0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. کالایی برای مقایسه انتخاب نشده است.

سرم ضد ریزش اسپکترال دی ان سی-اس DS. Laboratories

DS. Labratories Spectral DNC-S Hair Stimulating Serum

5
1
  • 5 1
  • 4 0
  • 3 0
  • 2 0
  • 1 0
شماره مجوز بهداشت:
1122745457542367
ثبت امتیاز:

ناموجود

معرفی کوتاه

سرم ضد ریزش اسپکترال دی ان سی-اس DS. Labratories، از ترکیباتی بی‌نظیر برای بازیابی بهترین موها برای شما استفاده شده است. مواد موثر در این محصول در دو محفظه جداگانه قرار داده شده‌اند که تنها در هنگام مصرف ترکیب می‌شوند و پس از استفاده مواد موثره مستقیما به سمت فولیکول‌های مو هدایت می‌شوند و باعث تحریک رشد مو و حفظ موهای شما می‌گردند.

سرم ضد ریزش اسپکترال دی ان سی-اس DS. Labratories، می‌تواند اختلالات فولیکولی را با قدرت بیشتری برطرف نماید، به همین دلیل بسیاری از بیمارانی که پس از استفاده از ماینوکسیدیل، موهایشان به میزان بسیار کمی رشد کرد و ضخیم شد، شاهد افزایش قابل ملاحظه در میزان رشد موهایشان پس از استفاده سه ماهه از این محصول شدند. امروزه اسپکترال دی ان سی اس پیشرفته ترین محصول برای بهبود موی سر و جلوگیری از نازک شدن آن است زیرا سال‌های زیادی بر روی آن تحقیق صورت گرفته است و از باز کننده های کانال یونی، و محصولات کلیدی ای استفاده شده است که بیشترین پایداری را دارند. ترکیبات اکثر محصولاتی که قبل ازاین محصول عاری از ماینوکسیدیل، مورد استفاده قرار می‌گرفته‌اند ناپایدار بودند. اما در اسپکترال دی ان سی اس اغلب این ترکیبات می توانند به صورت موفقیت آمیزی با یکدیگر ترکیب شوند. این محصول سرشار از مواد مفید است و سیستم استفاده از دو محفظه جداگانه برای انتقال مواد این امکان را می‌دهد تا از همه ترکیبات موثره استفاده شود.
مشخصه‌ها:
- درمان موثر برای ریزش موهای سطح متوسط و پیشرفته آقایان و بانوان
- حاوی ترکیبات موثر بازکننده کانال‌های یونی
- حاوی سلول‌های بنیادی برای احیای فولیکول‌های آسیب دبده
- درمان التهابات و زخم‌های پوست سر به علت دارا بودن پپتید مس

نوع محصول محلول یا سرم تقویتی ریشه
مورد استفاده تقویتی و ضدریزش
وزن -
حجم 60 ml
اثرات درمان ریزش مو و التهابات و زخم‌های پوست سر
ترکیبات‌ سلول های بنیادی، پلی فنول، آمینوکسیل، پپتید مس، رتینول، آدنوزین، عصاره ریشه جینسینگ
توضیحات فرمولاسیون دی ان سی اس بر اساس تحقیقات زیاد بر روی تاریخچه حساسیت زایی ترکیبات آن به دست آمده است، به هر حال اگر هر گونه حساسیت به هر یک از ترکیبات آن دارید از ادامه مصرف آن خودداری نمایید. استفاده از این محصول برای زنان حامله و شیرده توصیه نمی‌گردد.
منع مصرف موردی تا کنون گزارش نشده.
کشور صاحب برند امریکا
برند DS.laboratories | دی اس لابراتوریز

محصولی که تهیه میکنیدشامل دومخزن درکناریکدیگرمی‌باشد. این دومحصول بصورت مکمل باید باهم استفاده شوند و شمامی‌توانید به انتخاب خود ابتدا از یک شیشه و سپس شیشه دومی استفاده کنید. ازنظرترتیب استفاده شما مختار هستید. قبل از مصرف 2 لوسیون را به خوبی تکان دهید. روزانه دو مرحله صبح وشب و در هر مرحله به میزان 6 پاف ازیک لوسیون بر روی نواحی کم پشت تر استفاده نمایید. سپس لوسیون را بر روی سر مالش دهید وسپس بعداز2 تا5 دقیقه به همین ترتیب ازلوسیون بعدی استفاده کنید. سپس دست را با آب و صابون بشویید. پس از استفاده سر را نشویید. برای نتیجه گیری بهتر، موها را حداقل 5 بار در هفته بشویید و مصرف منظم و پیوسته این محصول را در دستور کار قرار دهید.

تعداد کل دیدگاه ها: 1
تعداد کل امتیازها: 1
تعداد کل پاسخ ها:

در ازای ثبت دیدگاه برای محصولاتی که از اُردمی خریده‌اید، ۳ بُن تخفیف و برای سایر محصولات، ۱ بُن تخفیف به شما تعلق می‌گیرد.

