0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. کالایی برای مقایسه انتخاب نشده است.

%

ژل درمان موضعی آکنه مدی آکنه پوینت ژل Pharmaceris

Pharmaceris Medi Acne-Pointgel Spot Treatment Gel


اولین امتیاز
را شما ثبت کنید.

ثبت امتیاز:
‎227,000 تومان
+7 بُن تخفیف (راهنمای بُن تخفیف)

معرفی کوتاه

ژل درمان موضعی مدی آکنه پوینت بر روی آکنه تاثیر مولکولی فوری دارد. آسیب های آکنه را از بین برده، اندازه آن را کم کرده و آن ها را کوچک تر می کند. از گسترش لکه ها جلوگیری می کند. اثر تسکین دهنده و آرام بخش داشته و قرمزی را کاهش و بازسازی پوست را افزایش می دهد.

درمان موضعی جوش و آکنه
جلوگیری از لکه های ناشی از جوش
تسکین دهنده و آرام بخش
کاهش قرمزی
مناسب پوست چرب و مستعد آکنه

نوع ضد جوش ژل
نوع پوست آکنه‌ای
وزن -
حجم 10ml
منع مصرف موردی تا کنون گزارش نشده.
توضیحات -
کشور صاحب برند لهستان
برند Pharmaceris | فارماسریز

ژل را روزی دوبار به صورت موشعی تا از بین رفتن علائم استفاده کنید. در حالت تشدید به مدت دو روز 4-3بار از محصول استفاده کنید.

تعداد کل دیدگاه ها: 0
تعداد کل امتیازها: 0
تعداد کل پاسخ ها:

در ازای ثبت دیدگاه برای محصولاتی که از اُردمی خریده‌اید، ۳ بُن تخفیف و برای سایر محصولات، ۱ بُن تخفیف به شما تعلق می‌گیرد.

لطفاً برای ثبت دیدگاه و امتیاز،

درباره برند Pharmaceris

برند لهستانی فارماسریز لوازم آرایشی درمانی ایمنی تولید می‌‌‌‌کند که هدف ویژه آن برآوردن نیازهای مراقبت از پوست است و به درمان مشکلات متداول پوستی کمک می‌‌‌‌کند.

این محصولات توسط یک تیم از کارشناسان تولید می‌‌‌‌شود که راه‌حل‌‌‌‌های پوست شناسی را با فرمول‌‌‌‌های آرایشی پیشرفته ترکیب می‌‌‌‌کنند و روش‌‌‌‌هایی برای حل مشکلات پوستی سخت درمان ارائه می‌‌‌‌نمایند.

Pharmaceris logo

این روش‌‌‌‌ها به 13 خط تولید تقسیم می‌‌‌‌شوند و به ایجاد برنامه‌‌‌‌های جامع مراقبت از پوست با ایمنی و اثرگذاری زیاد می‌‌‌‌پردازند. تمامی فرمول‌‌‌‌ها از لحاظ پوست شناسی روی بیمارانی که از اینگونه مشکلات پوستی رنج می‌‌‌‌برند تست می‌‌‌‌شوند که این تست‌‌‌‌ها در موسسات تحقیقاتی و بیمارستان‌‌‌‌های مستقل اجرا می‌‌‌‌شوند. لوازم آرایشی درمانی فارماسریز عاری از پارابن، رنگ، مواد آلرژی زا، صابون و مواد عطری و بدون سدیم لورت سولفات و سدیم لورل اتیل سولفات هستند.

فارماسریز یک برند قابل اطمینان

میلیون‌‌‌‌ها مشتری وفادار و راضی تا کنون محصولات ایمن و موثر برند فارماسریز را تایید کرده‌‌‌‌اند. همچنین این برند مورد تایید متخصصان دارویی همچون پوست شناسان، پزشکان اطفال، داروسازان، متخصصان زنان و مامایی هستند که این محصولات را برای بیماران خود تجویز می‌‌‌‌‌کنند.

لوازم آرایشی درمانی تخصصی فارماسریز تا کنون جوایز و امتیازات ارزنده‌‌‌‌ای، هم در بازارهای لهستان و هم خارج از آن را کسب کرده است.

 

محصولات مشابه
کرم ضد جوش رنگی اکتی‌پور noreva Actipur
ژل ضد جوش رنگی sebamed

ژل ضد جوش رنگی sebamed

‎67,500 تومان
سبیوم پر ریفاینر BIODERMA
ژل ضد جوش cinere

ژل ضد جوش cinere

‎29,500 تومان
ژل کرم اکتی پور 3 در 1 noreva Actipur
سبیوم ردیوسینگ DECLARE

سبیوم ردیوسینگ DECLARE

‎265,000 تومان
لوسیون زنیاک Noreva Zeniac
سرم قابض منافذ HC

سرم قابض منافذ HC

‎282,000 تومان