0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

روغن مراقبت از پوست Bio Oil

Bio Oil PurCellin Oil

5
2
  • 5 2
  • 4 0
  • 3 0
  • 2 0
  • 1 0
شماره مجوز بهداشت:
1133233715041665
ثبت امتیاز:

ناموجود

معرفی کوتاه:

بایو اویل یک محصول تخصصی مراقبت از پوست است که برای کمک به بهبود شکل ظاهری اسکار (جای زخم)، استرچ مارک (ترک‌های ناشی از کشیدگی پوست) و ناهماهنگی رنگ پوست، فرموله شده است. همچنین فرمولاسیون منحصر به فرد آن حاوی ترکیب نوآورانه PurCellin Oil است که در رفع خشکی و پیشگیری از علایم پیری پوست بسیارمؤثر است.

نقد و بررسی روغن مراقبت از پوست بایو اُویل

محصولات بی‌شماری در بازار ادعای مراقبت از پوست را دارند اما به هر محصولی نمی‌توان اعتماد کرد، در این بین روغن مراقبت از پوست بایو اُویل از آن دسته محصولاتی است که پاسخ اعتماد مشتریان را به‌خوبی داده است و قصد داریم در ادامه به ویژگی‌های بارز این روغن اشاره کنیم.

روغن مراقبت از پوست بایو اویل

تخصص اصلی روغن مراقبت از پوست بایو اویل برطرف کردن آثار ناشی از کشیدگی‌ پوست است، این آثار که بیشتر در دوران پس از بارداری، دوران بلوغ و در زمان افزایش وزن نمایان می‌شوند ظاهر پوست را نازیبا کرده و به این راحتی‌ها هم از بین نمی‌روند.

جالب است بدانید روغن مراقبت از پوست بایو اویل تنها محصول این برند است که از سال ۲۰۰۲ راهی بازار شده است، جالب‌تر اینکه این روغن پوست از آن زمان تاکنون به عنوان برترین روغن پوست در 23 کشور دنیا شناخته شده است.

به این ترتیب ممکن است انتظار داشته باشید روغنی که توانسته است به چنین محبوبیتی دست پیدا کند باید حتماً ترکیبات خاصی داشته باشد، اما در کمال تعجب این روغن از ترکیبات ساده و طبیعی نظیر روغن رزماری، روغن بابونه، ویتامین A، روغن استو خودوس، و ترکیب نوآورانه‌ای با نام PurCellin oil که با تغییر در غلظت محصول، باعث سبک و غیر چرب بودن آن می‌شود ساخته شده است.

حضور این مواد در روغن بایو اُیول باعث شده است تا روی این روغن برای برطرف کردن ناهماهنگی رنگ بعضی از قسمت‌های پوست و بهبود لکه‌های طبیعی پوست نیز بتوان حساب باز کرد.

بایو اویل تأکید کرده است که برای بهبود کامل آثار کشیدگی پوست باید حداقل به مدت سه ماه از این روغن استفاده شود. این روغن باید روزی دوبار روی نواحی ترک‌ خورده پوست مالیده و به صورت دورانی ماساژ داده شود تا کاملاً جذب پوست گردد.

از طرف دیگر روغن مراقبت از پوست بایو اویل ترکیبات ملایمی دارد و برای درمان ترک پوست و زخم‌های معمولی و نه‌چندان عمیق کاربرد دارد اما اگر جوش یا سایر عارضه‌های پوستی، زخم عمیقی را روی پوست شما باقی گذاشته‌اند پیشنهاد می‌کنیم برای کاهش آثار این زخم‌ها از محصولات قوی‌تری استفاده کنید.

استفاده از روغن مراقبت از پوست بایو اویل می‌تواند عارضه‌های ناشی از پیری پوست را کاهش دهد و کاربرد مناسبی برای پوست‌های خشک دارد. برای برطرف کردن لکه‌های سیاه زیرپوست نیز می‌توانید روی این محصول حساب باز کنید.

استفاده از روغن مراقبت از پوست بایو اویل

در ترکیبات روغن مراقبت از پوست بایو اویل، اسانس‌های معطر شیمیایی حضور ندارند اما با این حال، اگر پوست حساسی دارید بهتر است ابتدا مقدار کمی از سطح پوست خود را به این روغن آغشته کنید و پس از گذشت ۴۸ ساعت اگر با مشکلی روبرو نشدید از آن برای سایر قسمت‌های پوست خود استفاده کنید.

میزان پوشش این روغن نیز بسیار بالاست و چند قطره از آن برای سطح زیادی از پوست کفایت می‌کند.

در مجموع می‌توان گفت با محصولی طرف هستیم که به‌خوبی از عهده برطرف کردن ترک و زخم‌های سطحی پوست برمی‌آید، از طرف دیگر قیمت مناسب و دوام بالای روغن مراقبت از پوست بایو اویل باعث شده تا ارزش امتحان کردن را داشته باشد.

