0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
 1. کالایی برای مقایسه انتخاب نشده است.

%
بر اساس
گروه محصول
 1. عطر و ادکلن‌ها (25)
ادو تویلت گیلتی Gucci
 • 50

ادو تویلت گیلتی Gucci

‎859,000 تومان
ادو پرفيوم بامبو GUCCI
 • 50

ادو پرفيوم بامبو GUCCI

‎939,000 تومان
عطر روغنی ادو پرفیوم 2 Gucci
 • 8
 • 15
 • 20
 • 25
 • 1+

عطر روغنی ادو پرفیوم 2 Gucci

شروع از ‎34,000 تومان
عطر روغنی راش Gucci
 • 8
 • 15
 • 20
 • 25
 • 1+

عطر روغنی راش Gucci

شروع از ‎42,000 تومان
ادو تویلت گیلتی بلک پور هم Gucci
 • 90
ناموجود
ادو تویلت گیلتی بلک Gucci
 • 50
 • 75
ناموجود
ادو پرفیوم گوچی عود GUCCI
 • 50
 • 75
ناموجود
ادو تویلت گیلتی پلاتینیوم Gucci
 • 75
ناموجود
ادو تویلت مید تو مژر Gucci
 • 50
 • 90
ناموجود
ادو تويلت گوچی بای گوچی پورهوم GUCCI
 • 90
ناموجود
ادو تویلت گیلتی استادز پور هوم Gucci
 • 90
ناموجود
ادو پرفیوم پریمیر زنانه Gucci
 • 75
ناموجود
ادو تویلت گیلتی پور هم Gucci
 • 90
ناموجود
ادو تویلت گیلتی اینتنس Gucci
 • 90
ناموجود
ادو پرفیوم گیلتی اینتنس زنانه Gucci
 • 75
ناموجود
ادو پرفیوم گوچی گیلتی ابسولوت GUCCI
 • 90
ناموجود

محصول بیشتری وجود ندارد.

درباره برند GUCCI

گوچی یکی از برندهای لوکس برتر است که در سراسر جهان به دلیل نوآوری در مد و صنایع ساخت دست ایتالیایی بی‌عیب و نقص، شناخته شده است.
از زمانی که گوچی در سال ۱۹۲۱ در فلورانس مکانی را تاسیس نمود، این برند برای مردان و زنان جهان، تقدیری به همراه دارد که تماما نشان‌دهنده زرق و برق معاصر و صنایع دستی سنتی ساخت ایتالیا است. گوچی محصولاتی نظیر کیف دستی، کالای چرمی کوچک، ملزومات سفر، کفش، جواهرات ظریف، ساعت، عینک، عطر و لوازم آرایشی برای مردان و زنان و لباس بچگانه طراحی می‌کند که همانند دیگر موارد مربوط به سبک زندگی است.

هر تکه از صنایع گوچی، ارزش کیفیت صنعتگری و طراحی بی‌نظیر قرن را به همراه دارد.
گوچی به صورت داوطلبانه، گواهینامه SA8000 را به‌دست آورده است که بر شرایط و عملکرد کار تمرکز دارد. همچنین به صورت فعال در طرح‌های بشردوستانه همکاری دارد که از حقوق زنان و کودکان و هنر حمایت می‌کند. در سال ۲۰۰۵، مرکز همکاری بلند مدت با یونیسف را آغاز کرد و از آن موقع حدود 20 میلیون دلار جهت حمایت سازمان برنامه‌های زنان و کودکان در آفریقا و آسیا، متعهد شده است.

در سال ۲۰۱۳، گوچی نهاد هماهنگی برای تغییر را تاسیس کرد که ابتکاری جهانی مختص افزایش بودجه و آگاهی برای توانمند سازی زنان و دختران بود. همچنین گوچی با نهاد شرکتی کرینگ همکاری کرد تا با تلاش خود با خشونت علیه زنان مبارزه کند. از لحاظ فرهنگی، شرکت همکاری نزدیکی با نهاد فیلم سازی مارتین اسکورسیزی داشت تا برای بازگشت دیجیتالی شاهکارهای سینمایی، سرمایه گذاری کند. شاهکارهایی مانند زندگی شیرین و روزی روزگاری در آمریکا.

