0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
 1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

کرم پودر مایع اینتنس کاوریج Pharmaceris

Pharmaceris Intense Coverage Mild Fluid Foundation SPF 20

5
1
 • 5 1
 • 4 0
 • 3 0
 • 2 0
 • 1 0
شماره مجوز بهداشت:
1522312581507840
ثبت امتیاز:
‎256,000 تومان
تخفیف خورد، خبرم کن
+8 بُن تخفیف (راهنمای بُن تخفیف)

معرفی کوتاه:

این محصول با پوشش قوی همراه با SPF20 روی پوست تأثیر طولانی‌مدت داشته و عیوب آن را به‌طور مؤثر می‌پوشاند. این کرم از پوست در برابر اشعه‌های UVA و UVB محافظت کرده و با ایجاد یک لایه ماتِ بادوام، پوست را صاف می‌کند و رنگ یکدستی برای چهره به‌وجود می‌آورد.

این محصول برای انواع پوست‌های حساس و مشکل‌داری توصیه می‌شود که به یک درجه رنگ یکنواخت و پوشش قوی عیوب نیاز دارند. این محصول لکه‌ها را می‌پوشاند. سیستم پوشانندگی نسل جدید نوآورانه آن، سنگینی یا مانند ماسک لایه‌ای اضافی روی پوست ایجاد نمی‌کند و حدود دَه ساعت روی پوست باقی می‌ماند. این کرم‌پودر مایع به پوست اجازه می‌دهد تا به‌راحتی تنفس کند و باعث بسته‌شدن منافذ و به‌وجودآمدن کمدون (جوش‌های سرسیاه و زیرپوستی) نمی‌شود. همچنین روی لباس لکه ایجاد نمی‌کند. این محصول از پوست در برابر اشعه‌های UVA و UVB محافظت می‌کند؛ همچنین یک لایه مات بادوام ایجاد کرده و پوست را صاف می‌کند و رنگ یکدستی را به وجود می‌آورد.

نوع کرم پودر مایع
SPF 20
حجم -
کشور صاحب برند لهستان
برند Pharmaceris | فارماسریز
توضیحات -
تعداد کل دیدگاه‌ها: 0
تعداد کل امتیازها: 1
تعداد کل پاسخ‌ها:

در ازای ثبت دیدگاه برای محصولاتی که از اُردمی خریده‌اید، ۳ بُن تخفیف و برای سایر محصولات، ۱ بُن تخفیف به شما تعلق می‌گیرد.

لطفاً برای ثبت دیدگاه و امتیاز،

درباره برند Pharmaceris

برند لهستانی فارماسریز لوازم آرایشی درمانی ایمنی تولید می‌‌‌‌کند که هدف ویژه آن برآوردن نیازهای مراقبت از پوست است و به درمان مشکلات متداول پوستی کمک می‌‌‌‌کند.

این محصولات توسط یک تیم از کارشناسان تولید می‌‌‌‌شود که راه‌حل‌‌‌‌های پوست شناسی را با فرمول‌‌‌‌های آرایشی پیشرفته ترکیب می‌‌‌‌کنند و روش‌‌‌‌هایی برای حل مشکلات پوستی سخت درمان ارائه می‌‌‌‌نمایند.

Pharmaceris logo

این روش‌‌‌‌ها به 13 خط تولید تقسیم می‌‌‌‌شوند و به ایجاد برنامه‌‌‌‌های جامع مراقبت از پوست با ایمنی و اثرگذاری زیاد می‌‌‌‌پردازند. تمامی فرمول‌‌‌‌ها از لحاظ پوست شناسی روی بیمارانی که از اینگونه مشکلات پوستی رنج می‌‌‌‌برند تست می‌‌‌‌شوند که این تست‌‌‌‌ها در موسسات تحقیقاتی و بیمارستان‌‌‌‌های مستقل اجرا می‌‌‌‌شوند. لوازم آرایشی درمانی فارماسریز عاری از پارابن، رنگ، مواد آلرژی زا، صابون و مواد عطری و بدون سدیم لورت سولفات و سدیم لورل اتیل سولفات هستند.

فارماسریز یک برند قابل اطمینان

میلیون‌‌‌‌ها مشتری وفادار و راضی تا کنون محصولات ایمن و موثر برند فارماسریز را تایید کرده‌‌‌‌اند. همچنین این برند مورد تایید متخصصان دارویی همچون پوست شناسان، پزشکان اطفال، داروسازان، متخصصان زنان و مامایی هستند که این محصولات را برای بیماران خود تجویز می‌‌‌‌‌کنند.

لوازم آرایشی درمانی تخصصی فارماسریز تا کنون جوایز و امتیازات ارزنده‌‌‌‌ای، هم در بازارهای لهستان و هم خارج از آن را کسب کرده است.

 

محصولات مشابه
کرم پودر ولوت Flormar
 • 2+

کرم پودر ولوت Flormar

‎80,000 تومان
کرم پودر پرفکت کاوریج Flormar
 • 1+
کرم پودر فوتو پرفکشن لایت GIVENCHY
 • 2+
کرم پودر مات Flormar
 • 3+

کرم پودر مات Flormar

‎110,000 تومان
كرم پودر كاورمچ Arcancil
 • 10+
کرم پودر مایع همراه با ضد آفتاب Pharmaceris
کرم پودر ماتیتیود Arcancil
 • 3+
کرم پودر کاشن لانجری د پو Guerlain