0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. کالایی برای مقایسه انتخاب نشده است.

%

سرم روشن‌کننده و درخشان‌کننده آلبوسین ملا Pharmaceris

Pharmaceris Radiance Boosting Whitening Serum Albucin-Mela


اولین امتیاز
را شما ثبت کنید.

ثبت امتیاز:
‎376,000 تومان
+11 بُن تخفیف (راهنمای بُن تخفیف)

معرفی کوتاه

این سرم از به‌وجودآمدن لک‌ها جلوگیری نموده و لک‌های موجود را از بین می‌برد. این فرمول دو فعالیتی جدید، به‌خوبی باعث کاهش لک‌ها و سلول‌های ناهمگون موجود در پوست شده و از تکرار آن جلوگیری می‌کند.

این سرم از به‌وجودآمدن لک‌ها جلوگیری نموده و لک‌های موجود را از بین می‌برد. این فرمول دو فعالیتی جدید، به‌خوبی باعث کاهش لک‌ها و سلول‌های ناهمگون موجود در پوست شده و از تکرار آن جلوگیری می‌کند. همچنین مانع عملکرد گیرنده‌ها در لایه‌های عمیق‌تر پوست و درنتیجه کاهش تولید ملانین می‌شود. آنزیم کراتولیتیک با لایه‌برداری ملایم لایه بیرونی پوست، بدون آنکه به ساختار آن آسیب وارد کند، لک‌های سطحی را کاهش می‌دهد.

نوع ضد لک سرم
نوع پوست انواع پوست, لک‌دار
وزن -
حجم -
منع مصرف موردی تا کنون گزارش نشده.
توضیحات -
کشور صاحب برند لهستان
برند Pharmaceris | فارماسریز
سرم را هر روز صبح روی پوست تمیز صورت و گردن و بالاتنه بمالید. می‌توان از این سرم به‌عنوان پایه کرم، مثل کرم ضدلک روز یا پایه آرایش استفاده کرد. برای دستیابی به بهترین نتیجه، دوره درمان را تکمیل کنید.
تعداد کل دیدگاه ها: 0
تعداد کل امتیازها: 0
تعداد کل پاسخ ها:

در ازای ثبت دیدگاه برای محصولاتی که از اُردمی خریده‌اید، ۳ بُن تخفیف و برای سایر محصولات، ۱ بُن تخفیف به شما تعلق می‌گیرد.

لطفاً برای ثبت دیدگاه و امتیاز،

درباره برند Pharmaceris

برند لهستانی فارماسریز لوازم آرایشی درمانی ایمنی تولید می‌‌‌‌کند که هدف ویژه آن برآوردن نیازهای مراقبت از پوست است و به درمان مشکلات متداول پوستی کمک می‌‌‌‌کند.

این محصولات توسط یک تیم از کارشناسان تولید می‌‌‌‌شود که راه‌حل‌‌‌‌های پوست شناسی را با فرمول‌‌‌‌های آرایشی پیشرفته ترکیب می‌‌‌‌کنند و روش‌‌‌‌هایی برای حل مشکلات پوستی سخت درمان ارائه می‌‌‌‌نمایند.

Pharmaceris logo

این روش‌‌‌‌ها به 13 خط تولید تقسیم می‌‌‌‌شوند و به ایجاد برنامه‌‌‌‌های جامع مراقبت از پوست با ایمنی و اثرگذاری زیاد می‌‌‌‌پردازند. تمامی فرمول‌‌‌‌ها از لحاظ پوست شناسی روی بیمارانی که از اینگونه مشکلات پوستی رنج می‌‌‌‌برند تست می‌‌‌‌شوند که این تست‌‌‌‌ها در موسسات تحقیقاتی و بیمارستان‌‌‌‌های مستقل اجرا می‌‌‌‌شوند. لوازم آرایشی درمانی فارماسریز عاری از پارابن، رنگ، مواد آلرژی زا، صابون و مواد عطری و بدون سدیم لورت سولفات و سدیم لورل اتیل سولفات هستند.

فارماسریز یک برند قابل اطمینان

میلیون‌‌‌‌ها مشتری وفادار و راضی تا کنون محصولات ایمن و موثر برند فارماسریز را تایید کرده‌‌‌‌اند. همچنین این برند مورد تایید متخصصان دارویی همچون پوست شناسان، پزشکان اطفال، داروسازان، متخصصان زنان و مامایی هستند که این محصولات را برای بیماران خود تجویز می‌‌‌‌‌کنند.

لوازم آرایشی درمانی تخصصی فارماسریز تا کنون جوایز و امتیازات ارزنده‌‌‌‌ای، هم در بازارهای لهستان و هم خارج از آن را کسب کرده است.

 

محصولات مشابه
کرم شب وینو پرفکت CAUDALIE
ضد لک رتی کیو فورت Micro-Derm
کرم ابسولوت پرل comfort zone
سرم ضد لک ایکلن noreva

سرم ضد لک ایکلن noreva

‎359,000 تومان
کرم روز روشن کننده و ضد لک با skincode SPF 15
کرم شب ضد لک قوی آلبوسین اینتنسیو Pharmaceris
كرم ضد لک و سفيد كننده SOSKIN
اسانس روشن‌کننده و اصلاح‌کننده لک‌های قهوه‌ای آلبوسین پ پ Pharmaceris