تا ۷۰٪ تخفیف ویژه! کمیاب‌های زودمصرف؛ ولی خیلی به‌صرفه به فکر پوستت باش و از زمستون لذت ببر
همکاری در فروش همکاری در فروش

آشنایی با بهترین مارک پنکیک مناسب آرایش دانشجویی

زمان تقریبی مطالعه: ۹ دقیقه
آشنایی با بهترین مارک پنکیک مناسب آرایش دانشجویی

انتخاب بهترین مارک پنکیک همیشه همراه با چالش است زیرا با زیبایی ارتباط مستفیم دارد. همیشه بهترین مارک های پنکیک مورد توجه کارکنان، دانشجویان و … بوده است. یک پنکیک خوب باید ماندگاری خوبی داشته باشد. برندهای متفاوتی در بازار موجود است که در پایان این مقاله ما محصولات موجود در بازار را به شما معرفی میکنیم. از آنجایی که زیرسازی آرایش یک بخش مهم برای میکاپ صورت است و پنکیک یکی از ابزارهای مناسب برای رسیدن به این هدف است، قصد داریم در ادامه بهترین مارک پنکیک مناسب آرایش دانشجویی را معرفی کنیم. پس همراه ما باشید.

آشنایی با انواع پوست

برای اینکه پنکیک یا هر زیرسازی آرایشی دیگر به‌خوبی روی صورت قرار بگیرد و ماندگاری خوبی هم داشته باشد، علاوه بر توجه به بهترین مارک پنکیک باید به نوع پوست خود نیز توجه کنید. مسلماً اگر پوست چرب داشته باشید و از پنکیک مخصوص پوست خود استفاده نکنید، آرایشتان چرب و براق خواهد شد. همچنین به‌زودی مجبور می‌شوید به فکر درمان جوش‌های مختلف صورت خود بیفتید.

به همین ترتیب افراد با پوست خشک نیز باید از پنکیک مناسب پوست خود استفاده کنند تا خشکی آن تشدید نشود. در این بین پوست‌های حساس اهمیت بیشتری دارند. این پوست‌ها در برابر همه‌ی انواع لوازم آرایشی و بهداشتی خارج تخصص خود واکنش‌های شدید نشان می‌دهند و استفاده بدوت تحقیق از محصولات متنوع دردسرهای بزرگی برای آن‌ها در پی دارد.

انواع پوست

فرقی نمی‌کند که پوستتان تیره است یا روشن. سیاه هستید یا سفید. همان‌طور که می‌دانید پوست همه‌ی افراد در چند دسته معمولی، خشک، چرب، مختلط یا ترکیبی و حساس دسته‌بندی می‌شود. هر کدام از این‌ها مشخصات خاص خود را دارند. در ادامه با  انواع پوست آشنا می‌شویم.

 • پوست چرب

افرادی که پوست چرب دارند معمولاً دردسرهای بیشتری نسبت‌به سایر افراد تجربه می‌کنند. تولید چربی بیش‌از حد باعث می‌شود پس از گذشت مدتی کم، آرایش صورت آن‌ها حالتی براق و ناخوشایند به خود بگیرد یا حتی خراب شود. همچنین استفاده نادرست از انواع محصولات با پایه چربی به بروز جوش‌های وخیم در صورت آن‌ها منجر می‌شود. این افراد در روزهای گرم سال بیشتر از مواقع دیگر باید مراقب پوست خود باشند.

 • پوست خشک

افراد دارای پوست خشک همواره در پوست خود احساس کشیدگی و درد دارند. پوسته پوسته شدن یا زبر شدن پوست از اتفاقات رایج پوست این افراد است. چین و چروک در پوست این دسته افراد شایع‌تر از سایر پوست‌هاست. این دسته افراد در روزهای سرد سال احساس درد و سوزش شدید در پوست خود احساس می‌کنند. دهیدراته بودن پوست به بی‌حالی یا مردگی رنگ پوست منجر می‌شود؛ بنابراین چهره این افراد خسته و بیمار به نظر می‌رسد.

 • پوست ترکیبی

افراد با پوست مختلط یا ترکیبی تجربه‌ای دوگانه از پوست خشک یا معمولی و چرب را دارند. به این ترتیب که ناحیه‌ی T صورت این افراد همواره چرب و براق است و سایر مناطق پوست معمولی یا خشک هستند. ناحیه‌ی T شامل پیشانی، تیغه بینی، بالای لب و روی چانه می‌شود. البته چانه در بیشتر افراد دارای پوست مختلط معمولاً خشک‌تر است.

