0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

SKU1: 3522930010180

بیوتی الکسیر CAUDALIE

Caudalie Beauty Elixir

5
1
  • 5 1
  • 4 0
  • 3 0
  • 2 0
  • 1 0
شماره مجوز بهداشت:
1131623612111602
ثبت امتیاز:

ناموجود

معرفی کوتاه:

این محصول حاوی انگور، شکوفه پرتقال، عصاره گل رز، عصاره لیمو، رز ماری، نعناع و بنزوئین می‌باشد از این رو باعث می شود چروک‏ های پوست محو شوند، با استفاده از این محصول منافذ باز پوست جمع شده و پوست شفاف می‏‌‌شود.

نقد و بررسی بیوتی الکسیر CAUDALIE

سلامت پوست نقش مهمی در زیبایی هر فردی ایفا می‌کند، از طرف دیگر پیری و آسیب‌های محیطی تاثیرات منفی خود را روی پوست باقی می‌گذارند. در این بین برند فرانسوی کدلی، بیوتی الکسیر خود را برای کاهش آثار پیری در پوست معرفی کرده است که در ادامه نگاهی به این محصول خواهیم داشت.

بیوتی الکسیر کدلی

بیوتی الکسیر کدلی در‌ واقع ترکیبی از تونیک و سرم است که ترکیبات آن حاوی عصاره انگور، لیمو، گل‌رز، نعناع، رزماری و شکوفه پرتقال است. حضور این ترکیبات باعث شده است تا این الکسیر به خوبی چین‌و‌چروک‌های پوست را کاهش دهد.

ویژگی‌های بیوتی الکسیر کدلی به همین‌جا ختم نمی‌شود و با محصولی طرف هستیم که شادابی و جوانی همه‌جانبه‌ای را برای پوست به ارمغان می‌آورد؛ از طرفی این محصول گزینه‌ مناسبی برای کوچک‌ کردن منافذ پوستی است.

آلودگی‌های موجود در محیط و دود سیگار، بافت پوست را سریعا پیر و فرسوده می‌کند، جالب است بدانید ترکیبات حاضر در بیوتی الکسیر کدلی، جنس پوست افرادی که در معرض این آلودگی‌ها قرار دارند را شاداب نگه می‌دارد.

از طرف دیگر از این الکسیر به عنوان یک ژل پس از اصلاح نیز می‌توان استفاده کرد، این موارد باعث شده است تا بیوتی الکسیر کدلی گزینه‌ای مناسب برای آقایانی باشد که به فکر شادابی و طراوت پوست خود هستند.

محتویات بیوتی الکسیر کدلی روی پوست صورت اسپری می‌شوند و در زمانی که عجله دارید تنها با چند اسپری پوست شما را شاداب و جوان خواهد کرد. اثر بخشی این محصول نیز بسیار سریع است و پس از استفاده سریعاً پوست را باطراوت می‌کند.

استفاده از بیوتی الکسیر کدلی

بانوانی را سراغ داریم که از بیوتی الکسیر کدلی به عنوان پایه آرایش هم استفاده می‌کنند. برند کدلی در این اسپری از رایحه‌ای خوش‌ عطر و بو استفاده کرده است اما ممکن است رایحه آن برای برخی خوشایند نباشد.

در مجموع باید گفت اگر به فکر محصولی هستید که چین‌و‌چروک‌های پوست شما را کاهش دهد و می‌خواهید طراوت و شادابی را به پوست خسته و افتاده خود هدیه دهید، بدون شک بیوتی الکسیر کدلی گزینه مناسبی برای شما خواهد بود.

نوع ضد چروک سرم
نوع پوست انواع پوست
حجم 100 ml
منع مصرف از تماس با چشم پرهیز شود.
توضیحات -
کشور صاحب برند فرانسه
کشور سازنده -
برند CAUDALIE | کودلی

بسته به نیاز مصرف شود.

تعداد کل دیدگاه‌ها: 1
تعداد کل امتیازها: 1
تعداد کل پاسخ‌ها:

در ازای ثبت دیدگاه برای محصولاتی که از اُردمی خریده‌اید، 7 بُن تخفیف و برای سایر محصولات، 2 بُن تخفیف به شما تعلق می‌گیرد.

