0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

SKU1: 11101039

کرم و سرم ویتامین ESTHEDERM E2

Esthederm Intensif Vitamine E² Serum & Cream


اولین امتیاز
را شما ثبت کنید.

شماره مجوز بهداشت:
1133253612111193
ثبت امتیاز:

ناموجود

معرفی کوتاه:

انیستیتو استادرم از ترکیب دو فرم بسیار پایدار و مکمل ویتامین E در دوزهای بالا ترکیب انحصاری ویتامین E2 را ایجاد میکند. این ترکیب استثنایی، میزان در دسترس بودن ویتامین E را افزایش میدهد و باعث افزایش خواص ضد رادیکالهای آزاد و خواص ضد التهاب آن میشود.

عملکرد ضد رادیکالهای آزاد: ویتامین E2 با مقابله در برابر رادیکالهای آزاد، قادر است از ساختمان سلولی محافظت کند و سبب کنترل حساسیت آن شود.
عملکرد ضد التهاب: ویتامین E2 پاسخ التهابی پوست را تنظیم میکند. (قرمزی، درد، خارش، تورم و غیره)

نوع ضد التهاب -
نوع پوست انواع پوست, حساس
حجم 50 ml و 30 ml
منع مصرف موردی تا کنون گزارش نشده.
توضیحات پوست محافظت شده بهتر میتواند در مقابل پیری زودرس مقاومت کند.
کشور صاحب برند فرانسه
کشور سازنده -
برند ESTHEDERM | استادرم

روزانه 1 تا 2 بار ابتدا سرم و بلافاصله کرم ویتامین E2 روی پوست تمیز استفاده شود.

تعداد کل دیدگاه‌ها: 0
تعداد کل امتیازها: 0
تعداد کل پاسخ‌ها:

در ازای ثبت دیدگاه برای محصولاتی که از اُردمی خریده‌اید، 7 بُن تخفیف و برای سایر محصولات، 2 بُن تخفیف به شما تعلق می‌گیرد.

لطفاً برای ثبت دیدگاه و امتیاز

درباره برندESTHEDERM

ژان نوئل تورل، داروساز و شیمی‌دان فرانسوی متخصص در تکنولوژی سلولی، سرمایه‌ی هنگفتی را صرف تحقیقات در زمینه‌ی اکولوژی زیستی پوست کرده است و برندهای Institute Esthederm, Bioderma و Etat Pur را بنا نهاده است. این محقق که به بررسی اثرات خورشید علاقه داشت در دهه‌ی ۱۹۷۰ روشی متفاوت ابداع کرد تا پوست را در مقابل آفتاب محافظت کند. این روش، بر اساس برنزه‌ی بهینه و محافظت طبیعی از پوست، یک روش کاملاً ضد چروک و ضد آفتاب است.

esthederm logo

محصولات ضد آفتاب استدرم در مجله‌ی زن فرانسه با استقبال و تحسین فراوان مواجه شد. در پس این موفقیت این باور به وجود آمد که همه‌ی انواع پوست حق بهره‌بردن از آفتاب را دارند.

چروک، التهاب و لکه‌های تیره، نشانه‌های آسیب آفتاب به پوست هستند که منجر به تولید محصولات بسیار معروفی همچون Bronze Repair, Adaptasun, Intolérances Solaires, PhotoReverse شده‌اند.

ژان نوئل تورل سپس تکنولوژی را ایجاد کرد که برای مراقبت از پوست صورت و بدن مؤثر بود. وی پایه‌ی فلسفه‌ی استدرم را چنین قرار داد: به‌کارگیری زیست‌شناسی در ارتقای زیبایی.

استدرم به برندی تبدیل شد که به زنان کمک می‌کرد با علائم چروک پوست مبارزه کنند.

ژان نوئل تورل که در تحقیقات در زمینه‌ی میکروارگانیسم‌های پوستی و اکوسیستم آن پیشگام بود، شیوه‌ی پاک‌سازی پیشرفته‌ای به نام اوسموکلین را ابداع کرد که بسیاری از درمانگرهای زیبایی از آن استفاده می‌کردند. نتایج حاصل از روش‌های ماساژدرمانی این شرکت که با همکاری متخصصان اوستوپاتی و فیزیوتراپی تکامل یافت، محبوب بسیاری از زنان در سراسر دنیاست.

امروزه تأثیر و عملکرد قدرتمند فرمول‌های استدرم، اعتماد از سوی متخصصان صنعت زیبایی در جهان و وفاداری و تعهد مشتریان آن، این برند را به یکی از نقش اول‌های بخش مراقبت از پوست و ضد آفتاب تبدیل کرده است.

انستیتو استدرم یک شرکت تولید‌کننده‌ی محصولات مراقبت از پوست انحصاری و مستقل فرانسوی است. این مؤسسه بر پایه‌ی 35 سال تحقیقات و 80 فرمول انحصاری قرار دارد. این شرکت محصولات طبیعی و بادوام برای زیبایی طراحی می‌کند که تضمین‌شده هستند و با بیولوژی پوست بسیار سازگارند. این محصولات به جای جست‌وجوی راه‌حل‌های موقتی، پوست را وادار به بازسازی خود می‌کنند.

محصولات مشابه

لوسیون پس از گزش حشرات Seagull
ناموجود
کرم سوختگی پای کودک Baby First
ناموجود
روغن گیاهی رفع خارش و التهاب پوست Repler
ناموجود
کرم اگزما Ginagen 50ml
ناموجود
پماد پسوریازیس Cerita
ناموجود
کرم سوختگی پای کودک مخصوص زیر یکسال Salovito
ناموجود
کرم سوختگی پای کودک مخصوص بالای یکسال Salovito
ناموجود
کرم ضد قرمزی سوتینگ سنسی رد NEUDERM
ناموجود