0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. کالایی برای مقایسه انتخاب نشده است.

%
بر اساس
گروه محصول
  1. سشوار (20)
  2. ماشین اصلاح (32)
  3. اتوی مو و حالت دهنده (17)
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود

محصول بیشتری وجود ندارد.

درباره برند REMINGTON

شرکت رِمینگتون یک شرکت مراقبت شخصی جهانی است که تیغ ریش‌تراش، ماشین‌های اپیلاتور و محصولات مراقبت از مو برای زنان و مردان تولید می‌کند. این شرکت یکی از زیرمجموعه‌های شرکت «اسپکتروم برندز» است.

تاریخچه

 

ریشه نام رمینگتون به زمان شکل‌گیری شرکت «ای. رمینگتون و پسران» برمی‌گردد که یک شرکت ساخت سلاح گرم بوده است. شرکت ای. رمینگتون و پسران گاهی محصولاتی غیر از اسلحه (مانند چرخ خیاطی و ابزار آلات کشاورزی) نیز تولید می‌کرد. اما جسورانه‌ترین اقدام، زمانی صورت گرفت که مخترعی به نام «کریستوفر شولز» این شرکت اسلحه‌سازی را ترغیب کرد تا در ساخت ماشین تایپ کوِرتی به او کمک کنند که این ماشین تایپ هنوز هم استاندارد جهانی دارد.

در سال ۱۸۸۶ شرکت ای. رمینگتون و پسران، شرکت ماشین تایپ را که به شرکت «ماشین تایپ رمینگتون» تبدیل شده بود، به فروش رساند. سپس با شرکت «رَند کاردِکس» ادغام شد و در سال ۱۹۲۷ به شرکت «رمینگتون رَند» تبدیل گردید. رمینگتون رند غیر از محصولات اصلی، ماشین حساب مکانیکی، کمدهای اداری، ماشین‌های جدول‌بندی کارت پانچ و دیگر ابزار اداری را تولید می‌کرد تا جایی که به یک شرکت پیشرو در زمینه ابزار اداری تبدیل شد.

تاریخچه محصولات مراقبت شخصی رمینگتون به سال ۱۹۳۷ برمی‌گردد که رمینگتون رند، تولید اولین مدل ریش‌تراش‌های برقی به نام «رمینگتون ای» را شروع کرد. در ۱۹۷۹ برخی از بخش‌های خود را فروخت، که بخش محصولات مصرفی را هم شامل می‌شد. «ویکتور کیام» بخش ریش‌تراش برقی را به صورت استقراضی خرید.

شرکت رمینگتون متعلق به ویکتور کیام، با ساخت سایر محصولات مراقبت شخصی برقی و کوچک، به شرکتی ارزشمند و پربازده تبدیل شد. ویکتور کیام در سال ۲۰۰۱ دیده از جهان فروبست. درسال ۲۰۰۳ خانواده «کیام و وستار»، رمینگتون را به شرکت «اسپِکتروم برَندز» فروختند و اینک ریش‌تراش‌های برقی مردانه، اپیلاتورهای زنانه، ریش‌تراش دستی، دستگاه اصلاح صورت، دستگاه اصلاح بینی و گوش، ماساژور پا، آینه‌های آرایشی، بابلیس، سشوار، اتوی مو و بیگودی را با نام تجاری رمینگتون تولید و روانه بازار می‌کند.

ماموریت رمینگتون

رمینگتون به عنوان یکی از شرکت‌های معتبر جهانی در زمینه زیبایی، بهداشت و مراقبت‌های شخصی، محصولات پیشروی خود را با الهام گرفتن از آخرین مدل‌های روز و با هدف مدگرایی و مشتری‌مداری به بازار عرضه می‌کند.

به عنوان اولین برند در زمینه ساخت وسایل الکتریکی، موظف به تولید در بالاترین سطح کیفیت بوده و در نوآوری‌های تکنیکی پیشرفته پیشگام است تا قادر باشد به تمامی نیازهای مشتریان، جامه عمل بپوشاند.
رمینگتون استانداردهای عالی دنیا را چه از لحاظ صنعتی و تولیدات نمونه و چه از لحاظ محصولاتی که در دنیا به عنوان محصولات مؤثر و مورد نیاز پذیرفته شده‌اند را در اختیار مصرف‌کنندگان قرارداده و بدین وسیله به آنان این اجازه را می‌دهد تا به جدیدترین مدل‌های روز دست یابند.