0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

کرم دور چشم ویترول ای DS. Labratories

DS. Labratories Viterol.A Eyes Anti Aging Cream


اولین امتیاز
را شما ثبت کنید.

شماره مجوز بهداشت:
1122745457542367
ثبت امتیاز:

ناموجود

معرفی کوتاه:

کرم ضدتیرگی و ضد پیری دور چشم ویترول ای DS. Labratories، باعث حفظ، مراقبت و ترمیم سلول‌ها می‌شود. ار آن‌جا که در این محصول از نانوزوم ها برای انتقال مواد موثر استفاده شده است که قادر خواهد بود مواد موثر را به لایه های زیرین پوست برساند نتیجه بخشی آن بسیار فراتر از سایر ترکیبات موضعی می‌باشد.

کرم ضدتیرگی و ضد پیری دور چشم ویترول ای DS. Labratories، پیشرفته ترین محصول ضد پیری است، این محصول باعث جوان سازی و طراوت پوست حساس دور چشم می‌شود و در مدت کوتاهی تیرگی و خطوط آن را برطرف می‌کند. این محصول باعث حفظ، مراقبت و ترمیم سلول‌ها می‌شود. ار آن‌جا که در این محصول از نانوزوم ها برای انتقال مواد موثر استفاده شده است که قادر خواهد بود مواد موثر را به لایه های زیرین پوست برساند نتیجه بخشی آن بسیار فراتر از سایر ترکیبات موضعی می‌باشد.
مشخصه‌ها:
- درمان سریع برای کاهش چروک و خطوط دور چشم
- کاهش سیاهی و پف دور چشم
- آبرسانی عمقی پوست
- کاهش سرعت تکثیر سلولی

نوع دور چشم کرم
نوع درمان دور‌ چشم ضدتیرگی, ضدپف, ضد‌چروک
وزن -
حجم 15 ml
نوع پوست انواع پوست
توضیحات -
منع مصرف موردی تا کنون گزارش نشده.
کشور صاحب برند آمریکا
برند DS.laboratories | دی اس لابراتوریز

لایه‌ی نازکی از کرم را با حرکات دورانی به اطراف چشم‌ها ماساژ دهید. پس از خشک شدن کامل، می‌توان از کرم‌های آرایشی استفاده نمود.

تعداد کل دیدگاه‌ها: 0
تعداد کل امتیازها: 0
تعداد کل پاسخ‌ها:

در ازای ثبت دیدگاه برای محصولاتی که از اُردمی خریده‌اید، ۳ بُن تخفیف و برای سایر محصولات، ۱ بُن تخفیف به شما تعلق می‌گیرد.

لطفاً برای ثبت دیدگاه و امتیاز

درباره برندDS. laboratories

ماموریت «آزمایشگاه‌های دی‌اس» تغییر بنیادی چشم‌انداز مراقبت شخصی با ایجاد تکنولوژی‌‌‌‌‌هایی است که تفاوت معناداری در زندگی مشتریان این برند ایجاد می‌‌‌‌‌کند. آزمایشگاه‌‌‌‌‌های دی اس در اصل یک شرکت فنی است که تمرکز زیادی روی نوآوری دارد و در سال ۲۰۰۶ در ایالت فلوریدای امریکا شروع به کار کرد.

ds-laboratories logo

آزمایشگاه‌های دی‌اس برای تولید محصولات خود از پنج قاعده پیروی می‌‌‌‌‌کند:

۱- هر محصولی که ساخته می‌‌‌‌‌شود باید حائز ویژگی‌‌‌‌‌ها و فوایدی باشد که هیچ رقیب دیگری نداشته باشد. اگر محصولی این معیار را نداشته باشد کنار گذاشته می‌‌‌‌‌شود.

۲- تمامی ویژگی‌‌‌‌‌های محصولات آزمایشگاه‌های دی‌اس از طریق مطالعات آزمایشگاهی بالینی دوسوکور تست و اعتبارسازی می‌‌‌‌‌شوند. اگر ترکیب یا تلفیقی توسط چنین ابزاری تست نشوند نمی‌‌‌‌‌توانند در محصولات این برند مورد استفاده قرار بگیرند. آزمایشگاه‌‌‌‌‌های دی‌اس یکی از چند شرکت اندک لوازم آرایشی است که تست آزمایشگاهی خصوصی بالینی خود را با داوطلبان انسانی خود دارد.

۳- نوآوری همیشه پیش‌‌‌‌‌درآمد اقتصاد است. اساس کار شیمیدان‌‌‌‌‌های برند دی‌اس بر پایه تحقیقات قرار دارد تا احتمالات تکنولوژی را توسعه دهند. سپس قیمت محصول را منطقی تعیین می‌‌‌‌‌کنند.

۴- هدف اولیه آزمایشگاه‌های دی‌اس ایجاد تکنولوژی و راه‌حل‌‌‌‌‌هایی است که تفاوت معناداری در زندگی مشتریان ایجاد کند. سود فقط یک بحث جانبی این الگو است.

۵- مواد اولیه متفاوت در آزمایشگاه‌های دی‌اس مورد تحقیق و بررسی قرار می‌‌‌‌‌گیرند سپس آن‌‌‌‌‌ها را از مرحله تحقیق به مبحث اقتصادی ارتقای معیار می‌‌‌‌‌دهند. مصرف کنندگان می‌‌‌‌‌توانند همیشه روی این برند حساب باز کنند تا آنان را در دستیابی به موفقیت همراهی کنند.

دی‌اس با ظرافتی فوق‌‌‌‌‌العاده این شیوه را در تمامی حالات محصول از توسعه گرفته تا ساخت دنبال می‌کند.

در واقع این قواعد، اساس هر کاری است که در این آزمایشگاه انجام می‌شود. اشتیاق بی‌وقفه برای پیشرفت در بیوتکنولوژی انگیزه‌‌‌‌‌ای برای پیروی از این قواعد است. نتایج تلاش‌‌‌‌‌های دی‌اس روش‌‌‌‌‌های درمانی جدید است که تفاوتی واقعی را ایجاد می‌‌‌‌‌کند.

محصولات مشابه
استیک پوشاننده تیرگی زیر چشم L'ACTION
سرم دور چشم ارکید امپریال Guerlain
کرم دور چشم ابی رویال Guerlain
کرم دور چشم کالمینگ ESTHEDERM
ژل ضد چروک و ضد پف و تیرگی DERMOLAB
ژل کرم دور چشم رزا اکتیو Rosalia
کرم دور چشم آیدرما DERMALINE
سرم سه كاره دور چشم SOSKIN