 • پوست حساس

افراد با پوست حساس در مواجهه با شوینده‌ها و آفتاب واکنش‌های پوستی از خود نشان می‌دهند. پوست این افراد به‌شدت دچار اگزما و بثورات پوستی دیگر می‌شود. این افراد باید حتماً از محصولات مربوط به خود استفاده کنند در غیر این صورت قرمزی شدید و درد و خارش زیاد را در پوست خود تجربه می‌کنند.

 • پوست معمولی

بهترین پوست برای انواع آرایش، پوست معمولی است. بیشتر لوازم آرایش و شوینده‌ها با این پوست ها سازگار هستند. معمولاً عیب خاصی در این پوست ها دیده نمی‌شود. به‌ندرت دچار جوش یا منافذ باز می‌شوند و این قضیه کاملاً گذرا و موقتی است.

روش تشخیص انواع پوست

برای تشخیص انواع پوست چند راه ساده وجود دارد. در واقع ساده‌ترین راه نگاه کردن به ظاهر پوست و ارزیابی واکنش آن در برابر لوازم آرایشی است که در بندهای بالا به اختصار به آن اشاره شد. روش دیگر این کار استفاده از دستمال کاغذی است. در ادامه به دو روش معروف برای این کار اشاره می‌کنیم.

 • روش اول

در این روش لازم است صورت خود را با یک شوینده ملایم بشویید. آب صورت را با ضربات ملایم حوله بگیرید. توجه داشته باشید که حوله را روی صورت خود نکشید یا با فشار حوله صورت را خشک نکنید. حدود نیم ساعت صبر کنید و در این مدت هیچ چیز حتی دست خود را به صورتتان نزنید. خود را در آینه نگاه کنید. اگر صورت به‌شدت چرب داشته باشید علایم براق بودن به‌سرعت در آن مشاهده می‌شود. در غیر این صورت نیم ساعت دیگر به پوستتان فرصت دهید. اکنون می‌توانید با بالا بردن ابرو، خندیدن یا اخم کردن پوست خود را آزمایش کنید.

پس از گذشت یک ساعت اگر در همه‌ی صورت، برق و جربی مشاهده می‌کنید، دارای پوست چرب هستید. اگر فقط در تیغه بینی و پیشانی شاهد چربی هستید، پوست مختلط یا ترکیبی دارید. اگر با اخم کردن یا خندیدن حس کشیدگی یا درد در صورت خود حش کردید پوستتان خشک است.

 • روش دوم

مانند روش قبل صورت خود را با شوینده ملایم بشویید و به همان ترتیب خشک کنید. حدود ۴۵ تا ۶۰ دقیقه صبر کنید. پس از گذشت این مدت چند تکه دستمال کاغذی آماده کنید و به ترتیب روی پیشانی، بینی، گونه‌ها و چانه‌ی خود بکشید. افرادی که پوست چرب دارند در همه‌ی دستمال‌ها لکه‌های چربی را مشاهده می‌کنند. گاهی این لکه‌ها حتی به زردی می‌گراید که خطری برای پوست این افراد محسوب می‌شود و نیازمند درمان است. اگر همه‌ی دستمال‌ها خشک است و موقع انجام این کار احساس درد در پوست دارید پوستتان خشک است. افراد با پوست مختلط نیز فقط در بینی و پیشانی شاهد لکه‌های چربی هستند. در نهایت نیز اگر هیچ کدام از این علائم را مشاهده نکردید، دارای پوست معمولی هستید.

بهترین مارک پنکیک مناسب آرایش دانشجویی

پس از آگاهی از همه‌ی این مطالب و کسب مشاوره از متخصصان پوست به‌راحتی می‌توانید محصولات زیر سازی مربوط به پوست خود را پیدا کنید. در ادامه لیستی از بهترین مارک پنکیک برای آرایش دانشجویی را در اختیار شما قرار می‌دهیم.

پنکیک مناسب روز های معمولی

پنکیک فلورمار بهترین پنکیک مناسب آرایش دانشجویی«پنکیک فشرده Flormar» برای روزهای معمولی که دوست دارید به‌راحتی پنکیکی بزنید و به دانشگاه بروید انتخاب مناسبی است. پوشش قابل‌قبول و عملکرد طولانی‌مدت این پنکیک خیال شما را بابت زیبایی آرایشتان در طول روز راحت می‌کند. به این ویژگی‌ها خوش قیمت بودن این محصول را نیز اضافه کنید. با این حساب این محصول می‌توان به‌عنوان بهترین مارک پنکیک مناسب آرایش دانشجویی به شمار برود.

