0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

SKU1: sr8004

اسپری گلوکزامین اکس Oxiderm

Oxiderm Glucosamine Ox Spray


اولین امتیاز
را شما ثبت کنید.

شماره مجوز بهداشت:
1885508496223641
ثبت امتیاز:

ناموجود

معرفی کوتاه:

اسپری گلوکزامین اکس Oxiderm، از طریق جذب فوری پوست، مواد مورد نیاز جهت ساخت استخوان را تامین نموده و همچنین موجب رفع آسیب آنها و پیشگیری از تخریب بافت‌های استخوانی و غضروف‌ها می‌شود.

پوکی استخوان و شکستگی (استئوپروز) از بیماری‌های شایع استخوانی است که در آن تخریب بافت استخوانی و کاهش توده استخوانی موجب ضعیف‌تر شدن استخوان می‌گردد. این بیماری عمدتا در افراد بالای ۴۰ سال مشاهده می‌شود. پوکی استخوان بیماری است که بدون علائم بالینی بوده و به صورت نهفته باقی می‌ماند. ژنتیک، جنسیت، سن، تحرک کم و تغذیه ناسالم از مهمترین عوامل بروز و ابتلا به این بیماری می‌باشد و می‌توان با استفاده از انواع مکمل‌ها و تغذیه صحیح و ورزش تا حد زیادی از این بیماری پیشگیری کرد.

در تحقیقات علمی دریافته اند که تنها با مصرف کلسیم و تامین آن نمی‌توان از پوکی استخوان جلوگیری و آن را درمان نمود بلکه ویتامین‌های B1 ،B5 ،k ،E و مکمل‌های دیگری مانند گلوکزامین و مواد معدنی مانند منیزیم، بروم، فسفر، پتاسیم، روی که در ایجاد تراکم استخوانی نقش مهمی داشته و بایستی مورد استفاده قرار گیرند. گلوکزامین ترکیبی متشکل از (گلوکز) با یک مولکول (اسید آمنه) است که این ماده کوچکترین و ساده‌ترین واحد سازنده غضروف می‌باشد ودر ترمیم مفاصل آسیب دیده و نرم کردن مفاصل و کاهش درد نقش مهمی ایفا می‌کند. داشتن گلوکزامین کافی در بدن ضروری است چراکه در تولید مواد مغذی مورد نیاز و تحریک تولید مایع سینوبال موثر است.

اسپری گلوکزامین اکس Oxiderm، مکملی است غیر خوراکی که عصاره‌های گیاهی موجود در ترکیبات این محصول، از طریق جذب فوری پوست وبدون عوارض جانبی، مواد مورد نیاز جهت ساخت استخوان را تامین نموده و همچنین موجب رفع آسیب آنها می‌شود؛ گلوکزامین به همراه ویتامین‌های B1 ،B5 ،k ،E و مواد معدنی مثل منیزیم، بروم و … موجب پیشگیری از تخریب بافت‌های استخوانی و غضروف‌ها می‌شود. حاوی عصاره گیاهان تخم گشنیز، سویا، گیاه پنج انگشت، تخم کتان می‌باشد.

نوع ضد درد اسپری
حجم 30ml
منع مصرف موردی تاکنون گزارش نشده.
توضیحات به علت جذب از طریق پوست می‌تواند مورد مصرف بیماران دیابتی، کلیوی، گوارشی و خانم‌های باردار و شیرده قرار گیرد.
کشور صاحب برند ایران
کشور سازنده -
برند OXIDERM | اکسی درم
از این اسپری می‌توانید در طول روز ۲ یا ۳ بار استفاده نمایید و ترجیحا توصیه می‌شود بر روی پوست و مواضع استخوانی و مفاصل اسپری شود تا اثربخشی مطلوب‌تری داشته باشد.
برای پیشگیری از ابتلا به پوکی استخوان در سنین بالا مصرف مستمر این مکمل غیرخوراکی روزانه یکبار توصیه می‌شود و در صورت مصرف دراز مدت اثرات پیشگیری کننده پوکی استخوان را در سنین بالاتر مشاهده خواهید نمود.
تعداد کل دیدگاه‌ها: 0
تعداد کل امتیازها: 0
تعداد کل پاسخ‌ها:

در ازای ثبت دیدگاه برای محصولاتی که از اُردمی خریده‌اید، 15 بُن تخفیف و برای سایر محصولات، 5 بُن تخفیف به شما تعلق می‌گیرد. دیدگاه‌های حاوی عکس، در هر شرایطی، 30 بُن تخفیف برای شما به‌همراه خواهند داشت.

لطفاً برای ثبت دیدگاه و امتیاز

محصولات مشابه

اسپری خنک کننده و تسکین دهنده منتونیکا Lafarrerr
٪27

Special Price ‎113,700 تومان

قیمت عادی: ‎155,800 تومان

روغن ماساژ عضلانی روما NELA
ناموجود
کرم گرم کننده و تسکین دهنده درد چیلی Lafarrerr
ناموجود
ژل ضد درد موضعی و خنک کننده SunWay
ناموجود
کرم ضد درد دمو پلاس Lafarrerr
ناموجود
کرم ضد درد Dermasol Pro
ناموجود
روغن ماساژ مفاصل نلا آرترو NELA
ناموجود
ژل خنک کننده ضد درد Painrest
ناموجود