0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

بر اساس
گروه محصول
  1. شویند‌ه‌ها و پاک‌کننده‌ها (01)
  2. ضد التهاب (01)
  3. ژل بهداشتی (01)
ناموجود
ناموجود
ناموجود

محصول بیشتری وجود ندارد.

درباره برند Saforelle

برند سفورل یک برند بسیار معتبر در تولید محصولات بهداشتی است. برند سفورل توسط یک پزشک متخصص و دو داروساز مجرب در سال 1989 شروع به فعالیت کرد. این برند محبوب به عنوان زیر مجموعه کمپانی IPRAD فعالیت خود را آغاز کرد. از آن جایی که موسسین این برند در زمینه علم گیاه شناسی تخصص داشتند، توجه آن‌ها به استفاده از گیاهان در ترکیبات اصلی محصولات تولیدی توسط آن‌ها جلب شد. از سوی دیگر نیاز به تولید محصولات اختصاصی برای بهداشت بانوان، که نیمی از جمعیت را شکل می‌دهند، این برند را به تولید پاک‌کننده‌‌هایی موثر و مناسب برای ناحیه ژنیتال بانوان ترغیب کرد.
یکی از برترین نقاط قوت برند سفورل را می‌توان ترکیبات گیاهی سازنده آن دانست. محققین این برند در هنگام تحقیق برای پیداکردن بهترین ترکیبات موثر برای تولید محصولاتی کاربردی، متوجه گونه‌ای خاص از یک گیاه دارویی شدند. این گیاه که بورداک (بابا آدم) نام دارد، سال‌‌ها است که به دلیل خاصیت التیام بخشی و نرم کنندگی برای درمان مشکلات پوستی مورد استفاده قرار می‌گیرد. می‌توان ادعا کرد که شناسایی این گیاه و ترکیبات موثر آن به تاسیس این برند محبوب کمک کرده و ایده‌ی ساخت و تولید اولین محصول آن را به وجود آورده است.
ژل شوینده جنتل، اولین پاک‌کننده‌ی برند سفورل بود که با بهره‌گیری از ترکیب عصاره‌ی بورداک و عوامل التیام بخش دیگر تولید شده است.
یکی از برترین ویژگی‌های برند سفورل را می‌توان سازگاری بالای محصولات آن داست. محصولات سفورل کاملاً با پوست سازگار هستند. به دلیل حساس بودن نواحی ژنیتال این امر در اولویت قرار گرفته و تمرکز محققین و متخصصین این برند نیز بر کیفیت بالای این محصولات در کنار موثر بودن آن‌ها است. برند سفورل تمامی محصولات خود را توسط پزشکان و لابراتورهای مختلف تست کرده و همیشه با توجه به نتایج به دست آمده سعی در بهبود ترکیبات سازنده محصولات خود دارد. از سوی دیگر، از آن جایی که جامعه هدف و مشتریان بالقوه این برند خانم‌ها هستند، بررسی و پرسش از مصرف کنندگان در اولویت سفورل قرار دارد. می‌توان گفت که کیفیت بالای تمام محصولات این برند توسط تست‌های انجام شده و نظر سنجی از میلیون‌‌ها خانم در سر تا سر دنیا تایید شده است.
همانطور که پیش‌تر گفتیم، یکی از دلایل مطرح شدن برند سفورل در بین بانوان توجه متخصصین این برند به رفع نیاز بانوان و مادران است. این توجه و تمرکز سبب پیشرفت روز افزون این برند در طی سالیان سال شده است. تا جایی که امروزه محصولات این برند به عنوان بهترین محصولات پاک‌کننده و التیام‌دهنده نواحی حساس بدن و پوست‌های آسیب دیده و حساس شناخته می‌شوند.
تمامی محصولات سفورل قابلیت استفاده به صورت روزانه را داشته و مناسب پوست‌های حساس و نواحی ژنیتال بانوان هستند.