Special Price ‎101,700 تومان

Regular Price: ‎113,000 تومان

٪10

پنکیک مناسب روزهای آفتابی

پنکیک مینرال بهترین پنکیک مناسب آرایش دانشجوییفرقی نمی‌کند که هوا آفتابی باشد یا ابری، در هر حالت پوست شما در معرض نور خورشید و اشعه های مضرش قرار می‌گیرد. برای مراقبت از پوست در برابر این اشعه ها، باید حتماً از محصولات ضد آفتاب، عینک آفتابی استاندارد و … استفاده کنید. «پنکیک فشرده ضد آفتاب مینرال Avene SPF 50»، علاوه‌بر قابلیت پوشانندگی بسیار زیاد، جزء محصولات درمانی نیز بوده و با ترکیبات فعال خود از پوست شما در برابر اشعه های UV نور خورشید مراقبت می‌کند. این پنکیک در دو رنگ تیره و روشن با پوشانندگی عالی،‌ موجود است تا پاسخگوی نیاز پوست شما باشد. پس اگر به‌دنبال انتخاب بهترین مارک پنکیک مناسب برای آرایش دانشجویی هستید، این محصول نیز گزینه‌ی مناسبی است.

پنکیک مناسب پوست چرب

پنکیک دوکاره دبورا بهترین انتخاب برای پوست چرباگر از آن دسته دانشجویانی هستید که پوست چربی دارید، بیشتر از دیگران نیاز به تجدید آرایش خواهید داشت؛ چراکه چربی پوست باعث بهم‌ریختگی آرایش صورت شده و باید آن را تجدید کرد. زود تمام‌شدن لوازم آرایش از یک طرف، اتلاف هزینه و وقت نیز از طرف دیگر مشکل اساسی این دانشجویان به شمار می‌رود. استفاده از «پنکیک دو کاره DEBORAH» می‌تواند پاسخ خوبی برای مقابله با این مشکلات باشد. پنکیک دوکاره دبورا جلوی تعریق و چرب‌شدن پوست را گرفته و دوام و ماندگاری آرایش صورت را بیشتر می‌کند. این محصول یکی از پرفروش ترین پنکیک های مناسب آرایش دانشجویی است.

پنکیک مناسب پوست خشک

بهترین پنکیک مناسب پوست خشک برا آرایش دانشجویی محصول ارث نوبا است.اگر پوست خشکی دارید یا در شهر دیگری دانشجو هستید که بر اثر تغییر آب‌وهوا پوستتان خشک شده، از «پنکیک ارث Nouba» در آرایش دانشجویی خود استفاده کنید. همان‌طور که می‌دانید پوست خشک نیاز به آبرسانی دارد. این پنکیک علاوه‌بر آبرسانی به پوست شما، با بافت ظریف و سبکش به‌طور یکنواخت روی صورتتان پخش شده و آرایشی صاف و لطیف را برایتان فراهم می‌کند. با این حساب می‌توانید این محصول را به لیست بهترین مارک پنکیک مناسب آرایش دانشجویی خود اضافه کنید.

پنکیک مناسب پوست حساس

پنکیک کاپریس مناسب برای پوست حساس دانشجویاناگر پوست حساسی دارید باید به‌طور خاص‌تر به آن رسیدگی کنید. خیلی از افرادی که پوست حساسی دارند معمولاً قید آرایش را می‌زنند، اما راهکارهای بهتری نیز وجود دارد. مثلاً استفاده از «پنکیک خشک و مرطوب caprice»، برای کسی که پوست حساسی دارد، گزینه‌ی مناسبی است؛ چراکه این محصول از مواد معدنی غنی ساخته شده است و کمترین آسیب را به پوست شما وارد می‌کند. پنکیک کاپریس در حالت خشک یا مرطوب قابل‌استفاده است و با پوشش ابریشمی و طبیعی، پوست شما را بدون ایحاد ضخامت، کاملاً صاف و یکدست می‌کند. آینه‌ی تعبیه‌شده روی آن بسیار کاربردی است. با این حساب این پنکیک مناسب آرایش دانشجویی است.

