در روزهای قرنطینه، اُردمی همچنان فعال و در کنار شماست مراقب سلامتی خودت و خانواده‌ات باش! خریدی ایمن و به‌صرفه، از صفحهٔ «تخفیف‌های اُردمی»
همکاری در فروش همکاری در فروش

کاور ناخن مخصوص نوروز ۹۷

۲۳ اسفند ۱۳۹۶

بهار در راه است و همه در تکاپوی استقبال از آن و داشتن لحظاتی به یاد ماندنی در تلاش هستند. تلاشی از جنس پاکی و زیبایی…

در بین کارهایی که قبل از نوروز انجام می‌دهید، حتما بخشی را به کارهای شخصی خود اختصاص داده‌اید. کارهایی از قبیل کوتاهی موها، رنگ موی بهارانه، رسیدگی و مراقبت از پوست و ناخن‌ها.

در کنار مراقبت از ناخن‌ها، رسیدگی و زیباتر کردن آن‌ها از مواردی است که در دید و بازدیدهای نوروزی شما را خاص‌تر از بانوان زیباروی دیگر نشان می‌دهد.

برای زیباسازی ناخن‌ها روش‌های متعددی وجود دارد، که به عنوان نمونه می‌توان به لاک زدن روزانه، کاشت ناخن و کاور ناخن اشاره کرد.

تفاوت کاشت با کاور ناخن در این است که در روش کاور ناخن، تیپ گذاشته نمی‌شود و مواد روی ناخن اصلی کار می‌شود. کاور ناخن برای کسانی مناسب است که ناخن‌هایی مقاوم و نسبتا بلند دارند.

این ویدئو را ببینید تا با عملکرد کاور ناخن بیشتر آشنا شوید و در صورت تمایل طرح کار شده را به ناخن‌کار خود پیشنهاد دهید تا روی ناخن‌های‌تان کار کند.

دیدگاه‌ها
دیدگاه‌های کاربران

ثبت دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*


You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

محصولات مرتبط با مقاله مشاهده همه