0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

SKU1: F59

گوشه گیر ناخن Maxjornal F59


اولین امتیاز
را شما ثبت کنید.

شماره مجوز بهداشت:
1336506411993641
ثبت امتیاز:

ناموجود

معرفی کوتاه:

گوشه گیر ناخن Maxjornal F59، پوشر و گوشت گیر ناخن بوده و کار آن مرتب کردن پوست اطراف ناخن است.

مانیکور یک روش درمانی برای زیبایی هرچه بیشتر ناخن‌های دست می‌باشد که در خانه یا سالن‌های آرایشی انجام می‌شود. یک مانیکور شامل شکل دادن به لبه‌های ناخن و بریدن گوشت‌های اضافه‌ی اطراف ناخن است که برای این عمل از پوشر و گوشه گیر ناخن مکس ژورنال می‌توانید نهایت استفاده را ببرید.

بعضی از مانیکورها شامل طراحی‌ها و نقطه کوبی‌ها هستند که با ابزار مخصوص انجام می‌دهند. بسیاری هم ترجیح می‌دهند که از ناخن‌های مصنوعی استفاده کنند. افرادی که علاقه زیادی به مانیکور ناخن‌های خود دارند می‌توانند از گوشه‌گیر مکس ژورنال که وسیله فوق العاده کاربردی برای این کار است استفاده کنند.

گوشه گیر ناخن Maxjornal F59، شامل دو سر است که یک سر آن عقب زن بوده که پوست اضافه‌ی اطراف ناخن را عقب میزند و سر دیگر آن گوشت گیر بوده که این پوست‌های اضافه را برمی‌دارد. جنس این وسیله از استیل بوده و فوق العاده خوش دست می‌باشد.

ویژگی‌ها:
- وزن کم
- استیل ضد زنگ
- خوش دست برای تسلط بیشتر هنگام استفاده
- شامل ۲ سر

توضیحات جنس آن استیل ضد زنگ است.
برند Maxjornal | مکس ژورنال
کشور صاحب برند -
تعداد کل دیدگاه‌ها: 0
تعداد کل امتیازها: 0
تعداد کل پاسخ‌ها:

در ازای ثبت دیدگاه برای محصولاتی که از اُردمی خریده‌اید، ۳ بُن تخفیف و برای سایر محصولات، ۱ بُن تخفیف به شما تعلق می‌گیرد.

لطفاً برای ثبت دیدگاه و امتیاز

درباره برندMaxjornal

این شرکت فعالیت خود را در زمینه مانیکور و پدیکور از سال 2008 آغاز کرده و یکی از اهداف ما تولید انواع محصولات باکیفیت و بسته بندی منحصر به فرد بوده و خوشبختانه با تکیه بر لطف خداوند ، ما با 95٪ رضایت مشتری محترم دست یافته ایم. ‎بنابراین سازمان (شرکت) همان رویکرد قبلی را دنبال خواهد کرد.

Maxjornal logo

محصولات مشابه

گوشه گیر ناخن JEWEL GCR-801
٪25

Special Price ‎25,100 تومان

قیمت عادی: ‎33,500 تومان

گوشه گیر ناخن مدل JEWEL GCR-803
ناموجود