0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

سرم ضد ریزش اسپکترال سی اس اف DS. Labratories

DS. Labratories Spectral.CSF Hair Stimulating Treatment


اولین امتیاز
را شما ثبت کنید.

شماره مجوز بهداشت:
1122745457542367
ثبت امتیاز:

ناموجود

معرفی کوتاه:

سرم ضد ریزش اسپکترال سی اس اف DS. Labratories، با ترکیباتی مانند سلول‌های بنیادی گیاهی، آدنوزین، آمینوکسیل و سایر مواد موثره و با استفاده از فناوری نانو کپسول‌ها قادر به نفوذ به لایه‌های عمیق پوست و فولیکول مو می‌باشند.

سرم ضد ریزش اسپکترال سی اس اف DS. Labratories، با ترکیباتی مانند سلول‌های بنیادی گیاهی، آدنوزین، آمینوکسیل و سایر مواد موثره و با استفاده از فناوری نانو کپسول‌ها قادر به نفوذ به لایه‌های عمیق پوست و فولیکول مو می‌باشند راه حلی برای جلوگیری از ریزش و احیاء مو و موجبات ضخامت و افزایش حجم مو در بانوان می‌گردد. از آنجاییکه در صورت داشتن بانک موی خوب باز هم احتمال ریزش 40% از موهای کاشته شده و ریزش تعدادی از موهای اطراف بعلت شوک ناشی از کاشت مو می‌باشد این محصول گزینه ای مناسب برای حل مشکلات نازکی، شکنندگی و ریزش مو در بانوان می‌باشد.
مشخصه‌ها:
- حفاظت از موها در هنگام اختلالات هورمونی
- استفاده از مواد موثر و کلیدی با توجه به شرایط فیزیولوژیک بدن بانوان
- حاوی مواد موثر ضد التهاب که اثرات مخرب مواد شیمیایی نظیر دکلره، رنگ و حالت دهنده ها
- جلوگیری از ریزش مو بعد از زایمان

نوع محصول محلول یا سرم تقویتی ریشه
مورد استفاده تقویتی و ضدریزش
وزن -
حجم 60 ml
اثرات جلوگیری از ریزش مو، حفاظت در برابر مواد شیمیایی و اختلالات هورمونی
ترکیبات‌ آمینوکسیل، آدنوزین، سلول‌های بنیادی
توضیحات -
منع مصرف موردی تا کنون گزارش نشده.
کشور صاحب برند آمریکا
برند DS.laboratories | دی اس لابراتوریز

سرم ضد ریزش اسپکترال سی اس اف DS. Labratories، هر روز دوبار و به اندازه 10 افشانه یا 1 میلی لیتر استفاده شود. یا 10 بار از افشانه استفاده کنید یا با استفاده از قطره چکان، 1 میلی لیتر بریزید. لوسیون را به طور مستقیم بر روی نواحی ای از مو که موها نازک شده اند بریزید. محلول را به صورت یکنواخت بر روی کل ناحیه بمالید و پس از استفاده فورا دست را با صابون و آب بشویید. مو‌ها را پس از استفاده نشویید. و برای استفاده از اسپکترال سی اس اف فرقی نمیکند که مو قبلا شسته شده باشد یا خیر.

تعداد کل دیدگاه‌ها: 0
تعداد کل امتیازها: 0
تعداد کل پاسخ‌ها:

در ازای ثبت دیدگاه برای محصولاتی که از اُردمی خریده‌اید، ۳ بُن تخفیف و برای سایر محصولات، ۱ بُن تخفیف به شما تعلق می‌گیرد.

