0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. کالایی برای مقایسه انتخاب نشده است.

پن پاک کننده اتودرم BIODERMA

Bioderma Atoderm Pain

5
2
  • 5 2
  • 4 0
  • 3 0
  • 2 0
  • 1 0
شماره مجوز بهداشت:
1131023612111356
ثبت امتیاز:

ناموجود

معرفی کوتاه:

پاک كننده ملایم روزانه، شوبنده غنی از چربی، پن اتودرم خیلی ملایم بوده، غنی از عوامل پاک كننده و بسیار نرم كننده است.
پن اتودرم محافظ تعادل پوست بوده و ازكم آبی و آسیب پوست جلوگیری می كند، همچنین باعث تقویت لایه دفاعی پوست در هنگام تمیزی آن می گردد. پن اتودرم افزایش تحمل پذیری پوست را نیز تضمین می كند.

احساس گشیدگی گهگاه و یا دائمی گه توأم با از دست دادن نرمی و انعطاف پوست می باشد، نشانه خشکی است که در نتیجه روند پیری طبیعی پوست یا دارو و یا تأثیرات عوامل خارجی (ازجمله سرما، باد، تغییرات‌ آب و هوا، آرایش های خشک و شستشوی مکرر و ...) به وجود می آید و شما به دنبال محصولی برای نرم گردن پوست و حفاظت در برابر عوامل خارجی هستید.
پن اتودرم خیلی ملایم بوده، غنی از عوامل پاک کننده و بسیار نرم کننده است. پن اتودرم افزایش تحمل پذیری پوست را نیز تضمین می کند.

نوع شوینده یا پاک‌کننده پن
نوع پوست حساس, خشک
وزن 150 gr
حجم -
اثرات پن اتودرم افزایش تحمل پذیری پوست را نیز تضمین می کند.
ترکیبات‌ -
توضیحات این محصول را می توان برای اطفال و بزرگسالان استفاده کرد.
منع مصرف موردی تا کنون گزارش نشده.
کشور صاحب برند فرانسه
برند Bioderma | بایودرما

پن را در کف دست مرطوب قرار داده و پس از اینکه خوب کف کرد پوست خود را با آب شسته وسپس به آرامی خشک کنید. ما پیشنهاد می‌کنیم که پس از استفاده از پن اتودرم، از یکی از محصولات اتودرم به عنوان مرطوب کننده مناسب استفاده کرده و پوست خود را مرطوب کنید.

تعداد کل دیدگاه‌ها: 0
تعداد کل امتیازها: 2
تعداد کل پاسخ‌ها:

در ازای ثبت دیدگاه برای محصولاتی که از اُردمی خریده‌اید، ۳ بُن تخفیف و برای سایر محصولات، ۱ بُن تخفیف به شما تعلق می‌گیرد.

لطفاً برای ثبت دیدگاه و امتیاز،

درباره برند Bioderma

همه چیز از سال 1970 آغاز شد؛ هنگامی‌که یک داروساز پیشگام به نام ژان نوئل تورل با کمک کارشناسان برجسته در زمینه زیست‌شناسی و پوست، محصولات پوستی- آرایشی را با رویکرد جدیدی ارائه کرد. نام این برند از دو کلمه ‌Biology و Dermatology گرفته شده است و فلسفه آن زیست‌شناسی در خدمت پوست است.

لابراتوار درماتولوژی بایودرما مستقر در لیون فرانسه با همکاری نزدیک متخصصان پوست و مراکز تحقیقات معروف  (CNRS, INSERM, CHU, Universities) توسعه یافته و برای مشاوره دارویی و تامین نسخه‌های پزشکی محصولات آرایشی- پوستی ارائه‌ می‌کند.

Bioderma logo

بایودرما جزو لابراتوارهای منتخب متخصصان پوست فرانسه است و به اولین لابراتوارمستقل بازار فرانسه تبديل شده است. بایودرما با حضور در بیش از 70 کشور دنیا در سطح بین‌المللی رشد سریعی کرده و میانگین رشد سالیانه‌اش طی 5 سال گذشته بیش از 32% بوده است.

آزمایشگاه پوست‌شناسی «بایودرما»

برند بایودرما از دهه ۷۰ میلادی پیشتاز بوده است و با به خدمت گرفتن علم زیست‌شناسی در پوست‌شناسی، مهارت‌های منحصربه‌فردی کسب کرده است. این برند، با رویکردی علمی، بیش از هر چیز برروی دانش پوست‌شناسی و مکانیسم‌های زیست‌شناسی آن تکیه کرده تا محصولات متکی بر آن‌ها تولید کند.

پوست سالم

تمامی تحقیقات بایودرما حول بررسی سلول‌های پوست سالم می‌چرخد و هرگونه ناهماهنگی را بررسی می‌کند. پوست، زبان خاص خود را دارد و بایودرما دائما در پی درک هرچه بیشتر این زبان است. این زبان در معرض تغییرات و تنش‌های محیطی قرار دارد؛ بنابراین بیماری‌ها، داروهای شیمیایی، کهولت سن و بسیاری از عوامل دیگر، توازن آن را به هم زده و عملکرد نامتناسب آن را به همراه دارد. دیدگاه بایودرما شامل فعال‌سازی مجدد منابع طبیعی پوست می‌شود تا بدین‌سان مقاومت آن افزایش یافته و عملکردهای طبیعی یعنی همان عملکردهایی که در پوست‌های سالم پیدا می‌شوند، احیاء گردند.

تقلید از زیست‌شناسی

محصولات بایودرما، با توجه کامل به نیازهای پوست و با بهره‌گیری از مولفه‌ها و عملکردهای خاص مکانیسم‌های زیست‌شناختی طبیعی، آن‌ها را تقلید می‌کند. بدین منظور، بایودرما با بهره‌گیری از مولکول‌های طبیعی موجود در پوست، خالص‌ترین مواد اولیه را انتخاب می‌کند تا بدین‌سان مقاومت پوست را افزایش دهد. محصولات بایودرما با توجه به عملکرد ناصحیح پوست، فرآیندهای طبیعی آن را حفظ، فعال‌سازی یا بازسازی می‌کنند.

التزام کامل به حفظ سلامت پوست

بایودرما همواره به دنبال تاثیرگذاری کامل و افزایش مقاومت انواع پوست در هر شرایطی است و برای بهداشت و مراقبت از هرنوع حساسیت ، 7 نوع محصول سازگار با هرنوع مشکل پوستی را ارائه كرده است.

محصولات بایودرما

محصولات مشابه
ژل پاک کننده پوست چرب Floxia
صابون ساتیوا Floxia

صابون ساتیوا Floxia

‎79,000 تومان
پن پوست آسیب دیده، حساس و خشک ERIKEH
ژل دوش صابون سیاه miss eden (تاریخ نزدیک)
٪50

ژل دوش صابون سیاه miss eden (تاریخ نزدیک)

Special Price ‎29,700 تومان

قیمت عادی: ‎59,500 تومان

صابون ضد جوش روغن سیاه دانه NELA
صابون خاویار NELA

صابون خاویار NELA

‎14,900 تومان
پن هیسه‌اک Uriage

پن هیسه‌اک Uriage

‎81,000 تومان
صابون گیاهی ملایم CAUDALIE