دهه ۱۹۲۰
در سال ۱۹۲۱، گوچیو گوچی، شرکت کالاهای چرم و فروشگاه وسایل سفر را در فلورانس افتتاح کرد. هرچند دیدگاه وی برای برند از لندن و زیبایی پاک اصالت انگلیسی الهام گرفته بود که در طول کار در هتل ساوری لندن مشاهده کرده بود. هدف وی برای بازگشت به ایتالیا، اتحاد این حساسیت ویژه با مهارت های خاص ایتالیای خود و به ویژه، مهارت و استادی صنایع دستی صنعتگران محلی توسکان بود.

دهه ۱۹۳۰
طی چندین سال، این برند از طریق مشتریان بین المللی بسیار زیاد در تعطیلات فلورانس از موفقیتهایی برخوردار شد که در فروشگاه گوچی ازدحام کرده و در جستجوی مجموعه های کیف، شلوارک، دستکش، کفش و کمربندهای الهام گرفته از سوارکاری بودند. بسیاری از مشتریان ایتالیایی گوچی، صنعتگران اسب سوار محلی بودند و تقاضا آنها برای لوازم سوارکاری، گوچی را واداشت تا نشان دهنه اسب خاص خود را گسترش دهد. این نشان، نماد پایداری خانه مد و زیبایی شناسی طراحی نوآورانه روبه رشد است.

دهه ۱۹۴۰
در طول سال‌های دشوار دیکتاتوری فاشیست، گوچی با کاهش تامین خارجی روبه‌رو شد که آزمایش روی مواد لوکس غیر معمول مانند کنف، کتان و چیت را آغاز کرد. نوآوری بسیار ظریف یکی از صنعتگران، صیقل نیشکر و ساخت دسته کیف بامبو جدید بود که طرف منحنی آن را از شکل زین الهام گرفته بود. مثال مبتکرانه «ضرورت به عنوان اصل اختراع» باعث شد تا بامبو، اولین محصول نشان گوچی شود. از آنجاییکه این کیف با دسته براق خود جزو موارد مورد علاقه خانواده سلطتنتی و افراد مشهور است، امروزه افراد علاقمند بسیاری دارد.

دهه ۱۹۵۰
در دهه پنجاه، گوچی مجددا الهام بخشی از اسب سواری، مارک تجاری سبز-قرمز-سبز را تاسیس کرد که از زین بند سنتی گرفته شده بود. این موضوع به موفقیتی آنی و نشانی قابل شناخت برای برند تبدیل شد. با افتتاح فروشگاه‌هایی در میلان و نیویورک، گوچی حضور جهانی خود به عنوان نمادی از تجملات مدرن را آغاز کرد. با درگذشت گوچیو گوچی، پسران وی، آلدو، واسکو، اوگو و رودولفو، تجارت را عهده‌دار شدند.

دهه ۱۹۶۰
محصولات گوچی به سرعت به دلیل طراحی بی‌انتها و محبوب ستاره‌های فیلم و شخصیت‌ها در دوره ثروتمندان، مشهور شد. جکی کندی، کیف سرشانه‌ای گوچی را داشت که امروزه به آن Jackie O می‌گویند. لیز تیلور، پیتر سلرز و ساموئل بکت، از کیف هوبو برای هردو جنسیت استفاده می‌کردند. موکاسین (کفش تخت از چرم) کلاسیک گوچی با نماد دهنه اسب، بخشی از مجموعه دائمی در انجمن پوشش موزه هنر شهری در نیویورک شد. گوچی به درخواست شخصی گریس کلی مبنی بر تولید روسری ابریشمی با طرح گل برای شاهزاده موناکو، جامه عمل پوشانید.

گوچی فروشگاه‌های خود را درخارج از کشور و در لندن، ساحل پالم، پاریس و بورلی هیلز، گسترش داد.

دهه ۱۹۷۰
گوچی گسترش جهانی خود را ادامه داد که بنابر خواست آلدو بود و قدرت خود را تا آسیای دور به نمایش گذاشت. فروشگاه‌هایی در توکیو و هنگ کنگ افتتاح شدند. شرکت، اولین مجموعه آماده پوشیدن خود را توسعه داد که بلوزهایی با لوگو GG چاپ شده و کت های خزدار و آراسته با دکمه‌های GG را نمایش می‌داد.
این برند بدلیل ترکیبی از جسارت نوآورانه و کیفیت ایتالیایی افسانه‌ای و صنعتگری، به برندی مشهور تبدیل شد. نمادهای گوچی در شکل و رنگ‌های جدید، بازتولید شد مانند چرم کوب کردن لوگو GG. همچنین از مواد بسیار لوکس استفاده کردند، مانند کت‌های از بچه کروکودیل با سگک به شکل سرمار با نقره تمام عیار.
در ۱۹۷۷، پرچم بورلی هیلز با گالری خصوصی گوچی ساختار جدیدی یافت که افراد ویژه و ممتاز مانند ریتا هایوورث یا مایکل کین می‌توانند کیف‌های 10000 دلاری با زنجیرهای جداشدنی طلا و الماس یا روتختی از پوست روباه و پلاتین را در آن جستجو کنند.