نوع ترمیم کننده روغن
نوع پوست انواع پوست
وزن -
حجم -
منع مصرف فقط برای استعمال خارجی است. روی زخم باز استفاده نشود. اگرچه احتمال ایجاد تحریکات پوستی بسیار کم است، در صورت بروز، مصرف قطع شود.
اثرات ترمیم جای زخم و ترک‌های پوستی، ناهماهنگی‌های پوست، کم آبی پوست
توضیحات -
کشور صاحب برند آفریقای جنوبی
برند Bio Oil | بایو اویل

اگر بایو اویل را برای درمان ترک‌های پوستی خود استفاده می‌کنید، روزی دوبار روی نواحی که بیشتر مستعد ترک هستند ماساژ دهید. در دوران بارداری از ابتدای سه ماهه دوم، روزی 2 بار بایو اویل را روی شکم، باسن، سینه‌ها، کمر و قسمت‌های فوقانی ران ماساژ دهید. برای بهبود ترک‌های پوستی موجود، محصول را روزی 2 بار با نوک انگشتان روی موضع و به صورت دورانی تا جذب کامل ماساژ دهید. حداقل 3 ماه استفاده نمایید.
اگر بایو اویل را برای درمان ناهماهنگی رنگ پوست خود استفاده می‌کنید، روزی 2 بار با نوک انگشتان، روی موضع، به صورت دورانی تا جذب کامل ماساژ دهید. حداقل 3 ماه استفاده کنید.
اگر بایو اویل را برای درمان چروک استفاده می‌کنید، روزی 2 بار با نوک انگشتان و به صورت دورانی تا جذب کامل روی پوست ماساژ دهید.
اگر بایو اویل را برای رفع کم آبی پوست خود استفاده می‌کنید، بعد از حمام، دوش، حمام آفتاب یا شنا استفاده کنید. روی پوست با تمرکز بیشتر بر نواحی خشک ماساژ دهید. Bio Oil به عنوان روغن حمام نیز ایده‌ال است.

تعداد کل دیدگاه‌ها: 0
تعداد کل امتیازها: 2
تعداد کل پاسخ‌ها:

در ازای ثبت دیدگاه برای محصولاتی که از اُردمی خریده‌اید، ۳ بُن تخفیف و برای سایر محصولات، ۱ بُن تخفیف به شما تعلق می‌گیرد.

لطفاً برای ثبت دیدگاه و امتیاز

درباره برندBio Oil

تاسیس برند بایو اویل، نتیجه یک عمر کار دیتر بیر، شیمیدان آلمانی بود که در افریقای جنوبی زندگی می‌‌‌‌کرد. دیتر بیر در سال 1972، Union Swiss را که یک شرکت توزیع محصولات مراقبت شخصی بود، خریداری کرد. به دنبال آن، دیتر بیر شروع به توسعه محصولات و تحقیق در زمینه مراقبت از پوست بر پایه مواد روغنی در اواسط دهه 70 کرد که نهایتا منتهی به تاسیس بایو اویل در سال 1987 شد.

bio oil logo

ایده دیتر بیر برای تحقیقات در زمینه مواد روغنی مراقبت از پوست، بر اساس تجربه شخصی خود از محصولات سوییسی ویتامول قرار داشت که Union Swiss در همان زمان آن را تحت لیسانس خودش توزیع می‌‌‌کرد.

بایو اویل در واقع بازگشت به اصل مراقبت از پوست بود و از زمان راه‌اندازی آن در سال 1987، تنها یک محصول به بازار ارائه کرده است.

در زمان تاسیس بایو اویل، بازار محصولات پوستی در اختیار کرم‌‌‌ها و لوسیون‌‌‌های آرایشی بود. بایو اویل به سرعت به موفقیت دست نیافت اما بیر به پشتکار خود ادامه داد زیرا به تناسب محصولش برای پوست اطمینان داشت. محصولات بر پایه روغن، بر خلاف محصولات بر پایه آب، فضایی تقریبا عاری از اکسیژن برای ترکیبات فعال خود ایجاد می‌‌‌کنند و ویتامین‌‌‌ها و دیگر عصاره‌‌‌های طبیعی برای مدت نامحدودی، با قابلیت زیاد و بدون مواد نگهدارنده در روغن معلق می‌‌‌مانند. محصولات بر پایه روغن، چربی طبیعی پوست را تکمیل و تقویت می‌‌‌کنند.

دیتر بیر در سال 2000 بایو اویل را به دیوید و جاستین لسچرت فروخت. صاحبان جدید بسته‌بندی‌‌‌های آن را در جهت حل برخی مشکلات تغییر دادند و در تبلیغات بایو اویل تغییراتی ایجاد کردند. پس از آن، در حدود پنج سال، بایو اویل پر فروشترین محصول پوستی در افریقای جنوبی بود. این برند در سال 2003 در بریتانیا سپس در استرالیا و سال‌‌‌های بعد در نیوزلند، ژاپن، کانادا، ایالات متحده و هلند تاسیس شد. امروزه پزشکان و داروسازان سراسر جهان بایو اویل را به عنوان اولین گزینه برای رفع رد زخم‌‌‌ها و درمان کشیدگی پوست پیشنهاد می‌‌‌دهند و هر چند ثانیه یک شیشه از محصول بایو اویل در نقطه‌‌‌ای از جهان به فروش می‌‌‌رسد.

محصولات مشابه

کرم ترمیم کننده ویژه مصرف روزانه Repler
ژل کرم اسکارفیت Oligen
پماد ترمیم‌ کننده چند منظوره Bilva
کرم ترمیم کننده بیوپیر Evrin
روغن نرم کننده و رفع ترک های پوستی Repler
کرم ترمیم کننده زخم MQ
کرم ترمیم کننده هیدرا سبیونکس ACM
کرم ترمیم کننده و مرطوب کننده Repler