0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

بر اساس
گروه محصول
  1. عطر و ادکلن‌ها (01)
ادو کلن زد 14 Halston
  • 125
ناموجود

محصول بیشتری وجود ندارد.

درباره برند Halston

خانه‌ی مد ‌هالستون در دهه‌ی 1970 میلادی توسط روی‌ هالستون فرویک تاسیس شد.‌ هالستون در کودکی به ساخت کلاه و تغییر لباس مادر و خواهرش می‌پرداخت. مقاله‌ی کوتاه روزنامه در مورد کلاه‌های طراحی شده توسط وی موجب شد تا سرانجام در سال 1957 برای افتتاح فروشگاه خود متقاعد شود.
او در همان سال به نیویورک نقل مکان کرد و پیش از طراحی و فروش کلاه در برگدورف گودمن برای چندین طراح کلاه کار می‌کرد.
استعداد وی زبانزد خاص و عام شده بود و تولیدات او در اوایل دهه‌ی 1960 توسط‌ ستاره‌های بزرگ هالیوود مانند لورن ‌هاتون، الیزابت تیلور، لورن باکال، بیانکا جگر، لایزا مینلی و دیگران پوشیده می‌شدند.
او متوجه شد که راه‌اندازی برندی با نام خودش سودآور خواهد بود و در نتیجه با دریافت قرارداد مجوز، مد خود را در دسترس زنانی با وضعیت مالی متفاوت قرار داد. وی در سال 1974، اولین عطر خود را با همکاری السا پرتی (طراح بطری) عرضه کرد.
هالستون کلاسیک، اولین عطر زنانه‌ی با نام تجاری هالستون بود که در سال بعد تولید شد. این عطر از نت های گیاهی و قبرسی تشکیل شده است و مورد توجه مردان بالای سی سال قرار گرفت. عطر مردانه‌ی دیگری با نام هالستون 1-12 در سال 1976 عرضه شد. هالستون 101 مردانه و هالستون کوتور زنانه پس از وقفه‌ای در فعالیت عطرسازی شرکت در دهه‌ی 1980 عرضه شدند.
عطر آنباند زنانه پس از درگذشت روی ‌هالستون فرویک در سال 1990 عرضه شد. نسخه‌ی مردانه‌ی این عطر یک سال بعد وارد قفسه‌ی فروشگاه‌ها شد. سپس عطر جفت کاتالیست زنانه و کاتالیست مردانه به ترتیب در سال‌های 2003 و 2004 ارائه شدند. عطرهای ‌هالستون مردانه و ‌هالستون زنانه در سال 2009 معرفی شدند. این جفت عطر سومین مجموعه از عطرهایی بودند که به صورت جفتی تولید شدند. عطری شرقی با نوت‌های شیرین و کهربایی به نام امبر زنانه در سال 2010 عرضه شد.