0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

فلوئید لیفتینگ و ضد چروک رسوراترول لیفت CAUDALIE

Caudalie Resveratrol Lift Anti wrinkle & Lifting Fluide


اولین امتیاز
را شما ثبت کنید.

شماره مجوز بهداشت:
1131623612111602
ثبت امتیاز:

ناموجود

معرفی کوتاه:

فلوئید لیفتینگ و ضد چروک رسوراترول لیفت CAUDALIE، سفت کننده قوی، ضد چروک و مرطوب کننده روزانه پوست است. دارای عوامل ضد آفتاب SPF20 که از پوست در برابر اشعه‌های مضر آفتاب محافظت می‌کند.

فلوئید لیفتینگ و ضد چروک رسوراترول لیفت CAUDALIE، با عملکرد چندگانه، حاوی ترکیبات فعال و موثری است که با خواص بی‌نظیر خود از پوست در برابر رادیکال‌های آزاد و عوامل آسیب‌رسان محیطی محافظت می‌کند. این محصول دارای خاصیت ضد چروک قوی بوده و موجب لیفتینگ و بازگشت قوام به پوست می‌شود. این محصول سرشار از رسوراترول بدست آمده از ساقه درخت مو است که ‏جوانی و قوام از دست رفته را به پوست برمی‌گرداند.

ویژگی مهم این فلوئید در مقایسه با سایر محصولات سری رسوراترول کدلی، وجود فاکتور حفاظتی spf20 در آن است که از پوست در برابر اشعه‌های خطرناک آفتاب محافظت می‌نماید و مناسب به عنوان پایه آرایش و غیر کمدون‌زا می‌باشد.

نوع ضد چروک فلوئید
نوع پوست انواع پوست, حساس
وزن -
حجم 40ml
منع مصرف موردی تاکنون گزارش نشده.
توضیحات بسیار سبک و کاملا فاقد چربی است.
کشور صاحب برند فرانسه
برند CAUDALIE | کودلی
صبح ها روی پوست تمیز صورت و گردن به تنهایی یا بعد از سرم وینوپرفکت استفاده شود.
تعداد کل دیدگاه‌ها: 0
تعداد کل امتیازها: 0
تعداد کل پاسخ‌ها:

در ازای ثبت دیدگاه برای محصولاتی که از اُردمی خریده‌اید، ۳ بُن تخفیف و برای سایر محصولات، ۱ بُن تخفیف به شما تعلق می‌گیرد.

لطفاً برای ثبت دیدگاه و امتیاز

درباره برندCAUDALIE

داستان ما از قلب یک تاکستان خانوادگی در بُردو فرانسه شروع می شود. زیبایی بی همتای این طبیعت هر روز الهام بخش ماست. درخت مو و انگور دارای قدرت استثنایی برای جوان سازی پوست است. قدرتی که منتظر بود تا کشف شود.

آیا می دانید آنچه که دور می ریزید مثل گنج است؟
ملاقاتی که در سال ۱۹۹۳ در فصل برداشت انگور با پروفسور ورکوترن داشتیم، این جمله زندگی من را تغییر داد!
ما گنجی سرشار از اثرات مفید را از درختان مو استخراج می کنیم.
دو سال بعد در ۱۹۹۵ پس از ثبت ترکیب انحصاری پلی فنول، کدلی متولد شد. من و همسرم می خواستیم در تاکستان خانوادگی مان مکانی رویایی برای استفاده از محصولاتمان ایجاد کنیم.

هیچ معجزه ای برای درمان پیری پوست وجود ندارد مگر یک ترکیب انحصاری!
درخت مو به طور طبیعی رسوراترول را برای دفاع از خود تولید می کند. در سال ۲۰۰۱ ما برای اولین بار این ترکیب بسیار مؤثر و طبیعی را در محصولات آرایشی و بهداشتی خود استفاده کردیم. رسوراترول درختان مو پایدار و تغلیظ شده است و در پیوند با اسیدهای چرب، جذب و تأثیر آن افزایش می یابد.

در تاکستان معروف است وقتی درختان مو می گریند چهره خانم ها روشن و شفاف می شود. هر سال در بهار درختان مو از خواب زمستانی بیدار می شوند و شیره درخت مو از ساقه های آنها جاری می گردد.
من همواره در قبال زنانی که محصولات کدلی را مصرف می کنند احساس تعهد بسیاری دارم تا این محصولات ضمن احترام به طبیعت، بالاترین میزان ترکیبات طبیعی را داشته باشند.

۷سال مطالعه برای دست یافتن به پری می یر کرو، شاهکار کرم ها!
این کرم بی نظیر ۳ ترکیب انحصاری کدلی و بهترین مولکول های ضد پیری را که حاصل ۷ سال مطالعه، تحقیق و بیش از ۲۰۰ آزمایش است گرد هم آورده است. پری میر کرو ۵جایزه از کارشناسان صنعت زیبایی دریافت کرده است. در هر ۳ دقیقه یک نفر در جهان پری میر کرو را انتخاب می کند.

رسوراترول منبع واقعی جوانی ماندگار
بهترین پاداش برای ما خانم هایی هستند که محصولات ما را دوست دارند. خانم هایی که در سراسر جهان از محصولات ما استفاده و ابراز رضایت و خشنودی می کنند.
جبران هدیه ای که طبیعت هر روز به ما می دهد! ما برای فراتر بردن تعهداتمان ۱٪ از گردش مالی جهانی خود را برای محافظت از طبیعت اختصاص می دهیم.

محصولات مشابه

کرم مغذی cinere
‎59,000 تومان
کرم ضد چروک فوری و قوی شب SOS
کرم روز ضد چروک fadeout SPF25
کرم ضد چروک بیولیفت Evrin
کرم شب اکلا ژونس Arnaud
‎402,500 تومان
سرم ضد چروک قوی DERMOLAB
‎265,500 تومان
کرم ضد چروک روز DERMOLAB
‎235,000 تومان
کرم ضد چروک ویتامین ث ناندینا Arcaya