0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

SKU1: 22030ASD

مداد چشم دو کاره مستر کژال MAYBELLINE

Maybelline Master Kajal Eye Pencil


اولین امتیاز
را شما ثبت کنید.

شمارهٔ مجوز:
1326200289512362
ثبت امتیاز:

ناموجود

معرفی کوتاه:

مداد چشم مستر دو کاره کژال میبلین پخش نمی‌شود و دارای بافتی نرم و کرمی همراه با رنگدانه‌هایی قوی برای استفاده‌ی آسان است.

مداد چشم دو کاره مستر کژال MAYBELLINE، دارای سر مخروطی شکل جهت استفاده آسان و بدون نیاز به تراشیدن است. بافتی نرم و مخملی دارد و بدون این که روی پلک‌ها خراش ایجاد کند با استفاده از آن می‌توانید خطوطی صاف و زیبا بکشید. این محصول دارای بافتی نرم می باشد و از سوزش و خارش چشم جلوگیری می‌کند.

نوع مداد چشم ساده
کشور صاحب برند آمریکا
برند MAYBELLINE | میبلین
توضیحات بدون نیاز به تراشیدن
تعداد کل دیدگاه‌ها: 0
تعداد کل امتیازها: 0
تعداد کل پاسخ‌ها:

دیدگاه‌های کاربران

در ازای ثبت دیدگاه برای محصولاتی که از اُردمی خریده‌اید، 15 بُن تخفیف و برای سایر محصولات، 5 بُن تخفیف به شما تعلق می‌گیرد. دیدگاه‌های حاوی عکس، در هر شرایطی، 30 بُن تخفیف برای شما به‌همراه خواهند داشت.

لطفاً برای ثبت دیدگاه و امتیاز

درباره برندMAYBELLINE

در سال ١٩١۵ جوان ١۶ ساله‌ای به نام تام که بعد از مدت‌ھا برای دیدن خواھرش به منزل او رفته بود، متوجه شد که میبل، مخلوطی از وازلین و دوده زغال را برای آرایش به مژه ھایش می‌مالد. میبل این ماده را با روشی که در مجله بانوان یاد گرفته بود می‌ساخت و از آن به عنوان راز زیبایی یاد می‌کرد! تام که مجذوب این ابتکار شده بود، ایده تجاری‌سازی آن را از ھمان موقع در ذھنش پرورش داد. تا اینکه در سال ١٩١٧ موفق شد ریمل کیکی را در کارخانه‌ای به نام پارک دیویس بسازد و در فروشگاه‌ھای منطقه توزیع کند.
بعد از اینکه متوجه شد محصولش با استقبال بازار مواجه شده، ۵٠٠ دلار از برادرش نوئل قرض کرد تا کارخانه خودش را با آن تاسیس کند. نوئل عروسی‌اش را یک سال عقب انداخت تا بتواند پولی را که برادر با استعدادش قرض خواسته به او بدھد. کارخانه تاسیس شد و با روش فروش پستی به فروش بسیار خوبی دست پیدا کرد. تام به احترام خواھر بزرگترش میبل که ایده ساخت این محصول را به او داده بود، نام برندش را میبلین گذاشت. میبلین رفته رفته با استقبال زیادی مواجه شد و در مسیر رشد و پیشرفت خود، فراز و نشیب‌ھای زیادی را طی کرد.
ھنرپیشه‌ھای معروف آمریکا از جمله لیندا کارنر شروع به استفاده از ریمل‌ھای میبلین کردند و عکسشان در مجله‌ھای مد برای تبلیغ میبلین چاپ می‌شد. در سال 1996 کمپانی بزرگ لورآل، برند میبلین را خریداری نموده و در سال ٢٠٠١ نامش را به میبلین نیویورک تغییر داد و آن را به برند شماره یک آرایشی جھان تبدیل نمود.

محصولات مشابه

مداد چشم اولترا Flormar
  • 9+
ناموجود
مداد چشم مید تو لست Pupa
  • 5+
ناموجود
مداد چشم بادوام BOURJOIS
  • 6+
ناموجود
مداد چشم پرو لانگ ور MAC
  • 4+
ناموجود
مداد چشم کجال diego dalla palma
ناموجود
مداد چشم Pippa
  • 5+
ناموجود
مداد چشم چوبی Le Chic
ناموجود
مداد چشم صدفی Bourjois
ناموجود