0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

بر اساس
گروه محصول
  1. شامپو (02)
  2. ترمیم کننده (01)
  3. محصولات بدن (01)
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود

محصول بیشتری وجود ندارد.

درباره برند Chicco

چیکو بزرگ‌ترین برند کودک در کل اروپا و بخشی از گروه جهانی آرتسانا است. آرتسانا یک شرکت جامع سبک زندگی خلاقانه است.

chicco logo

این برند که نامش را از اولین پسر بناینگذارش پیترو کاتلی گرفته است اصلی‌ترین برند گروه آرتسانا باقی مانده است و در کنار محصولات مختص کودک، دماسنج و سرنگ نیز تولید می‌کند. اشتیاق پیترو کاتلی به رفاه شخصی باعث شد او شرکت خود را به نحوی بگستراند که تنوع خوبی از محصولات مراقبت از کودک تولید کند تا پشتوانه‌ای برای لذت بردن از بزرگ کردن کودک از دوران بارداری تا پیش دبستانی باشد. چیکو اکنون در هر شش قاره در بیش از 120 کشور دنیا عرضه می‌شود.

لابراتوار شادی

در لابراتوار شادی چیکو، دانشمندان و محققان وقت خود را به بررسی کودکان (از تولد تا سه سالگی)، مشاهده، تحلیل و جمع آوری داده‌ها اختصاص می‌دهند. چیکو با درک کودکان و مواردی که آن‌ها را هنگام خواب، خوردن و بازی کردن شاد می‌کند، محصولاتی تولید می‌کند که نیازها و خواسته‌های آنان را برآورده کند.

چیکو با تکیه بر خبرگی والدین و مربیان کودکان، دانش دنیای واقعی را با تحقیقات پیشرفته تلفیق می‌کند تا بهترین رنگ‌ها برای اسباب بازی‌ها، بهترین شکل برای پستانک، بهترین ارگونومی برای کالسکه یا ایمن‎ترین حالت برای صندلی کودک را شناسایی کند.

محصولات چیکو

چیکو با تمرکز به برآوردن نیازهای رشد فیزیکی و ذهنی کودک در سه سال اول زندگی با کارشناسان پزشکی و علمی همکاری می‌کند تا از تطابق محصولات جدیدش با آخرین و بهترین تحقیقات اطمینان حاصل کند.

چیکو با عقیده راسخ به این مسئله که هر محصول باید در واقعیت و همچنین در آزمایشگاه تست و آزموده شود با مربیان و والدین برای بررسی‌های داوطلبانه در دنیای واقعی همکاری تنگاتنگی دارد تا اطمینان حاصل کند که هر ابداع جدید نیازهای ویژه کودک در سن خاص رشد را برآورده می‌کند.