0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

SKU1: 3010ASD

مداد چشم مستر دراما MAYBELLINE

Maybelline Master Drama Khol Liner Pencil


اولین امتیاز
را شما ثبت کنید.

شمارهٔ مجوز:
1326200289512362
ثبت امتیاز:

ناموجود

معرفی کوتاه:

این محصول دارای بافتی کرمی و غنی شده با سرمه مناسب برای همه افراد می‌باشد، حتی کسانی که دارای چشمانی حساس می‌باشند. .

مداد چشم 12 ساعته مستر دراما آبی MAYBELLINE، با رنگدانه‌های فشرده‌ای که دارد خطی زیبا و چشم گیر بر روی پلک‌های شما ایجاد می‌نماید. ساختار بادوام آن تا 12 ساعت، بدون پخش شدن ماندگار است. بافت کرمی این محصول با سرمه غنی شده و برای کشیدن خط داخل چشم نیز مناسب است. همچنین برای چشم‌های حساس مناسب می‌باشد.

نوع مداد چشم ساده
کشور صاحب برند آمریکا
برند MAYBELLINE | میبلین
توضیحات مناسب برای استفاده روی پلک و داخل چشم
تعداد کل دیدگاه‌ها: 0
تعداد کل امتیازها: 0
تعداد کل پاسخ‌ها:

دیدگاه‌های کاربران

در ازای ثبت دیدگاه برای محصولاتی که از اُردمی خریده‌اید، 15 بُن تخفیف و برای سایر محصولات، 5 بُن تخفیف به شما تعلق می‌گیرد. دیدگاه‌های حاوی عکس، در هر شرایطی، 30 بُن تخفیف برای شما به‌همراه خواهند داشت.

لطفاً برای ثبت دیدگاه و امتیاز

درباره برندMAYBELLINE

در سال ١٩١۵ جوان ١۶ ساله‌ای به نام تام که بعد از مدت‌ھا برای دیدن خواھرش به منزل او رفته بود، متوجه شد که میبل، مخلوطی از وازلین و دوده زغال را برای آرایش به مژه ھایش می‌مالد. میبل این ماده را با روشی که در مجله بانوان یاد گرفته بود می‌ساخت و از آن به عنوان راز زیبایی یاد می‌کرد! تام که مجذوب این ابتکار شده بود، ایده تجاری‌سازی آن را از ھمان موقع در ذھنش پرورش داد. تا اینکه در سال ١٩١٧ موفق شد ریمل کیکی را در کارخانه‌ای به نام پارک دیویس بسازد و در فروشگاه‌ھای منطقه توزیع کند.
بعد از اینکه متوجه شد محصولش با استقبال بازار مواجه شده، ۵٠٠ دلار از برادرش نوئل قرض کرد تا کارخانه خودش را با آن تاسیس کند. نوئل عروسی‌اش را یک سال عقب انداخت تا بتواند پولی را که برادر با استعدادش قرض خواسته به او بدھد. کارخانه تاسیس شد و با روش فروش پستی به فروش بسیار خوبی دست پیدا کرد. تام به احترام خواھر بزرگترش میبل که ایده ساخت این محصول را به او داده بود، نام برندش را میبلین گذاشت. میبلین رفته رفته با استقبال زیادی مواجه شد و در مسیر رشد و پیشرفت خود، فراز و نشیب‌ھای زیادی را طی کرد.
ھنرپیشه‌ھای معروف آمریکا از جمله لیندا کارنر شروع به استفاده از ریمل‌ھای میبلین کردند و عکسشان در مجله‌ھای مد برای تبلیغ میبلین چاپ می‌شد. در سال 1996 کمپانی بزرگ لورآل، برند میبلین را خریداری نموده و در سال ٢٠٠١ نامش را به میبلین نیویورک تغییر داد و آن را به برند شماره یک آرایشی جھان تبدیل نمود.

محصولات مشابه

مداد چشم استار لاینر Arcancil
  • 19+
ناموجود
مداد چشم MAC
  • 5+
ناموجود
مداد چشم مولتی پلی Pupa
  • 3+
ناموجود
مداد خط چشم نرم ضد آب ARTDECO
  • 18+
ناموجود
مداد استایلر مینرال ARTDECO
  • 7+
ناموجود
مداد چشم اتوماتیک ضد آب Nouba
ناموجود
مداد چشم بادوام Callas
ناموجود
مداد چشم مجیک ARTDECO
  • 3+
ناموجود