دیدگاه‌های برتر مثبت
دیدگاه‌های برتر منفی

دیدگاه‌های کاربر

1 ردیف

(ارسال شده در) (خریدار این محصول)

به نسبت سایر محلول های مشابه موجود در بازار که برای جلوگیری از ریزش و حتی رویش موی جدید استفاده میشن واقعا کارآمد و موثر هست. بخصوص اگر با شامپو همین برند استفاده بشه

1 ردیف

لطفاً برای ثبت دیدگاه و امتیاز،

درباره برند DS. laboratories

ماموریت «آزمایشگاه‌های دی‌اس» تغییر بنیادی چشم‌انداز مراقبت شخصی با ایجاد تکنولوژی‌‌‌‌‌هایی است که تفاوت معناداری در زندگی مشتریان این برند ایجاد می‌‌‌‌‌کند. آزمایشگاه‌‌‌‌‌های دی اس در اصل یک شرکت فنی است که تمرکز زیادی روی نوآوری دارد و در سال ۲۰۰۶ در ایالت فلوریدای امریکا شروع به کار کرد.

ds-laboratories logo

آزمایشگاه‌های دی‌اس برای تولید محصولات خود از پنج قاعده پیروی می‌‌‌‌‌کند:

۱- هر محصولی که ساخته می‌‌‌‌‌شود باید حائز ویژگی‌‌‌‌‌ها و فوایدی باشد که هیچ رقیب دیگری نداشته باشد. اگر محصولی این معیار را نداشته باشد کنار گذاشته می‌‌‌‌‌شود.

۲- تمامی ویژگی‌‌‌‌‌های محصولات آزمایشگاه‌های دی‌اس از طریق مطالعات آزمایشگاهی بالینی دوسوکور تست و اعتبارسازی می‌‌‌‌‌شوند. اگر ترکیب یا تلفیقی توسط چنین ابزاری تست نشوند نمی‌‌‌‌‌توانند در محصولات این برند مورد استفاده قرار بگیرند. آزمایشگاه‌‌‌‌‌های دی‌اس یکی از چند شرکت اندک لوازم آرایشی است که تست آزمایشگاهی خصوصی بالینی خود را با داوطلبان انسانی خود دارد.

۳- نوآوری همیشه پیش‌‌‌‌‌درآمد اقتصاد است. اساس کار شیمیدان‌‌‌‌‌های برند دی‌اس بر پایه تحقیقات قرار دارد تا احتمالات تکنولوژی را توسعه دهند. سپس قیمت محصول را منطقی تعیین می‌‌‌‌‌کنند.

۴- هدف اولیه آزمایشگاه‌های دی‌اس ایجاد تکنولوژی و راه‌حل‌‌‌‌‌هایی است که تفاوت معناداری در زندگی مشتریان ایجاد کند. سود فقط یک بحث جانبی این الگو است.

۵- مواد اولیه متفاوت در آزمایشگاه‌های دی‌اس مورد تحقیق و بررسی قرار می‌‌‌‌‌گیرند سپس آن‌‌‌‌‌ها را از مرحله تحقیق به مبحث اقتصادی ارتقای معیار می‌‌‌‌‌دهند. مصرف کنندگان می‌‌‌‌‌توانند همیشه روی این برند حساب باز کنند تا آنان را در دستیابی به موفقیت همراهی کنند.

دی‌اس با ظرافتی فوق‌‌‌‌‌العاده این شیوه را در تمامی حالات محصول از توسعه گرفته تا ساخت دنبال می‌کند.

در واقع این قواعد، اساس هر کاری است که در این آزمایشگاه انجام می‌شود. اشتیاق بی‌وقفه برای پیشرفت در بیوتکنولوژی انگیزه‌‌‌‌‌ای برای پیروی از این قواعد است. نتایج تلاش‌‌‌‌‌های دی‌اس روش‌‌‌‌‌های درمانی جدید است که تفاوتی واقعی را ایجاد می‌‌‌‌‌کند.

محصولات مشابه
ویال ضد ریزش و محرک رشد مو نوول Cepigene
لوسیون درمان کننده ریزش مو Science
تونیک پرو مین Cerita

تونیک پرو مین Cerita

‎84,000 تومان
آر اف 80 RENE FURTERER

آر اف 80 RENE FURTERER

‎489,000 تومان
کمپلکس 5 RENE FURTERER

کمپلکس 5 RENE FURTERER

‎295,000 تومان
سرم آنتی شوت ضد ریزش Floxia
سرم ضد ریزش GLYNT

سرم ضد ریزش GLYNT

‎234,000 تومان
محلول رشد موی اچ استیموفرتن Pharmaceris
٪19

محلول رشد موی اچ استیموفرتن Pharmaceris

Special Price ‎222,500 تومان

قیمت عادی: ‎275,000 تومان