دیدگاه‌های برتر مثبت
تاکنون کاربری دیدگاهی را مفید ندانسته است.
دیدگاه‌های برتر منفی
تاکنون کاربری دیدگاهی را مفید ندانسته است.
همه دیدگاه‌ها
(ارسال‌شده در)

عالی است. من قبلا استفاده کرده بودم اما خیلی از سایتها موجود نداشتند و اینجا پیداش کردم و خیلی خوشحالم

لطفاً برای ثبت دیدگاه و امتیاز

درباره برندCAUDALIE

داستان ما از قلب یک تاکستان خانوادگی در بُردو فرانسه شروع می شود. زیبایی بی همتای این طبیعت هر روز الهام بخش ماست. درخت مو و انگور دارای قدرت استثنایی برای جوان سازی پوست است. قدرتی که منتظر بود تا کشف شود.

آیا می دانید آنچه که دور می ریزید مثل گنج است؟
ملاقاتی که در سال ۱۹۹۳ در فصل برداشت انگور با پروفسور ورکوترن داشتیم، این جمله زندگی من را تغییر داد!
ما گنجی سرشار از اثرات مفید را از درختان مو استخراج می کنیم.
دو سال بعد در ۱۹۹۵ پس از ثبت ترکیب انحصاری پلی فنول، کدلی متولد شد. من و همسرم می خواستیم در تاکستان خانوادگی مان مکانی رویایی برای استفاده از محصولاتمان ایجاد کنیم.

هیچ معجزه ای برای درمان پیری پوست وجود ندارد مگر یک ترکیب انحصاری!
درخت مو به طور طبیعی رسوراترول را برای دفاع از خود تولید می کند. در سال ۲۰۰۱ ما برای اولین بار این ترکیب بسیار مؤثر و طبیعی را در محصولات آرایشی و بهداشتی خود استفاده کردیم. رسوراترول درختان مو پایدار و تغلیظ شده است و در پیوند با اسیدهای چرب، جذب و تأثیر آن افزایش می یابد.

در تاکستان معروف است وقتی درختان مو می گریند چهره خانم ها روشن و شفاف می شود. هر سال در بهار درختان مو از خواب زمستانی بیدار می شوند و شیره درخت مو از ساقه های آنها جاری می گردد.
من همواره در قبال زنانی که محصولات کدلی را مصرف می کنند احساس تعهد بسیاری دارم تا این محصولات ضمن احترام به طبیعت، بالاترین میزان ترکیبات طبیعی را داشته باشند.

۷سال مطالعه برای دست یافتن به پری می یر کرو، شاهکار کرم ها!
این کرم بی نظیر ۳ ترکیب انحصاری کدلی و بهترین مولکول های ضد پیری را که حاصل ۷ سال مطالعه، تحقیق و بیش از ۲۰۰ آزمایش است گرد هم آورده است. پری میر کرو ۵جایزه از کارشناسان صنعت زیبایی دریافت کرده است. در هر ۳ دقیقه یک نفر در جهان پری میر کرو را انتخاب می کند.

رسوراترول منبع واقعی جوانی ماندگار
بهترین پاداش برای ما خانم هایی هستند که محصولات ما را دوست دارند. خانم هایی که در سراسر جهان از محصولات ما استفاده و ابراز رضایت و خشنودی می کنند.
جبران هدیه ای که طبیعت هر روز به ما می دهد! ما برای فراتر بردن تعهداتمان ۱٪ از گردش مالی جهانی خود را برای محافظت از طبیعت اختصاص می دهیم.

محصولات مشابه

کرم جوان کننده ویتامین سی پلاس NEUDERM
ناموجود
کرم آبرسان و ضد چروک DERMANGELINE 50ml
ناموجود
کرم روز ضد چروک Willicare
ناموجود
ژل روتوش بی رنگ Ginagen 30ml
ناموجود
کرم شب Prime
ناموجود

ناموجود

کرم ضد چروک ژوونالیا ریچ DERMAL FOCUS
ناموجود
کرم ضد چروک روز SPARK WOODEN
ناموجود
کرم ضد چروک La Quinta 50ml
ناموجود