لطفاً برای ثبت دیدگاه و امتیاز،

درباره برندDS. laboratories

ماموریت «آزمایشگاه‌های دی‌اس» تغییر بنیادی چشم‌انداز مراقبت شخصی با ایجاد تکنولوژی‌‌‌‌‌هایی است که تفاوت معناداری در زندگی مشتریان این برند ایجاد می‌‌‌‌‌کند. آزمایشگاه‌‌‌‌‌های دی اس در اصل یک شرکت فنی است که تمرکز زیادی روی نوآوری دارد و در سال ۲۰۰۶ در ایالت فلوریدای امریکا شروع به کار کرد.

ds-laboratories logo

آزمایشگاه‌های دی‌اس برای تولید محصولات خود از پنج قاعده پیروی می‌‌‌‌‌کند:

۱- هر محصولی که ساخته می‌‌‌‌‌شود باید حائز ویژگی‌‌‌‌‌ها و فوایدی باشد که هیچ رقیب دیگری نداشته باشد. اگر محصولی این معیار را نداشته باشد کنار گذاشته می‌‌‌‌‌شود.

۲- تمامی ویژگی‌‌‌‌‌های محصولات آزمایشگاه‌های دی‌اس از طریق مطالعات آزمایشگاهی بالینی دوسوکور تست و اعتبارسازی می‌‌‌‌‌شوند. اگر ترکیب یا تلفیقی توسط چنین ابزاری تست نشوند نمی‌‌‌‌‌توانند در محصولات این برند مورد استفاده قرار بگیرند. آزمایشگاه‌‌‌‌‌های دی‌اس یکی از چند شرکت اندک لوازم آرایشی است که تست آزمایشگاهی خصوصی بالینی خود را با داوطلبان انسانی خود دارد.

۳- نوآوری همیشه پیش‌‌‌‌‌درآمد اقتصاد است. اساس کار شیمیدان‌‌‌‌‌های برند دی‌اس بر پایه تحقیقات قرار دارد تا احتمالات تکنولوژی را توسعه دهند. سپس قیمت محصول را منطقی تعیین می‌‌‌‌‌کنند.

۴- هدف اولیه آزمایشگاه‌های دی‌اس ایجاد تکنولوژی و راه‌حل‌‌‌‌‌هایی است که تفاوت معناداری در زندگی مشتریان ایجاد کند. سود فقط یک بحث جانبی این الگو است.

۵- مواد اولیه متفاوت در آزمایشگاه‌های دی‌اس مورد تحقیق و بررسی قرار می‌‌‌‌‌گیرند سپس آن‌‌‌‌‌ها را از مرحله تحقیق به مبحث اقتصادی ارتقای معیار می‌‌‌‌‌دهند. مصرف کنندگان می‌‌‌‌‌توانند همیشه روی این برند حساب باز کنند تا آنان را در دستیابی به موفقیت همراهی کنند.

دی‌اس با ظرافتی فوق‌‌‌‌‌العاده این شیوه را در تمامی حالات محصول از توسعه گرفته تا ساخت دنبال می‌کند.

در واقع این قواعد، اساس هر کاری است که در این آزمایشگاه انجام می‌شود. اشتیاق بی‌وقفه برای پیشرفت در بیوتکنولوژی انگیزه‌‌‌‌‌ای برای پیروی از این قواعد است. نتایج تلاش‌‌‌‌‌های دی‌اس روش‌‌‌‌‌های درمانی جدید است که تفاوتی واقعی را ایجاد می‌‌‌‌‌کند.

محصولات مشابه
محلول رشد موی اچ استیموفرتن Pharmaceris
سرم ضد ریزش مو آنتی شوت Floxia
لوسیون تقویت پیاز مو نلاهیر NELA
محلول ضد ریزش و تقویتی مو فیتولوجیست 15 PHYTO
سرم ضد ریزش اسپکترال دی ان سی-اس DS. Laboratories
محلول تقویت‌ کننده 16 ویالی مخصوص کاشت مو و Cepigene PRP
سرم ضد ریزش اسپکترال آر اس DS. Labratories
سرم ضد ریزش GLYNT

سرم ضد ریزش GLYNT

‎316,000 تومان