دهه ۱۹۸۰
در سال ۱۹۸۱، گوچی اولین شو راهرویی در فلورانس را برپا کرد.
در ۱۹۸۲، گوچی به اولین شرکت سهامی عام تبدیل و ریاست آن به پسر رودولفو، ماریزیو گوچی واگذار شد که ۵۰ درصد سهام شرکت را داشت. در ۱۹۸۷، Investcorp، شرکت سرمایه گذاری بحرین، شروع به خریداری گوچی نمود که در نهایت با قیمت رقابتی، تمام سهام شرکت را در اوایل دهه ۹۰، خریداری کرد.

دهه ۱۹۹۰
گوچی از طریق ترکیب پیشگامانه سنت و نوآوری استفاده کرد و دوباره شهرتی جهانی را بدست آورد. تام فورد مدیر خلاق گوچی در ۱۹۹۴ شد و برند لوکس را به همراه حس جسارت و تحریکی را وارد کرد که در دنیای مد و افراد مشهور، طنین انداز شد. پاشنه بلند و پیراهن کشباف کوتاه ابریشمی با جزئیات فلزی، سریعا به نماد پر زرق و برق خاص فورد تبدیل شد.

در سال ۱۹۹۵دومنیکو دو سل، به سمت مدیر عاملی منصوب شد و گوچی بالاترین تغییر خود برای شرکت تمام عام، بدست آورد. فدراسیون خبرگزاری تجارت اروپایی، گوچی را به دلیل عملکرد مالی و اقتصادی، بینش استراتژیک و کیفیت مدیریت، «شرکت اروپایی سال ۱۹۸۸» معرفی کرد. در سال ۱۹۹۹، گوچی وارد اتحاد استراتژیک با Pinault-Printemps-Redoute شد که خود را از یک شرکت تک برند به گروه دارای چندین برند، تغییر داد.

دهه ۲۰۰
گوچی به موفقیت جهانی عجیبی دست یافت و مطلوب ترین برند لوکس در جهان نامیده شد (شرکت نیسون، ۲۰۰۷). با کشف میراث غنی گوچی، صنعتگرانی بی نظیر و جذابیت مد، این برند تاریخچه غنی خود را با مجموعه های تولیدی کنونی ترکیب کرده است که به موفقیتی تجاری و انتقادی دست یافته است. در طول این دهه، مجددا بر روی نمادهای اصلی گوچی مانند طرح گل، کیف جکی و کیف بامبو، براساس مخاطبانی جدید، تفکر و طراحی شده است.

دهه ۲۰۱۰
گوچی به ادامه تمرکز بر تقویت ارزش ها براساس شهرت رشک آور آن برای تاریخچه ای حدود ۹۰ سال، بنیان شده است: انحصار، کیفیت، ساخت ایتالیا، صنایع دست ایتالیایی و مقامان مد. با جدا کردن گوچی از رقیبان خود، می تواند ادعا کند که همزادی خاص در برند، مدرنیته و میراث، نوآوری و صنایع دست، تنظیم روش و پیچیدگی را درکنار هم قرار می دهد.
در ابتدای دهه جدید، خانه فلورنتین دو پروژه مرتبط را راه اندازی کرد که با فلسفه رایج احترام و توجه نسبت به دیگران، متحد شده اند و ارزش هایی که بخشی از DNA گوچی و کارمندانش از زمان تاسیس شرکت است: برنامه سازگار با محیط زیست جهانی به منظور کاهش تاثیر بر محیط و راه اندازی مجموعه اولیه کودکان گوچی که شهرت برند را برای کیفیت برجسته می کند که بواسطه ساخت انحصاری در ایتالیا است.

 

گوچی اولین عطر خود را در سال ۱۹۷۴ تولید کرد. این برند در بازه ۱۹۷۴ تا ۲۰۱۸، ۶۱ عطر را در پرونده خود به ثبت رسانده است.