پنکیک مناسب پوست جوش دار

پنکیک برای پوست جوش داردوران دانشجویی معمولاً دوران پرفراز و نشیبی است و عوامل مختلفی مثل تغییر رژیم غذایی، تغییر آب‌وهوا، فشار درس و دوری از خانواده باعث بروز عارضه های پوستی می‌شوند. جوش رایج‌ترین این عارضه‌هاست. برای آرایش دانشجویی باید پنکیکی را انتخاب کنید که علاوه‌بر بهبود و پوشش جوش‌‌های موجود، از بروز مجدد جوش نیز جلوگیری کند. این محصول حتماً باید بافت سبک و ترکیبات معدنی داشته باشد. در کنار این‌ها اگر پوشانندگی نیز داشته باشد که دیگر راهی جز خریدش وجود ندارد. «پنکیک مینرال دوکاره Doucce» نه‌تنها تمام این ویژگی‌ها را دارد، بلکه ماندگاری طولانی‌مدت آن شما را از تجدید آرایش صورت بی‌نیاز می‌کند. چه چیزی بهتر از این؟

Special Price ‎384,700 تومان

Regular Price: ‎405,000 تومان

٪5

پنکیک با ماندگاری بسیار طولانی

پنکیک با ماندگاری بالا مناسب آرایش دانشچویآن روزی که از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۸ شب کلاس دارید، باید پنکیکی را برای آرایش صورت خود انتخاب کنید که در کنار ماندگاری زیاد، سبک باشد تا در طول روز احساس سنگینی روی پوست به وجود نیاورد. از طرف دیگر باید بتواند عارضه های پوستی مانند جوش و لک را به‌خوبی پوشش دهد. «پنکیک دوکاره Amitice» بهترین انتخاب برای این‌گونه وقت‌هاست. ناگفته نماند این پنکیک به‌صورت خشک و مرطوب نیز استفاده می‌شود. استفاده به‌صورت مرطوب ماندگاری و پوشش این محصول را افزایش می‌دهد.

Special Price ‎332,500 تومان

Regular Price: ‎350,000 تومان

٪5

پنکیک با کیفیت و خوش قیمت

پنکیک دانشجویی و خوش قیمتخیلی از دانشجویان تمایل دارند ظاهری ساده اما آراسته داشته باشند و معمولاً ترجیح می‌دهند هزینه بیشتری برای مراقبت از پوست صرف کنند تا برای آرایش غلیظ. «پنکیک پرتی Flormar» انتخاب بسیار مناسبی برای این دسته از دانشجویان است. این محصول ترکیباتی مانند ویتامین E و پانتنول داشته و با پوشش صاف و یکدست در طول روز به‌خوبی روی صورت باقی می‌ماند. قیمت معقولش این محصول را تبدیل به پرفروش ترین و بهترین مارک پنکیک مناسب آرایش دانشجویی کرده است.

Special Price ‎33,300 تومان

Regular Price: ‎37,000 تومان

٪10

خرید پنکیک مناسب آرایش دانشجویی

راهنمای خرید اینترنتی بهترین مارک پنکیک از اردمیبهترین مارک پنکیک خود را از بین محصولاتی که در بالا معرفی کردیم، انتخاب کنید. لازم است یادآوری کنیم که قبل از خرید پنکیک مناسب آرایش دانشجویی ابتدا باید نوع پوست خود را بشناسید و سپس متناسب با آن، محصول مناسب را خریداری کنید. بر همین مبنا شما می‌توانید در روزهای غیر تعطیل از ساعت ۸ تا ۱۶ با شماره‌ی ۰۹۰۱۶۹۳۲۹۱۱ تماس گرفته،‌ پس از مشاوره‌ی رایگان با کارشناسان پوست و موی اردمی، نوع پوست خود را شناسایی کنید. سپس با یک جستجوی ساده در فروشگاه اینترنتی ادرمی – مرجع تخصصی محصولات ارایشی، بهداشتی و تندرستی برای خرید بهترین مارک پنکیک مناسب پوست خود اقدام نمایید.

۴ دیدگاه 1409بازدید
دیدگاه‌های کاربران
 1. ممنون از مطلب خوبتون

  • درود به شما دوست عزیز🌱

   گروه اُردمی از همراهی شما سپاس‌گزار بوده و برای شما آرزوی بهترین‌ها را دارد. 🙏🌹

 2. ممنون از مطلب خوبتون
  لطف کنید در مورد هر پوست و نحوه مراقبت از آن بیشتر توضیح بدین.

ثبت دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*


You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

محصولات مرتبط با مقاله مشاهده همه