0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

ویال ضد ریزش موی خانم ها BIOCLIN

BIOCLIN Anti Hair Loss Women Treatment vial


اولین امتیاز
را شما ثبت کنید.

شماره مجوز بهداشت:
1134233612111341
ثبت امتیاز:

ناموجود

معرفی کوتاه:

ویال ضد ریزش موی خانم‌ها BIOCLIN، حاوی کمپلکس استایموکسیدیل که از ترکیبات متنوعی همچون Potassium CLA Glutathionate (تحریک بازسازی سلول‌های پوست سر)، مخلوط استخراج شده گیاهی که موجب بالا بردن عملکرد خود در مهار آنزیم 5 آلفا ردکتاژ، چرخش خون پوست سر و کاهش ریزش مو بر عهده دارد.

ویال ضد ریزش موی خانم‌ها BIOCLIN، حاوی کمپلکس استایموکسیدیل که از ترکیبات متنوعی همچون Potassium CLA Glutathione (تحریک بازسازی سلول‌های پوست سر)، استخراج شده گیاهی که موجب بالا بردن عملکرد خود در مهار آنزیم 5 آلفا ردکتاژ، چرخش خون پوست سر و کاهش ریزش مو بر عهده دارد. از دیگر ترکیبات موجود در این سرم مو می‌توان به کمپلکس Trophic که ترکیبی از پروتئین های مخمری و ویتامین های گروه B اشاره کرد.
مشخصه‌ها:
- حاوی کمپلکس منحصر به فرد Stimoxidil
- دارا بودن ویتامین‌های گروه B و دیگر مواد لازم
- ترمیم و حیات بخشیدن به ساقه مو و استحکام ریشه
- باعث تغزیه بهتر و غنی سازی ریشه مو و تحکیم آن و توقف ریزش می‌شود.

نوع محصول محلول یا سرم تقویتی ریشه
مورد استفاده تقویتی و ضدریزش
وزن -
حجم 15x5ml
اثرات مقابله با نازک شدن و ریزش مو، بهبود چرخش خون پوست سر
ترکیبات‌ ترکیبی موثر از هیدرولیز پروتئین مخمر و یک کمپلکس ویتامینی از ویتامین های گروه B ( ویتامین B6 ،B3، پروویتامین B5 و بیوتین) که موجب تغذیه و نوسازی متابولیسم سلولی، استحکام و تعادل به مو می‌شود.
توضیحات -
منع مصرف موردی تا کنون گزارش نشده.
کشور صاحب برند ایتالیا
برند Bioclin | بیوکلین

حداقل سه بار در هفته به مدت 60 روز استفاده شود. برای نتیجه بهتر این چرخه مصرف را 2 بار در سال انجام دهید و قبل از استفاده از ویال موهای خود را با شامپو ضد ریزش بیوکلین بشویید. بعد از خشک کردن موها، یک ویال را توسط ابزار درون بسته باز کرده و محتویات آن را توسط ابزار دیگر درون بسته روی پوست سر ریخته و به آرامی ماساژ دهید.

تعداد کل دیدگاه‌ها: 0
تعداد کل امتیازها: 0
تعداد کل پاسخ‌ها:

در ازای ثبت دیدگاه برای محصولاتی که از اُردمی خریده‌اید، ۳ بُن تخفیف و برای سایر محصولات، ۱ بُن تخفیف به شما تعلق می‌گیرد.

لطفاً برای ثبت دیدگاه و امتیاز،

درباره برندBioclin

در دهه 1980، آنلیز گودبلود یک شیمیدان داروساز که فردی مشتاق طبیعت بود و ذهنی خلاق داشت، در یک کلینیک مشغول به تحقیقات درباره ویژگی‌های پلی‌ساکارید به‌دست آمده از گیاه آلوئه‌باربادنسیس میلر شد.

فلوریس فرزند خلاق و کارآفرین او ارتباطات موثر و مقدماتی فراهم کرد تا تحقیقات وی را پایه‌گذاری کند. او بسیار مشتاق به کشف احتمالات ممکن بود. تجارب، غریزه و انرژی او اشتیاقش را پشتیبانی می‌کرد. کشف جالب یک حالت خاص از محصولات خود مراقبتی که به جای تخریب میکروب‌ها، تعادل آن‌ها در بدن را اصلاح و حفظ می‌کردند، جرقه‌ای برای یک ایده جدید بود.  فلوریس به سرعت این پتانسیل را تشخیص داد و با این ایده در سال 1989 بیوکلین را در ایتالیا تاسیس کرد.

bioclin logo

کشف و توسعه ترکیب 2QR 

فلوریس کومانس و مادرش آنلیز گودبلود مدت‌ها بود که تاثیر منفی ناشی از مصرف زیاد آنتی‌بیوتیک‌ها را کشف کرده بودند. آنلیز در سال 1993 به بخش تحقیقات دانشگاه آمستردام پیوست، نتیجه پنج سال تحقیقات گسترده وی، کشف حالت منحصربه‌فرد فعالیت ترکیب 2QR بود.

فلوریس و آنلیز، بیوکلین را پایه‌گذاری کردند و به خاطر ابتکاراتشان در همگامی طبیعت با علم و فناوری‌های روز دنیا، موفقیت جهانی زیادی به‌دست آوردند. از آن زمان به بعد، آزمایشگاه‌های تحقیقاتی بیوکلین محصولات خود مراقبتی بیواکتیو خود را توسعه دادند که به افراد کمک می‌کرد مشکلات پوست و موی خود را که مربوط به اختلالات میکروبی می‌شود حل کنند.

محصولات مشابه
لوسیون سیستین Bailleul BiorGa B6
محلول ضد ریزش پوست سر چرب Cepigene
سرم ضد ریزش مو آنتی شوت Floxia
لوسیون تقویت پیاز مو نلاهیر NELA
سرم ضد ریزش اسپکترال آر اس DS. Labratories
محلول ضد ریزش و تقویتی مو فیتولوجیست 15 PHYTO
محلول تقویت‌ کننده 16 ویالی مخصوص کاشت مو و Cepigene PRP
محلول ضد ریزش مو پروژست NELA