولات، آن‌ها را در هر مرحله از تولید، در فرآیندهای تحقیقاتی دقیق مورد آزمایش قرار می‌دهد.

Pharmaceris logo

این تحقیقات و آزمایشات چند سویه در مرکز علمی تحقیقاتی مدرن دکتر ایرنا اریس تحت نظر کارشناسان متعددی انجام می‌شود که در زمینه‌های مختلفی تخصص دارند (مثل پوست شناسی، آلرژی‌ها، داروسازی، زیست شناسی و زیست شناسی مولکولی). این کار سبب می‌شود تا تاثیر مواد فعال محصولات بر سلول‌های پوستی تحت نظارت و تحلیل قرار گیرند و تاثیر آن‌ها بر پوست ضمن تست‌های درون بدنی آشکار شود. این برند با به کارگیری شیوه‌های درماتولوژیک خود در ساخت فرمول‌های پیشرفته آرایشی، موفق به ساخت محصولاتی می‌شود که بر درمان بسیاری از مشکلات پوستی سخت‌درمان موثر هستند. این محصولات در 13 خط تولید جداگانه تهیه می‌شوند و با اطمینان کامل می‌توانند جزو برنامه مراقبتی روزانه پوست قرار بگیرند.
دفتر مرکزی برند در شهر پیازنچنزو در لهستان قرار دارد و این برند با بیش از 1000 کارمند و با استفاده از شیوه‌های مدرن و به‌روزترین شیوه‌های تحقیقاتی علمی، برای تولید محصولات آرایشی و بهداشتی در تلاش است. میلیون‌‌‌‌ها مشتری وفادار و راضی تا کنون محصولات ایمن و موثر برند فارماسریز را تایید کرده‌‌‌‌اند. همچنین این برند مورد تایید متخصصان دارویی همچون پوست شناسان، پزشکان اطفال، داروسازان، متخصصان زنان و مامایی است که این محصولات را برای بیماران خود تجویز می‌‌‌‌‌کنند. لوازم آرایشی درمانی تخصصی فارماسریز تا کنون جوایز و امتیازات ارزنده‌‌‌‌ای، هم در بازارهای لهستان و هم خارج از آن را کسب کرده است.

محصولات مشابه

کرم ضد آفتاب بی رنگ مناسب پوست چرب و معمولی Medisun SPF50
٪10

Special Price ‎157,500 تومان

قیمت عادی: ‎175,000 تومان

کرم ضد آفتاب رنگی مناسب پوست‌ معمولی و خشک Medilann SPF50
٪10

Special Price ‎144,900 تومان

قیمت عادی: ‎161,000 تومان

کرم ضد آفتاب مخصوص پوست نرمال و خشک بژ طبیعی Geno Biotic
٪5

Special Price ‎225,600 تومان

قیمت عادی: ‎237,500 تومان

کرم ضد آفتاب بی رنگ مناسب انواع پوست با TOPSHOP SPF50
٪30

Special Price ‎85,700 تومان

قیمت عادی: ‎122,500 تومان

کرم ضد آفتاب رنگی پوست چرب شماره 03 Ginagen SPF50
٪18

Special Price ‎218,900 تومان

قیمت عادی: ‎267,000 تومان

فلوئید ضد آفتاب بی رنگ مناسب پوست معمولی تا خشک BERDON
٪25

Special Price ‎276,300 تومان

قیمت عادی: ‎368,500 تومان

کرم ضد آفتاب پوست خشک BIKEN SPF50
٪17
شروع از

Special Price ‎287,100 تومان

قیمت عادی: ‎346,000 تومان

روغن خشک محافظت‌کننده سان پروتکت Pharmaceris