0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
 1. کالایی برای مقایسه انتخاب نشده است.

%
بر اساس
گروه محصول
 1. مرطوب کننده دست (01)
 2. اسکراب (02)
 3. افتر‌شیو (01)
 4. دور چشم (03)
 5. روشن کننده (01)
 6. شویند‌ه‌ها و پاک‌کننده‌ها (03)
 7. ضد‌ چروک (05)
 8. لیفتینگ (01)
 9. مرطوب کننده‌ها و آبرسان (03)
 10. کرم‌های پا (01)
 11. مرطوب کننده بدن (01)
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود

محصول بیشتری وجود ندارد.

درباره برند ESDOR

از برند اسدور و ترکیبات به کار رفته در محصولات این برند بیشتر بدانیم!

برند اسدور بیشتر از هشت سال برای ساخت محصولات خود تحقیق کرده است؛ نوآوری و استفاده از ترکیبات طبیعی همیشه سرلوحه تولید محصولات اسدور بوده است.

محصولات بهداشتی اسدور

این برند زیرمجموعه‌ای از گروه بزرگ ماتارومِرا است، جالب است بدانید، ماتارومرا بیشتر از ۵۰۰ هکتار زمین را برای کشت انگور در اختیار دارد، اسدور با استفاده از پلی‌فنل استخراج شده از انگورِ باغ‌های این گروه زراعی بزرگ، توانسته است ترکیبات آرایشی و بهداشتی منحصر به‌فردی را در اختیار بانوان زیبا‌رو قرار دهد.

استفاده از پلی‌فنل در محصولات اسدور

اسدور پلی‌فنل را از انگور استخراج می‌کند، لازم به ذکر است، پلی‌فنل یکی از موثرترین آنتی‌اکسیدان‌های طبیعی به حساب می‌آید. تحقیقات پزشکی نیز ثابت کرده است که پلی‌فنل از ظرفیت آنتی‌اکسیدان بسیار بالایی نسبت به ویتامین C و E برخوردار است.

 استفاده از پلی‌فنل در محصولات اسدور

 

اگر به سلامت پوست خود اهمیت می‌دهید، حتما می‌دانید که رادیکال‌های آزاد به عنوان دشمن شماره یک پوست به حساب می‌آیند و دلیل اصلی پیری پیش‌ از موعد پوست هستند. پلی‌فنل استخراج شده از انگور باعث خنثی شدن رادیکال‌های آزاد می‌شود و در نتیجه جلوی پیری زودرس پوست را می‌گیرد. از طرف دیگر، پلی‌فنل استخراج شده از انگور به عنوان یک ماده محافظ برای پوست عمل می‌کند و جلوی اکسید شدن فیبر‌ها و کلاژن پوست را می‌گیرد. در نتیجه، پوست حالت شل و افتاده‌ای پیدا نمی‌کند.

اسدور در انتخاب انگور مورد نیاز برای استخراج پلی‌فنل وسواس بسیار زیادی به خرج می‌دهد. جالب است بدانید انگورهای استفاده شده توسط اسدور در خاکی سرشار از کربنات کلسیم پرورش داده می‌شوند. این امر باعث خواهد شد تا پلی‌فنل استخراج شده از این انگورها بالاترین کیفیت و مقاومت را داشته باشد.

 در محصولات اسدور از امینُول نیز استفاده می‌شود

در محصولات اسدور از امینُول نیز استفاده می‌شود.

امینول ماده‌ای است که از پلی‌فنل استخراج می‌شود و به از بین بردن رادیکال‌‌های آزاد کمک می‌کند.

محصولات اسدور 

 

لازم به ذکر است که فرآیند استخراج امینول توسط گروه ماتارومِرا به ثبت رسیده است، این گروه، شرکت مادر اسدور به‌حساب می‌آید.

تمامی این موارد، دست‌به‌دست هم داده‌‌اند تا ترکیباتی خاص و منحصر به‌ فرد را در محصولات اسدور شاهد باشیم.