0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. کالایی برای مقایسه انتخاب نشده است.

%

کرم ضد جوش و آکنه Bioclin K

Bioclin Acnelia K Cream


اولین امتیاز
را شما ثبت کنید.

شماره مجوز بهداشت:
1134233612111341
ثبت امتیاز:
‎139,000 تومان
+4 بُن تخفیف (راهنمای بُن تخفیف)

معرفی کوتاه

کرم ضد جوش و آکنه Bioclin K، غنی‌شده از مواد اکتیو و انحصاری که با فعالیت میکرو لایه برداری، ظاهر پوست، مخصوصا پوست های مستعد جوش و آکنه را صاف و شاداب می‌کند.

کرم ضد جوش و آکنه Bioclin K، غنی‌شده از مواد اکتیو و انحصاری که با فعالیت میکرو لایه برداری، ظاهر پوست، مخصوصا پوست‌های مستعد جوش و آکنه را صاف و شاداب می‌کند. با استفاده از این کرم پوست شما صاف‌تر، روشن‌تر و یکسان‌تر می‌شود. همچنین این محصول حاوی ترکیبات فعال Acnacidol 3%، Sodium Salicylat 2% ، Zinc PCA 1% و Mattifying Complex Brighting 6% می‌باشد.

نوع ضد جوش کرم روز و شب
نوع پوست آکنه‌ای
وزن -
حجم 30ml
منع مصرف موردی تا کنون گزارش نشده.
توضیحات -
کشور صاحب برند ایتالیا
برند Bioclin | بیوکلین

صبح و شب بعد از شستشوی صورت با ژل شستشوی C بیوکلین روی صورت مخصوصا در محل جوش ها استفاده شود.

تعداد کل دیدگاه ها: 0
تعداد کل امتیازها: 0
تعداد کل پاسخ ها:

در ازای ثبت دیدگاه برای محصولاتی که از اُردمی خریده‌اید، ۳ بُن تخفیف و برای سایر محصولات، ۱ بُن تخفیف به شما تعلق می‌گیرد.

لطفاً برای ثبت دیدگاه و امتیاز،

درباره برند Bioclin

در دهه 1980، آنلیز گودبلود یک شیمیدان داروساز که فردی مشتاق طبیعت بود و ذهنی خلاق داشت، در یک کلینیک مشغول به تحقیقات درباره ویژگی‌های پلی‌ساکارید به‌دست آمده از گیاه آلوئه‌باربادنسیس میلر شد.

فلوریس فرزند خلاق و کارآفرین او ارتباطات موثر و مقدماتی فراهم کرد تا تحقیقات وی را پایه‌گذاری کند. او بسیار مشتاق به کشف احتمالات ممکن بود. تجارب، غریزه و انرژی او اشتیاقش را پشتیبانی می‌کرد. کشف جالب یک حالت خاص از محصولات خود مراقبتی که به جای تخریب میکروب‌ها، تعادل آن‌ها در بدن را اصلاح و حفظ می‌کردند، جرقه‌ای برای یک ایده جدید بود.  فلوریس به سرعت این پتانسیل را تشخیص داد و با این ایده در سال 1989 بیوکلین را در ایتالیا تاسیس کرد.

bioclin logo

کشف و توسعه ترکیب 2QR 

فلوریس کومانس و مادرش آنلیز گودبلود مدت‌ها بود که تاثیر منفی ناشی از مصرف زیاد آنتی‌بیوتیک‌ها را کشف کرده بودند. آنلیز در سال 1993 به بخش تحقیقات دانشگاه آمستردام پیوست، نتیجه پنج سال تحقیقات گسترده وی، کشف حالت منحصربه‌فرد فعالیت ترکیب 2QR بود.

فلوریس و آنلیز، بیوکلین را پایه‌گذاری کردند و به خاطر ابتکاراتشان در همگامی طبیعت با علم و فناوری‌های روز دنیا، موفقیت جهانی زیادی به‌دست آوردند. از آن زمان به بعد، آزمایشگاه‌های تحقیقاتی بیوکلین محصولات خود مراقبتی بیواکتیو خود را توسعه دادند که به افراد کمک می‌کرد مشکلات پوست و موی خود را که مربوط به اختلالات میکروبی می‌شود حل کنند.

محصولات مشابه
کرم ضد جوش Bioclin M

کرم ضد جوش Bioclin M

‎139,000 تومان
کرم ضد آکنه مدی آکنه کرم Pharmaceris
کرم ژل ضد آکنه و تنظیم کننده چربی ERIKEH
سبیوم ردیوسینگ DECLARE

سبیوم ردیوسینگ DECLARE

‎265,000 تومان
کرم ضد جوش و تنظیم‎کننده چربی SPF 20 سبو استاتیک دی Pharmaceris
ژل ضد جوش seba med

ژل ضد جوش seba med

‎62,700 تومان
ژل کرم آکنوپور Oligen

ژل کرم آکنوپور Oligen

‎36,500 تومان
سرم قابض منافذ HC

سرم قابض منافذ HC

‎282,000 تومان