0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

SKU1: 1104751 | SKU2: 301034

برس رژگونه Lottie

Lottie Blush Brush


اولین امتیاز
را شما ثبت کنید.

شمارهٔ مجوز:
1326025054125896
ثبت امتیاز:

ناموجود

معرفی کوتاه:

رژگونه لوتی ایده‌آل برای استفاده از پودر فیکس و پودر‌های فشرده و دارای موهای بسیار نرم است. این برس را بر روی پوست بدن و یا صورت به منظور ایجاد تاثیر بدون نقص و بسیار صاف حرکت دهید و از آرایش خود لذت ببرید.

مهمترین ویژگی یک برس خوب داشتن الیاف نرم و لطیف است که پوست را خراش ندهد. این ویژگی در برس رژگونه بزرگ «لوتی» (Lottie) به خوبی وجود دارد. این برس با دسته‌ی بلند این امکان را می‌دهد که به راحتی آن‌را در دست گرفته و با حرکات نرم‌تری تارهای نرم آن‌را بر روی گونه‌ها کشید. فرم تارهای آن به شکل فشرده است که به شکل راحت‌تری بر روی گونه‌ کشیده می‌شود. برخی از خانم‌ها دارای گونه‌های کم حجمی هستند و از آنجا که برجستگی گونه‌ها از ارکان زیبایی چهره به حساب می‌آید، می‌توانند با استفاده از رژگونه کمی گونه‌های خود را برجسته‌تر کنند و حتی خانم‌هایی که گونه‌های پرحجم‌تری دارند هم با استفاده از رژگونه زیبایی آن‌را نمایان‌تر می‌کنند و برای انجام آن نیاز به استفاده از برسی نرم بوده که به راحتی بتواند این مواد را بدون آزردن پوست بر روی صورت پخش کند. رژگونه لوتی ایده‌آل برای استفاده از پودر فیکس و پودر‌های فشرده موهای بسیار نرم است. این برس را بر روی پوست بدن و یا صورت به منظور ایجاد تاثیر بدون نقص و بسیار صاف حرکت دهید و از آرایش خود لذت ببرید.

کشور صاحب برند -
مورد استفاده رژ گونه
برند lottie | لوتی
تعداد کل دیدگاه‌ها: 0
تعداد کل امتیازها: 0
تعداد کل پاسخ‌ها:

دیدگاه‌های کاربران

در ازای ثبت دیدگاه برای محصولاتی که از اُردمی خریده‌اید، 15 بُن تخفیف و برای سایر محصولات، 5 بُن تخفیف به شما تعلق می‌گیرد. دیدگاه‌های حاوی عکس، در هر شرایطی، 30 بُن تخفیف برای شما به‌همراه خواهند داشت.

لطفاً برای ثبت دیدگاه و امتیاز

درباره برندlottie

برند Lottie باعث می‌شود که حس و حال اوایل جوانی در شما زنده شود. این برند محبوب و دوست داشتنی در لندن متولد شده و به دلیل حضور در کانال‌ها و شبکه‌های اجتماعی به سرعت روند رشد و نام‌آوری را سپری می‌نماید.
خانم‌هایی که از محصولات و لوازم جانبی Lottie استفاده می‌کنند با حس و حال دختران جوان همراه می‌گردند که نشاط و علاقه شدیدی به ظاهری زیبا و پاکیزه به همراه تفریح و سرگرمی دارند.
حس برتری در زیبایی و اعتماد به نفس با استفاده از محصولات Lottie برای خانم‌ها محقق می‌گردد.

محصولات مشابه

برس رژ گونه شماره 28 diego dalla palma
ناموجود
برس آرایشی سر کج ix SHR-518
ناموجود
قلمو سرگربه ای Marvan Khair
ناموجود
برس کوچک کابوکی GOLDEN ROSE
ناموجود
برس گونه سرکج بزرگ JEWEL GBS-1012
ناموجود
برس حرفه ای آرایش ix SHR-520
ناموجود
برس سرتخت  Lottie
ناموجود
برس پودر مکسی پنلو ویزو DEBORAH
ناموجود